FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kādas sporta zāles ietiktu?

Interesē jūsu pieredze un ieteikumi saistība ar sporta zāles izvedi :) kura labāka, kura ne tik laba :) Pati apmeklēju Mevi gym, bet gribas izmēģināt ko jaunu. 

12 Atbildes

DCH studija, manuprāt ir viena no labākajām, kuru arī ieteiktu citiem, un kuru esmu apmeklējusi , kā arī pazīstu vienu no treneriem. Bet priekš zemāka budžeta , varētu ieteikt arī cityfitness, atsauksmes labas, Ja zini , ko tev vajag, un kā to izdarīt, saproti kādi vingrinājumi un piegājieni, tad trenažieru ziņā, noteikti cityfitness! :)

Iesaku arī CityFitness. Smaidīgs

CiryFitness man liekas tieši salīdzinoši dārgāka , bet kurš tieši no CityFitness jums patīk?:)

Smart Fitness, nav liels, bet patīkama atmosfēra garantēta. Un grupu nodarbības pa pirmo! :)

Infinity fitness!! 2 stāvi, biezi atlaides, nav par ko sūdzēties :))

Sporta klubs Bruņinieks.

Ja kāda no Jums lieto sporta uzturus,var griezties pie manis ir viss ko sirds vēlās:)

Par sporta klubu Bruņinieks dzirdēts ka ļoti mazs un piesviedrota/nevēdinata zale, bet nu atkarība kadu līmeni gribi. Myfitness ir paveci trenažieri, jastav rinda pat lai tiktu klat, itka nav arī saunas. Man patīk Atletika un pati eju Vingruma klubs, bet nu labak izvēlēties tuvak majaam.

+1 Atletika =)

Eju uz atlētiku. Bet ne ļoti patīk ))

Bet izvēlējos pēc cenām un kas tuvāk

1 - 10 no 12