FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Ierosinu

Sveikas dāmas, ierosinu jūs uz šādu uzdevumu: lai būtu interesantāk :) katra no sava skapja nobildē un ieliek 3 lietas: 1. Skaistākā (tāda, kura ir pati skaistākā, bet varbūt pat izvairaties vilkt mugurā) 2. Mīļākā (tāda, kura vismīļākā no skapja) 3. Ilgāk kalpojošā (tāda, kura diezgan regulāri tiek lietota, bey vēljoprojām mīļa un lietojama). Plus par katru lietu, kur ieguvāt/nopirkāt un ja gribas tad kk vēsturi vai interesantu ko pierakstīt :) varbūt kāda saskatīs kko no savām iepriekšējām 'skapja' lietām :) ko sakāt?

6 Atbildes

Labots 22.03.2015 07:53

Teicama ideja, atbalstu! :)

1. Skaistākā. Pašai ļoooti patīk, bet nedaudz par lielu..:(

2. Mīļākā. Super-duper ērti sportiņam, bet nopirku vienlaicīgi 2 pārus, šie lieki.

3. Ilgāk kalpojošā no mana skapja, slaidinošā kleitiņa. Mans favorīts skapī, bet kļuvusi par šauru krūtīs.

P.S. Galvenais, lai administrācija to neuztver kaa reklāmu, jo manā gadījumā, nebija nepieciešamības fotografēt, tā kā lietiņas jau izvietotas sludinājumos, cenšos neko lieku savā skapī neturēt, tā var ātri ,,apaugt" ar drēbju kaudzi, kas neder. Aci miedzošs Ir vienas puķainas bikses, kas man nedaudz par šauru un neesmu ielikusi, jo tās nu gan nepārdošu, ļoti pašai patīk un labāk tikšu no 1cm gurnos vaļā. Motivācija.Smejošs

protams, varam likt no šī skapja, nu pārdodošā, bet es vairāk biju domājusi no sava mājas skapja :)

> loti_labas_lietinas

protams, varam likt no šī skapja, nu pārdodošā, bet es vairāk biju domājusi no sava mājas skapja :)

Ok, tad domu uztvēru nedaudz savādāk. Ceru, neviens ļaunā neņems.:)

Artas skapis

Paldies par drosmi!!! Reāli tad jau jebkura paprasi - parādu, kas man ir, diskusija būtu reklāma :] ja ir vēlme, tad var taisiit gan no šī skapja, gan mājas skapja.                                                               Tām, kuras domā, ka mīļākā lieta ir pàrāk novalkāta, lai liktu internetā, var vnk uzrakstīt 'manas homēra simpsona pidžambikses no 99.gada, pirktas pie Gerkena kunga' vai tml. :D

1. Skaistākā un nekad neuzvilktā. :D

2. Mīļākie laikam ir džinsi, to man ir daudz. :D

Labots 23.03.2015 05:45

Up:)

1 - 6 no 6