FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

vīlusies

Vai jums šaadas drēbes liekas normaalas?

http://failiem.lv/u/mxvcche

Diezvai, taads parsteigums mani sagaidiija atnaakot maajas no tikšanas ar atverskapi lietotaaju... 

Jaateic, ka pati neparbaudiju drebes, bet takaa steidzos uz autobusu un profilam bija daudz pozitiivas atsauksmes- uzticeejos. še te.

Publiceeju, jo veelos atgaadinaat, meitenes parbaudiet ko peerkiet..

Pretīgi pat saņemt šaadu apģērbu, netīru, smirdīgu un ar caurumiem

56 Atbildes

> mjau

> Žaneta

(nez kapec garumzīmi uz A nevar uzlikt-teksts pazūd) Tapēc es esmu šeit tikai pircēja..bail pardot,ja nu kadaj liekas mana drēbe parak novalkata...kaut gan citreiz paliek žēl mest ara drēbes,kuras apnīk.Tapēc meklējam ģimeni kur atdot visas mantas-gan manas,gan meitas...Bet iepirkties gan šeit patīk...))

Paraak novalkaata, bet nejau ar caurumiem, vai taadas viileem.. ;/ VIņa laikam domaaja, ka es sasūšu un ar taadam staigaasu :D 

vai,nē,ar caurumiem vai ieplēstu pat par velti neatdodu...kauns...

Tu vienmēr drīksti arī nelasīt to, kas Tev nepatīk! Šādas diskusijas ļoti palīdz atmaskot pārdevējas, no kurām izvairīties. Es tikai par!

Labots 13.03.2015 20:52

> Margueritte

Lasīt jau tu arī nemāki, tāpat kā pirkt...

Par jēgu jau jautāju, izskaidrojot - kāda jēga, ja tāpat neapskati? Ja jau ej, tad paņem un apskaties, ieplāno autobusu tā, lai visam pietiek laika. Es nezinu, kā kurš tur staigā, bet šīs te tēmas ir čupām - viena kliedz nolietots, otrā pretī, ka bijis jauns un vispār tā pirmā tikai kasās, laikam neapmierinātā vai PMS. Ej nu sazini, ko kura no viņām uzskata par nēsājamu, valkājamu un vispār pārdodamu, un kāda tur katrai ir redze un tīrības sajūta. Ja jau esot arī smirdīgs, būtu pietiekami tai maisiņā uz sekundi degunu iebāzt, neaizietu tavs autobuss. Tikai piedirš forumu ar tām bezcerīgām vaimanāšanām, jau apnikušas līdz vēmienam.

Kaķis ņaud, tāpēc kair kaķis. Bet jūs te visas ņaudat, tāpēc ka pašas neprotat normāli preci pirms pirkšanas apskatīt, pat kad tāda iespēja ir dota, par pastiem utml. neko nesaku, tur ir liela loterija.

Labi,ka tu visu maaki lasiit. :D Piedod, bet tavi ''uzdirsieni'' mazliet smīdina mani. Atradi par ko tagad kašķēties. Taada sajuuta ,ka nejau man ir PMS.Ja jau visu tik labi paarbaudi un analizē, tad noveelu tev nekad netikt pie šaadam preceem. :) Cheers.Nomierinies. 

Labots 13.03.2015 20:57

> mjau

> Margueritte

Kāda jēga tikties klātienē, ja tāpat neizmanto šāda iepirkšanās veida opcijas? Krāpniece ne krāpniece, bet cik nu te ir malts, ka ir taču cilvēkfaktors - var nepamanīt, visiem cilvēkiem ir atšķirīga uztvere par to, kas ir jauns/lietots, lietots/nelietojams, tīrs/netīrs. Ja jau ej uz tikšanos, nu takš izplāno tā savu laiku, lai visu apskatītu, vai arī neņaudi šeit, izmet un turpini dzīvot tālāk. Nojaušu arī, ka pārdevējai nemaz pretenzijas nav izteiktas.

