FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

vīlusies

Vai jums šaadas drēbes liekas normaalas?

http://failiem.lv/u/mxvcche

Diezvai, taads parsteigums mani sagaidiija atnaakot maajas no tikšanas ar atverskapi lietotaaju... 

Jaateic, ka pati neparbaudiju drebes, bet takaa steidzos uz autobusu un profilam bija daudz pozitiivas atsauksmes- uzticeejos. še te.

Publiceeju, jo veelos atgaadinaat, meitenes parbaudiet ko peerkiet..

Pretīgi pat saņemt šaadu apģērbu, netīru, smirdīgu un ar caurumiem

56 Atbildes

Marrguerites komentāri vienmēr liek pasmieties. Viņai par visu ir ko teikt. Un galvenais, ka vienmēr tie ir negatīvi un pilni ar žulti. Rodas tāda sajūta,ka viņai pašai ir mūžīgais PMS :D

> Dagmāra Podniece

Marrguerites komentāri vienmēr liek pasmieties. Viņai par visu ir ko teikt. Un galvenais, ka vienmēr tie ir negatīvi un pilni ar žulti. Rodas tāda sajūta,ka viņai pašai ir mūžīgais PMS :D

Labs :)

Es ieteiktu Margueritte būt laipnākai pret citiem! :)

> loti_labas_lietinas

Es ieteiktu Margueritte būt laipnākai pret citiem! :)

+++

> Margueritte

Kāda jēga tikties klātienē, ja tāpat neizmanto šāda iepirkšanās veida opcijas? Krāpniece ne krāpniece, bet cik nu te ir malts, ka ir taču cilvēkfaktors - var nepamanīt, visiem cilvēkiem ir atšķirīga uztvere par to, kas ir jauns/lietots, lietots/nelietojams, tīrs/netīrs. Ja jau ej uz tikšanos, nu takš izplāno tā savu laiku, lai visu apskatītu, vai arī neņaudi šeit, izmet un turpini dzīvot tālāk. Nojaušu arī, ka pārdevējai nemaz pretenzijas nav izteiktas.

Es atvainojos, bet vai Jūs kādreiz uzrakstat arī kaut ko pozitīvu? Cik sanāk lasīt Jūsu pārdomas forumos, tad vienmēr vainīgs būs aizstāvāmais...

Vai Jums ir gadījies nopirkt kaut ko, kas jāmet arā? Tas patiešām nav patīkami...

> Alise

> mjau

> Margueritte

Kāda jēga tikties klātienē, ja tāpat neizmanto šāda iepirkšanās veida opcijas? Krāpniece ne krāpniece, bet cik nu te ir malts, ka ir taču cilvēkfaktors - var nepamanīt, visiem cilvēkiem ir atšķirīga uztvere par to, kas ir jauns/lietots, lietots/nelietojams, tīrs/netīrs. Ja jau ej uz tikšanos, nu takš izplāno tā savu laiku, lai visu apskatītu, vai arī neņaudi šeit, izmet un turpini dzīvot tālāk. Nojaušu arī, ka pārdevējai nemaz pretenzijas nav izteiktas.

Ņaud kaķi, ja nezinaaji. :) Cilvēki izsakaas un pauž savu viedokli.

Kaada jeega? Ja meitene ir no manas pilseetas es taču nesūtīšu pa pastu, bet satikšos klatienee + nav jaamaksaa par pasta izdevumiem.

Piekrītu Marueritte. Viennozīmīgi-ja ej uz tikšanos PIRKT preci, nu tas ir loģiski, ka piemēri vai vismaz aplūko. Vismaz es ta daru, tad vēlak nav jabedajas un jadusmojas. Esiet reali, ka var uzticeties svesam cilvekam? Protams ir jaapskata.

