FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

iedegums

Ta ka grutniecibas laika un pec dzemdibam neesmu apmekleusi solariju esmu balta (ka bella no kreslas) :D Veletos palietot pastonejosos kremus, sun ozon un dove ir galigi garam peliek pleki un atri nonak nost un kad nak nost izskatas vnk biedejosi tads, ka netirs kermenis, lai gan pirms tam labi noskrubejos,nevelos to vairs atkartot.. majas abas pudelites joprojam metajas kkur.  Tapec ludzu Jums maminas man palidzet, kadu pastonejoso man lietot, lai tas butu noturigs un nenonaktu nost pretiga veida! Kadus jus lietojat un kadi ir pasi labakie. 

(man nav garumzimes)Nokautrējies

14 Atbildes

> Karolina

Hmm. Draudzene lietoja tieši , ja nemaldos, sun ozon, un iedegums skaists, arī normali gaja nost.. Skats nebija briesmīgs.. 

lietoju tummso pastonejoso un bija smuki,kad naca nost staigaju dzemperi un legingos.. SmejošsNokautrējies

Dīvaini bet man SunOzon ideāli iedegumu dara. Iespējams atkarībā no ādas tipiem, bet tajā pašā laikā , katru dienu iesaku nomazgāties , jo tas rada plekainu ādu! 

> Annette

Dīvaini bet man SunOzon ideāli iedegumu dara. Iespējams atkarībā no ādas tipiem, bet tajā pašā laikā , katru dienu iesaku nomazgāties , jo tas rada plekainu ādu! 

mazgajos katru dienu. Bet man bija tiesam plekaina ada uz sejas oranza..:D

Meitenes! Es vienkarsi velos but sada! :D https://www.youtube.com/watch?v=9Wa89-F2WvU

11 - 14 no 14