FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

vīlusies

Vai jums šaadas drēbes liekas normaalas?

http://failiem.lv/u/mxvcche

Diezvai, taads parsteigums mani sagaidiija atnaakot maajas no tikšanas ar atverskapi lietotaaju... 

Jaateic, ka pati neparbaudiju drebes, bet takaa steidzos uz autobusu un profilam bija daudz pozitiivas atsauksmes- uzticeejos. še te.

Publiceeju, jo veelos atgaadinaat, meitenes parbaudiet ko peerkiet..

Pretīgi pat saņemt šaadu apģērbu, netīru, smirdīgu un ar caurumiem

56 Atbildes

Man sàk šķist, ka šādas drēbes nāk no kāda kam izmisīgi bija nepieciešama nauda, cits tās pasūtījis, saņēmis, vīlies un nosūtījis kādam tālāk.. 

Nu,kkads murgs...Es gandriiz vienmer esmu shokaa,ko cilveeki ir paardevushi,bet ko tadu redzu 1.reizi..njaa.. Nu,sheit,manuprat,kko var pirkt tikai berniem. Mammaam vismaz ir kaada sirdsapzinja. Ta ir mana pieredze. Bet vsp praatam neaptverami.. Man praataa neienaak nonesatu lupatu likt paardoshanaa, taas uzreiz lido miskastee, bet kas te notiek..gAN jau mazaam meiteniiteem nav naudas cigareteem un taapeec gatavas nopaardot jebko. 

Mjā, skapī iepirkties ir tā visai riskanti.. Es pati pārdodu un zinu, ka varēšu atbildēt par visu ko pàrdodu, bet pasūtīt kko laikam tikai no cilvēkiem, kas izskatās ļoti uzticami. 

> Ingrīda

Ja bedigi, tadas jau tikai lupatam der..........

Lupatām arī diezvai der,kura no Jums lieto tādas lupatas mājās?Domaju ka neviena:)

Satraukts

(nez kapec garumzīmi uz A nevar uzlikt-teksts pazūd) Tapēc es esmu šeit tikai pircēja..bail pardot,ja nu kadaj liekas mana drēbe parak novalkata...kaut gan citreiz paliek žēl mest ara drēbes,kuras apnīk.Tapēc meklējam ģimeni kur atdot visas mantas-gan manas,gan meitas...Bet iepirkties gan šeit patīk...))

> Žaneta

(nez kapec garumzīmi uz A nevar uzlikt-teksts pazūd) Tapēc es esmu šeit tikai pircēja..bail pardot,ja nu kadaj liekas mana drēbe parak novalkata...kaut gan citreiz paliek žēl mest ara drēbes,kuras apnīk.Tapēc meklējam ģimeni kur atdot visas mantas-gan manas,gan meitas...Bet iepirkties gan šeit patīk...))

Paraak novalkaata, bet nejau ar caurumiem, vai taadas viileem.. ;/ VIņa laikam domaaja, ka es sasūšu un ar taadam staigaasu :D 

Vajag atsevišķu sadaļu - lupatas :D priekš caurumainām precèm, kur saņēmējs var izvērtēt vai labot preci vai mazgāt grīdu ar to :D

> loti_labas_lietinas

Vajag atsevišķu sadaļu - lupatas :D priekš caurumainām precèm, kur saņēmējs var izvērtēt vai labot preci vai mazgāt grīdu ar to :D

:D:D:D:D hahahh, man noderētu kaada lupata, durvis nomazgaat tak arii vajag...

bet sodien dabūju daudz... Nebuus ilgi japerk laikam..:D

Lasīt jau tu arī nemāki, tāpat kā pirkt...

Par jēgu jau jautāju, izskaidrojot - kāda jēga, ja tāpat neapskati? Ja jau ej, tad paņem un apskaties, ieplāno autobusu tā, lai visam pietiek laika. Es nezinu, kā kurš tur staigā, bet šīs te tēmas ir čupām - viena kliedz nolietots, otrā pretī, ka bijis jauns un vispār tā pirmā tikai kasās, laikam neapmierinātā vai PMS. Ej nu sazini, ko kura no viņām uzskata par nēsājamu, valkājamu un vispār pārdodamu, un kāda tur katrai ir redze un tīrības sajūta. Ja jau esot arī smirdīgs, būtu pietiekami tai maisiņā uz sekundi degunu iebāzt, neaizietu tavs autobuss. Tikai piedirš forumu ar tām bezcerīgām vaimanāšanām, jau apnikušas līdz vēmienam.

Kaķis ņaud, tāpēc kair kaķis. Bet jūs te visas ņaudat, tāpēc ka pašas neprotat normāli preci pirms pirkšanas apskatīt, pat kad tāda iespēja ir dota, par pastiem utml. neko nesaku, tur ir liela loterija.

21 - 30 no 56