Labots: šodien, 20:57

Man vēl mazliet cita pieeja. Nereti tiekoties, pircēja nemaz negrib pirms iegādes aplūkot preci...bet man pilnīgi negribas situāciju, kad pēc tam man raksta, ka kaut kas ir savādāk nekā iedomājās, tonis, garums vai vēl sazin kas, tāpēc man ir bijis vairākkārt, kad pircēja atsakās aplūkot, bet es tāpat parādu:D Lai vēlāk nav nekādas domstarpības, un redz, ko pērk. Vienmēr arī pēc šis "piespied rādīšanas" viss ir nopirkts. Ir bijis, kad saku, var būt tomēr uzlaikosiet..mazums, bet nē- ķer ciet un viss:) Viss labi vienmēr beidzies, bet gribas atgadināt, ka pircejam arī jāuzņemas līdzatbildība, ja ir bijis paviršs, steidzīgs utt! Ja jums piedāvā iespēju skatīti, laikot, bet Jūs no tās atsakāties tas ir Jūsu risks. Un ne nerunāšu par morāli,kad tirgo "vecas lupatas", labrīt, jā ir arī tādi cilvēki, tagad Jus to zināt, tāpēc esiet uzmanīgāki un uzņematies arī atbildību par savu bezatbildību. sanāca labas atskaņas:D Arī man ir gadījies būt pircējas statusā un nepārbaudīt pirkumu pirms iegādes un mājās vilties , bet nu tā bija mana nolaidība....ka nepārbaudīju un viss:)

> loti_labas_lietinas

Vajag atsevišķu sadaļu - lupatas :D priekš caurumainām precèm, kur saņēmējs var izvērtēt vai labot preci vai mazgāt grīdu ar to :D

Labs! :D

Tadas tachu tikai misene, es pat tadas pa velti neatdotu ,lai nepazemotu cilveeku. Un vel njem naudu par ko tadu, nu dien ka tik traki vel nav redzets....! Es vienmer parmazgaju, sagludinu...  bez maz vai ar lupu izpetu vai tik nav kads ievilkums, cauruminjsh. Vienu reizi meitene jau bija nopirkusi baltu drebi, kad njemu, ieraudziju maaaazu , dzeltenigu plekiiti, meginaju iztirit ,nesanaaca...vinjsh reali nebija pamanaams, bet es momenta atteicos vinjai pardot un atgriezu naudu..jo negribu risket ar reputaciju vai apbedinaat pirceeju. Bet nu sheit tieshaam paarliecinos cik daudz negodigu cilveeku ...

Labots 14.03.2015 07:08

Mani nesen te viena žagata atļāvās nosaukt par negatīvisma iemiesojumu ,tirgojot kaut lupatas un vēl nez ko,tikai sadarbība mums nav NEKAD bijusi,tikušās neesam,redzējusi mani nav,bet murgus rakstīt var brīvi.Tas vien liecina,ka guļ portālā 24 ha .Ja man nav garīgais,arī spēju un varu iekomentēt ko riebīgu,jo mani neviens nepazīst,varbūt tobrīd tā jūtos?

Bet ja par šo tēmu: pircējais tomēr jāapskata ko pērk,jāizbrīvē laiks.Nespēju iedomāties,kā pārdevēja reaģētu un ko darītu,ja pircēja sāktu skatīt maisa saturu?

Trakums, man vēl šodien acu priekšā stāv tās bildes.. Un tās mammas stāsts par vecu guļammaisu bērnam.. Trakākais, ka vienmēr jau atbildes ir šādas: "Nē, defektu nav, nēsāšanas pazīmju nav, kā jauns", un saņem pēdējo, ko vien vari saņemt.. Un neticu, ka kāda neredz nonēsātību savam apģērbam vai lietām. Kā tad es redzu? Nez vai tas ir kāds īpašs talants:D Njā, nu neko darīt - jāmēra 7 reizes, pirms jāgriež. Man arī tagad ir ko pārdomāt komunikācijā ar pārdevējiem. 

41 - 50 no 56