FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

par dzīvi :)

Sveikas,gribas:

šad tad par kaut ko,neko papļāpāt...

17.03.2015 20:34

> loti_labas_lietinas

Ej vien čučēt! 

tu jau gribetu Kliedzošs

Tu gribi gulēt! tev loti nāk miegs!

17.03.2015 20:40

> loti_labas_lietinas

ar hipnozi nodarbojies Smejošs

17.03.2015 20:40

> loti_labas_lietinas

ar hipnozi nodarbojies Smejošs

17.03.2015 20:51

> Eny

> MĀRA

> Eny

visas pazuda,neesmu interesants laikam Pārsteigts

esmu tepat :) :P

aha,vero no malas Mēdīgs

tieši taa ;)

17.03.2015 21:11

> zaiza

> loti_labas_lietinas

Noteikti aizejiet, meitenes, uz Pelnrušķītes filmu kino! Tik sirsnīga un acīm baudāma!!!

vai tur bija frozen2 saakumaa,kaa reklamee??

Tā bija īsfilmiņa, labi ja kādas 10 min, bet ļoti smieklīga un forša, no pašas filmas gan gaidīju kaut ko vairāk diemžēl, likās viss ļoti sasteigts.

17.03.2015 21:17

aaaaaaa ,kas tas lasu un gaidu turpinaju ,,skiet ka laba filma tikai reklama par garu,,,vismaz sodien vakara pasmaidiju jo likas tik mulkigi ,,bet aizrava ta saruna,,prieks ka ir pozitivie cilvecini,,,,,,salduss saldusss salduusss sssssapnus jums visam

17.03.2015 21:26

> sniedze

aaaaaaa ,kas tas lasu un gaidu turpinaju ,,skiet ka laba filma tikai reklama par garu,,,vismaz sodien vakara pasmaidiju jo likas tik mulkigi ,,bet aizrava ta saruna,,prieks ka ir pozitivie cilvecini,,,,,,salduss saldusss salduusss sssssapnus jums visam

es jau ar saku,kas vainas jautrībai un pozitīvajam Vēsais

17.03.2015 21:26

> sniedze

es jau ar saku,kas vainas jautrībai un pozitīvajam Vēsais

17.03.2015 21:33

malacis ka esi pozitiva ..un paliec tada ,nenem vera negativas replikas vai izteicienus ,,,bus patikamak apmeklet so majaslapu pateicoties pozitivajiem cilveciniem

51 - 60 no 104