FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Tātad administrācija tomēr dzēš negatīvās atsauksmes "savējiem"

Kādu laiku atpakaļ šī persona

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=14749

bija man darījuma partneris. Vēlējos iegādāties žaketīti. Aizsūtīju datus, teicu, ka vēlos iegādāties, nedaudz sarakstījāmies un man vajadzēja samaksāt un padot ziņu, kad to būšu izdarījusi (standarts). Bet nekādi konkrēti termiņi netika nolikti. Pēc kādām dienām nokļuvu slimnīcā un mana tābrīža situācija lika aizmirst pat par svarīgām lietām, kur nu vēl par kaut kādu lupatu.

Bet esmu persona ar augstu atbildību un pēc narkozes slimnīcā (!) mēģināju atbildēt maksimāli visām meitenēm šeit. Ja kāds saraksti ir veicis no telefona, apmēram ir skaidrs kā tas notiek- nekā (nepārredzami un nesaprotami).  Es netīšām ziņu, kuru rakstīju citai meitenei, aizsūtīšu šai. Atbildēja ar dusmīgu vēstuli (?)  ... Es rakstu, ka esmu sajaukusi un diezgan mīļi paskaidroju visu situāciju - kad atbildēja ar vēl nejaukāku ziņu un uzbraucienu- kur ir nauda, jo viņa paciņu esot izsūtījusi (BET MĒS NEBIJĀM VĒL VIENOJUŠĀS PAR SŪTĪŠANU), es sapratu, ka esmu ieķēpājusies ar izcili negatīvu personību. Bet tomēr sarunāju kādu, kas naudu pārskaitīja un paciņu izņem (tam ir dotas 2as dienas). Bet tad sekoja nākamais šīs agresīvās personas solis- man nezinot un neinformējot, viņa paciņu atsaukusi un naudu atpakaļ atskaitījusi... wtf???  :D   Tas bija lūzuma punkts, kad es sapratu, ka esmu auzās- šādas pieredzes man nebija un apstulbums bija liels. Par atsaukto paciņu es uzzināju no Pasta Stacijas- viņi man zvanīja, ka esot īstenībā izdevuši paku, kura atsaukta. To, ka nauda atpakaļ ienākusi, es uzzināju pēc vairākām dienām no personas, kura bija maksājusi.

Tad es nospriedu, ka vairs neskriešu un neķēpāšos ar slimu cilvēku un vienkārši aiznesīšu to nelaimīgo žaketi uz Pasta Stacijas ofisu (tad, kad sanāks), lai sūta, kur jāsūta un lai šī nervozā ir laimīga. 

Bet- kas Tev deva- raksta vēl profilā negatīvu atsauksmi. Smejošs  (tas bija pirms es žaketi nogādāju Pasta Stacijas ofisā, bet biju informējusi, ka tā darīšu).

It kā jau būtu vienalga, bet šodien skatos, ka administrācija izdzēsusi manu negatīvo atsauksmi šīs kundzes profilā, savukārt atstājot manējā to sarakstīto murgu.

VAI un KĀDĒĻ administrācija tā dara?  Savējo bariņš, kurš ievelk LV šmotkas un ir kā nepieskaramo kasta?

Ja godīgi- vispār pie kājas, lai vārās šeit savā sulā. Es visas savas lupatas atdevu labdarībā un plānoju izdzēst profilu, bet tām, kas paliek, šis jautājums neinteresē?  Kā šeit viss tiek menedžets un cik taisnīgi tas galu galā ir? 

Tikko ieliku atkārtoti atsauksmi- varēsim pasekot līdzi- kas notiks tālāk!  Vai nu izdzēsīs šo postu- vai nu izdzēsīs manu atsauksmi. Mani arī var droši izdzēst! Smejošs

104 Atbildes

IEVA,Man nav pamatskolas līmenis.Protams,ka aizskaroši,ja administrācija dzēš tēmas,kur daža laba reklamē savu skapi,bet šādu publisku apsmiešanu nedzēš.Loģiski,ka tēmas autore izdzēsās un pavadošā svīta darīs to pašu,kuras pierģistrējās,lai turpinātu rakstīt nekaunīgus melus par pilnīgi svešu cilvēku.

Lielākā problēma jau ir tā,ka šeit,un ne tikai šeit vienam cilvēkam ir 5,6,7 niki un diez vai tas cilvēks pats zin,ko viņš kurā brīdī raksta un kam.Es netaisos izdzēsties vai mainīt niku 2 meļu dēļ.

Paga, kas tur tik dīvains un neticams, ka ir 5 atšķirīga izmēra masas? :D

Nē nopietni, katram cilvēkam savs izmērs. Nenozīmē, ka masas tad uzreiz visam jabūt vieni izmēri, nu smieklīgas esat.

Man administracija rakstija, ka atsauksmes dzēš tikai tad kad , ja to atsauc pats tās autors.

> Ligucis

> Margueritte

Nu, tikai tā iemesla dēļ, ka kādam kaut kas liekas mazsvarīgs un no pirksta izzīsts, tiesa prasības neatmet, un summa var būt kaut 0,01 eiro, ne viss jau tiesvedībā tiek mērīts tikai naudā, ir beznaudas prasības pa pilnam. Un tāda atteikuma formulējuma "nav ko darīt; nav ķēpāšanās vērts" tiesām nav. Ja prasība iesniegta, tai būtu jābūt izskatītai - vot, ja pierādījumus pieteicējs nevar nodrošināt vai tie ir mazticami utml., tad būs pamatots atteikums. Bet nu katrai personai ir tiesības vērsties tiesā pat par pumpu uz dibena, tālāk jau ir tiesas un personas attiecības un kazuistika.

Nu un ko ar to tiesu panks?! Neko!! Tad ja katrs par šadiem sīkumiem vērstos tiesā- apkārt valdītu haoss un visi gaidītu gadiem lai iztirzātu šo gadījumu! Ir lietas,kas vienkārši jāsagremo un jādzīvo tālāk! Inernets ir tāda viltīga lieta, kur katrs otrais anonīmi var noķengāt otru! šajā gadījumā abām minētajām personām ir gan atbalstītāji gan pretinieki!

Kas būtu un kas ko panāks, par to runa nebija - kas sagatavos prasību un ies ar to līdz galam, tam arī jālemj, ko viņš vēlas panākt un kādi tur ir riski. Un nav man jāstāsta, kas kuram jāsagremo, jo man pie kājas jūsu cepšanās, atbalstītājiem un pretiniekiem vispār nav te nekādas saistības, jo vairāk tie tiesu neinteresē. Bet cilvēkam, kuru jūs te aprunājāt un iztirzājāt, tādas tiesības ir un par to es arī saku, turklāt atbildot uz viņa jautājumu, nevis kaut ko vēloties pierādīt tev. Un naivi domāt, ka Internetā viss ir anonīmi - tas gan ir galīgi nepieaugušā cilvēka apgalvojums, kurš neko nesaprot no Interneta un IT vides. Un kādreiz pat gribās, lai tādam cilvēkam kādreiz varas iestādes atver acis un apskaidro reālo situāciju, jo noteikti nevienam citam viņš noticēt nespēj.

101 - 104 no 104