Mazlietiņ pozitīvisma par darījumiem.

Esmu pārliecināta,ka katrai no mums šeit ir bijuši darījumi,atgadījumi,kuri likuši nedaudz pasmieties,pozitīvā veidā. Iedomājos,ka būtu jauki padalīties ar tiem šeit,jo uzskatu,ka forumā ik pa laikam vajag arī kādu pozitīvo diskusiju. :)

https://youtu.be/3YiCsblKxDc

17 Atbildes

Atceros, ka mekleju  savam mazajam zidainu shuupulkreslinu, atsaucas pardeveja no Jelgavas un ta ka vinai pazistams cilveks brauka uz Rigu vienojamies ka vins pievedis lidz durvim. uzrakstiju vestule savu telefona numuru ko vina talak nodeva soferitim. ta nu nakamaja diena gaidu gaidu nevaru saprast kapec nezvana, iedomajos paskatities savu vestuli un atklaju ka esmu uzrakstijusi nepareizi vienu ciparu un nu soferits rinko un zvana bezjega uz citu numuru.fiksi rakstiju pardevejai par kludu, galu gala viss nokartojas, bet smiekligi , ka tas nepareizais numurs kadam piedereja un kad tur neviens necela soferitis sutija sms un ko sanema pieklajigu atbildi - paldies manam bernam ir 7 gadi un supukreslu nevajag :))))

Ir tāda cilvēku (pircēju) kategorija, kuri, nezinu kā pateikt, laikam, tādi ļoti atbildīgi un tendēti uz atgriezenisko saiti, atskaitīšanos utt. Piemēram, pārdevu bērnu mantu, naudu saņēmu, mantu aizsūtīju, pircējs atrakstās, ka viss Ok, pateicamies viens otram un it kā viss, darījums ir pabeigts, visiem paldies. Bet, man nemaz negaidot, sākas jaunais pateicību vilnis: paciņu izpakoju, tik tiešām tik laba manta, ak vai, kāpēc pārdevāt tik lēti, paldies-paldies! Tad nu atkal: šodien uzvilkām - ak tiešām tik labi der, paldies-paldies! Paspiežu plecus, pasmaidu, dzīvoju tālāk, atbildu arī kārtējo paldies. Īsāk sākot, no tāda atbildīgā un hiperpozitīvā cilvēka vēl pēc gada nav brīnums saņemt vēstuli ar atskaitīšanos, ka manta joprojām patīk, ir vismīļākā utt. Ja pat darījumā gaitā rodas kāds sarežģījums, saņemsi sākumā visāda veida uzslavas un sajūsmas apliecinājumus, tad tikai problēmas izklāstu. Kādreiz pat paliek neērti, jo, piemēram, tur, ka manta labi der izmērā vai patikusi pēc krāsas, modeļa utt., man nopelna nekāda nav. Bet nu, protams, tāda maza dīvainība tomēr ir patīkama un visnotaļ labāka, nekā noslēpšana, ka nepatīk, neder vai kas cits, pārdevējam nekas netiek paziņots vai paziņots ar piezīmi, ka viss Ok, sīkums vien ir, lai nu paliek, bet pēc tam skalots citur.

Man nesen bija pašai gadījums,ka meitene izrādas dzīvo man ļoti tuvu,beigās izrādījās,ka mana iela atrodas paralēli viņas ielai un mūsu logi ir pretī viens otram. Satikāmies ,viss jauki,bet tad man pasaka:''ak, tad tā ir Tava māja no kuras katru rītu nāk bungu un citu instrumentu skaņas!''. Īsti neko nevarēju atbildēt,nolika uz lāpstiņām,pateicu tikai to,ka jā,ierakstu studija šeit ir. ;D

Cits,bet tikai smieklīgs no manas puses,nevis pircēju-nedēļas laikā jau otrā meitene izveido vienu situāciju.Raksta,ka pirks drēbes,viena uzjautāja mērus,viss lieliski.Kad tuvojos jau satikšanās vietai,saņemu sms abās situācijās-super,tagad nāksi pie manis iekšā un es uzlaikošu. Protams,man tas šķita smieklīgi,jo tas netika atrunāts ,darījums ,protams,nenotika un man vēl aizvien nāk par to smiekli,jo atceros gadījumus par to,ka sataisa bilžukus,selfijus un pasaka visu labu. :D

Man gan patik,ja uzraksta,ka viss dereja un patika. Tiesi liek pasmaidi,ka kadam noder tas lietas,ko agrak iespejams butu vienkarsi izmetusi miskaste, bet taka pastav sis portals - devi apgerbam jaunu dzivibu. Nevainīgs

Man gan nav bijuši tadi daudz smiekligu atgadijumu, bet vienu gan es labi atceros!

