FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

vīlusies

Vai jums šaadas drēbes liekas normaalas?

http://failiem.lv/u/mxvcche

Diezvai, taads parsteigums mani sagaidiija atnaakot maajas no tikšanas ar atverskapi lietotaaju... 

Jaateic, ka pati neparbaudiju drebes, bet takaa steidzos uz autobusu un profilam bija daudz pozitiivas atsauksmes- uzticeejos. še te.

Publiceeju, jo veelos atgaadinaat, meitenes parbaudiet ko peerkiet..

Pretīgi pat saņemt šaadu apģērbu, netīru, smirdīgu un ar caurumiem

56 Atbildes

Ja bedigi, tadas jau tikai lupatam der..........

ja man ari nesen bija tads gadijums=(

Pretīgi Kliedzošs 

saprotu, var gadities,ka nejausi nepamani,ka defetinu utt. (pasai ta ir vienreiz gadijies). Bet nejau visas drebes ar caurumiem. Gribetu zinat meites link,lai neiekrit citas ari! 

Nesaprotu, kaa otrs cilvēks vispar var paardot ko taadu?

Un ja būtu ieskatījusies un redzeejusi visu to preteklību? Vina man smaidītu sejaa? 

Iemtīšu arī profila linku, lai citas redz... 

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=18928

Es arī vienreiz uzgrābos, bet uz citas meitenes. Toreiz no dusmām izdzēsos pati no šī portala un solījos vairs te neiepirkties.

Man iesmērēja vecu, noplēstu, zīdaiņu guļammaisiņu, sakot, ka jauns. Un es pa pastu saņēmu, tad vispār nebija iespējams neko mainīt, nedz arī sevi vainot. Cena bija gandrīz kā jaunam, taču es viņu izmetu misenē, pat par velti tas nebija atdodams.

Diemžēl šeit apgrozās ar daudz krāpnieces. Interesanti kā viņām ar sirdsapziņu? Vai mierīgi var gulēt un turpināt tādā pat garā?

Man taa summa nebija tik liela, taapec nav tik liela bēda, be tomeer,ļļõõõõtī nesmuki..

Ja diemžēl atverskapi paliek par kraapnieču portaalu, kur var mierīgi "iesmērēt" savas vecaas novalkaatas drēbes par naudu.. Tapēc vērīgaak tagad skatos visus piedavaajumus un ir noteikti paardevēji, kuriem uzticos .. Man arī ir iesmeerētas drēbes iepriekš, pat ja satikos klaatienē (Arī uzticējos un neapskatos) un maajaas izraadaas ka puse drēbju metamas araa! :(

Tā meitene pārdod zobu diegu... rakstīts jauns .... vai gan kāds riskēs pēc kā šāda :DD

Es nesaprotu vispār kāda jega citam nosutit kkādus pedejos mēslus, saņemt nedaudz naudas par to un domāt, ka tam nebūs negatīvas reakcijas!

1 - 10 no 56