Ņaud kaķi, ja nezinaaji. :) Cilvēki izsakaas un pauž savu viedokli.

Kaada jeega? Ja meitene ir no manas pilseetas es taču nesūtīšu pa pastu, bet satikšos klatienee + nav jaamaksaa par pasta izdevumiem.

Piekrītu Marueritte. Viennozīmīgi-ja ej uz tikšanos PIRKT preci, nu tas ir loģiski, ka piemēri vai vismaz aplūko. Vismaz es ta daru, tad vēlak nav jabedajas un jadusmojas. Esiet reali, ka var uzticeties svesam cilvekam? Protams ir jaapskata.

Bet ja es aizietu uz tikšanos un man piedāvātu šādy preci, es anyways gribētu citas pabrīdināt, lai neiekrīt.

...laikam taadas pircējas/paardeveejas neizskaust....nožēlojami..:(

Nu reāli viņai ir tikai 19 pozitīvas atsauksmes, jo viena meitene ir ierakstījusi negatīvus vārdus zem pozitīvās sejiņas, to tu nepamanīji?

Es gan tad ja redzētu to atsauksmi nemaz nerunātu pirkšanu.

Viņa laikam tikko izdzēsās. Es pamanīju 2 diezgan negatīvas atsauksmes pie :) sejiņām.

> Margueritte

Par jēgu jau jautāju, izskaidrojot - kāda jēga, ja tāpat neapskati? Ja jau ej, tad paņem un apskaties, ieplāno autobusu tā, lai visam pietiek laika. Es nezinu, kā kurš tur staigā, bet šīs te tēmas ir čupām - viena kliedz nolietots, otrā pretī, ka bijis jauns un vispār tā pirmā tikai kasās, laikam neapmierinātā vai PMS. Ej nu sazini, ko kura no viņām uzskata par nēsājamu, valkājamu un vispār pārdodamu, un kāda tur katrai ir redze un tīrības sajūta. Ja jau esot arī smirdīgs, būtu pietiekami tai maisiņā uz sekundi degunu iebāzt, neaizietu tavs autobuss. Tikai piedirš forumu ar tām bezcerīgām vaimanāšanām, jau apnikušas līdz vēmienam.

Kaķis ņaud, tāpēc kair kaķis. Bet jūs te visas ņaudat, tāpēc ka pašas neprotat normāli preci pirms pirkšanas apskatīt, pat kad tāda iespēja ir dota, par pastiem utml. neko nesaku, tur ir liela loterija

cilvēks izstāsta situāciju un labi ,ka tā 

katrs jau pēc sevis spriež ,es tādas drēbes nevienam neuzdrošinātos pārdot,mainīt ,tak jāsaprot ,ka tas ir vienreizēji ,otrreiz nekad vairs tas klients neuzkersies

protams vajadzēja apskatīt tomēr pirms tam ,bet vai tiešām jāklusē un jaaizstāv vēl ka redz varēja tik lielus defektus nepamanit :D 

pec tam vel apvaino ,ka lasit nemak ...bik mierigāk !

> Daniela

> Margueritte

Kaķis ņaud, tāpēc kair kaķis. Bet jūs te visas ņaudat, tāpēc ka pašas neprotat normāli preci pirms pirkšanas apskatīt, pat kad tāda iespēja ir dota, par pastiem utml. neko nesaku, tur ir liela loterija

cilvēks izstāsta situāciju un labi ,ka tā 

katrs jau pēc sevis spriež ,es tādas drēbes nevienam neuzdrošinātos pārdot,mainīt ,tak jāsaprot ,ka tas ir vienreizēji ,otrreiz nekad vairs tas klients neuzkersies

protams vajadzēja apskatīt tomēr pirms tam ,bet vai tiešām jāklusē un jaaizstāv vēl ka redz varēja tik lielus defektus nepamanit :D 

pec tam vel apvaino ,ka lasit nemak ...bik mierigāk !

31 - 40 no 56