Tas bija kautkad vasaras vidu- ap julija beigam. Biju noskatijusi meitenes skapi dazas skaistas drebites, un vina no mana skapja- ta nu mes nolemam mainities. Sarunajam tikties pie "Origo" .

Stavu pie "Origo" un gaidu, bet meitene ka nenak ta nenak, nolemu uzrakstit sms. Skatos, preti nak pamatskolas labaka draudzene, kuru nebiju satikusi kadu gadu vai divus, protams, prieciga gaju, parunajamies, un nolemam aiziet uz ganbei pasedet, un paplapat. Es jau biju atmetusi ceribas, ka meitene, ar kuru sarunaju tikties ieradisies, grasijos jau iet, bet tad man si draudzene saka, lai pagaidu, vinai viena lietina esot janokarto. Vina izvelk telefonu, un sak rakstit kko. Taja bridi man jau radas nojausma, bet neko neteicu. Un ja, protams, si iszina tika sutita man, un ta nu es sanemusi sms, un vina saprasdama , ka es esmu ta meitene loti apjuka. Protams, beigas jau loti izsmejamies par so atgadijumu, samainijamies ar drebitem un devamies est. 

protams, loti neveikla situacija, toties vareja kartigi izsmieties, atgut kontaktu ar veco draudzeni, un iegut sava ipasuma velamas drebites. Nosavu 3 zakus ar vienu savienu :D

Gadījās nedaudz ne no skapja, kad dāvināju/atdevu dažādas mantas. Sarunājām tikties ar džeku, kuram darbs vilcienā un brīvas tikai 10min starpā, Origo. Šis pēcāk saka, tiekamies tad pie Laimas pulksteņa. Nu ok, nedaudz dīvaini, ka 10min laika un Laimas pulkstenis tālu no Origo, bet nu labi, aizgāju līdz pulkstenim. Beigās izrādījās, ka pie Laimas pulksteņa, kas ir iekšā Origo :D
Abiem bija faceplam, pasmējāmies un pārcēlām tikšanos uz citu dienu ;D

Bet šāda diskusija jau bija, kur dalījos ar pārējiem stāstiem, vai nebija foršāk pacelt to augšā? :/

O, par tikšanos arī atcerējos.

Ar vienu meiteni sarunājam tikties Dinaz Skanstes ielā. Nu, adresi neprecizējam, katra saprata, par kuru vietu ir runa - it kā. Nu labi, atnāku uz Dinaz - tas ir tik maziņš, lete un pāris vitrīnas, nekādu līkloču vai citu telpu. Zvana meitene - esot pie durvīm. Pie durvīm neviena nav - apeju visu veikalu, nav. Zvanu, saku, ka neredzu. Īsāk sakot, mēs ilgi visvisādi salīdzinājām orientierus un jau bijām gatavas noticēt, ka esam nokļuvušas paralēlajās realitātēs, kad man ienāca doma precizēt adreses. Protams, Skanstes iela ne tik liela, taču uz tās ir 2 Dinaz, it kā ielu abas zinājām labi, bet katrai iešāvās prātā tikai viens Dinaz, pilnībā aizmirstot par otro.

es reiz sarunaaju tikshanos ar pirceeju par kleitu,kas uz 40izm.,staavu norunaatajaa vietaa,gaidu,skatos rinkjii,neredzu nevienu atbilstoshu.

Zvanu,skatos pacelj telefonu kaada korpulenta sieviete.Es taa mazliet apstulbusi smaidu,saku- juus par kleitu?bet shii laikam saprata,ka es pie sevis domaaju,ka izmeers vinjai nederees uzreiz skaidro situaciju,ka kleitu peerk ne prieksh sevis ...:)

Es arī pirku grūtnieču bikses no vienas dāmas - viņa izvelk no maisa, pieliek man, saka, ka būs tieši kā vajag, lūk te gumija, lūk te tas... Un pēkšņi - uz mani neskatieties, tās ir draudzenes mantas! Es it kā pārāk arī neskatījos...

> zaiza

es reiz sarunaaju tikshanos ar pirceeju par kleitu,kas uz 40izm.,staavu norunaatajaa vietaa,gaidu,skatos rinkjii,neredzu nevienu atbilstoshu.

Zvanu,skatos pacelj telefonu kaada korpulenta sieviete.Es taa mazliet apstulbusi smaidu,saku- juus par kleitu?bet shii laikam saprata,ka es pie sevis domaaju,ka izmeers vinjai nederees uzreiz skaidro situaciju,ka kleitu peerk ne prieksh sevis ...:)

Man ari vienreiz pirka kurpes apala,liela dama. Kurpes diezgan sauras bija jau nodomaju,ka velti vedu uz centru. Bet kaja sievietei super tieva bija tomer.dereja,ka uzlietas. Taka tomer izskats ir maldigs.;)

1 - 10 no 17