Korekta sludinājumu ievietošana un pacelšana

Jau pāris nedēļas domāju - rakstīt vai nerakstīt, bet tomēr izlēmu, ka arī man ir kas sakāms un ir jāpasaka.

Meitenēm, kuras kaut ko meklē - vēlas nopirkt, vai tiešām tik grūti ir pareizi noformulēt jau pašā tēmas aprakstā, ko tieši meklējiet.. .Pliks - "pērku" - "Gara kleita" un citas šādas tēmas neko neizsaka - vai grūti norādīt - Pērku izejamo, garo kleitu 38. izm (šis kā piemērs), lai jau sākotnēji ir skaidrs, kas ir tēmā. ja ir vairākas lietas, kas interesē - nopirkšu uz izmēru tādu un tādu. Pašas dusmojaties, ja kaut ko piedāvā "ne pa tēmu", bet pašas korekti arī nemākiet uzrakstīt, tēmas nosaukumā, ko pērkat. Protams, pašu tēmu noformulējiet puslīdz saprotami, bet nu jebkurā gadījumā.

Vai tiešām grūti, kad ir atrasts tas, ko meklējiet, tēmu slēgt, nevis atstāt aktīvu vai vnk apakšā komentārā ierakstīt - paldies, ir atrasts. ja vairs nav aktuāli - slēdziet tēmu.

Meitenes, kas liek maksas sadaļās sludinājumus, padomājiet, kādus tēmu nosaukumus liekat - visgraujošākais no man prātā palikušajiem tēmas nosaukumiem - "labdarība"... ar šādu tēmas nosaukumu meitene liek pārdošanā un paziņo par atlaidēm savā skapī...

Administrācijai mans ieteikums - saprotu, ka meitenes maksā naudu par maksas sludinājumiem, bet tā pacelšana ir kaitinoša - visas aktivitātes, kas sānā parādās ir vienas un tās pašas par vienu un to pašu un  no vienas un tās pašas lietotājas. Vai nevar kā kontrolēt, lai nepaceļ tos sludinājumus ik pa stundai.

Vēl papildus ieteikutmi, lai nepiegružotu šo forumu - ja reiz meitenes pašas nemāk izdzēst tēmas vai slēgt, uzlikt kaut kādus termiņus, kad tēma automātiski tiek dzēsta no sistēmas, arī bezmaksas tēmas. Īpaši no sadaļām "Pērku".

Viens liels + būtu, ja tomēr tās tēmas sadaļā (pa labi lapai) "Jaunākais forumā" tomēr sagrupētu, lai jaunākais formuā nebūtu tikai par to, ko pārdod. Sadalīt, ka arī citas tēmas ir redzamas - diskusijas vai jebkas. Piemēram:

Jaunākais Forumā:

1) Maksas sludinājumi ar pārdod - 3-5 gb, kas redzami

2) jebkuras citas diskusijas - pārējās pieejamās brīvās vietas.

Es neesmu ne nokaitināta vai kā citādi neapmierināta ar dzīvi, bet pārāk meitenes aizraujas un nepadomā par savu tēmu publikācijām.

Ja nu kas nekorekti, gramatiski nepareizi, vai kā citādi netīkams - komentārus neprasu. Tēmu atvēru tīri, lai forums paliktu draudzīgāks visiem, ne tikai meitenēm, kuras ik pa stundai paceļ savus sludinājumus, jo reizēm gribās redzēt arī kādu citu tēmu un diskusiju, kuru var palasīt.

Kā arī - administrācijai, ieteiktu pasekot līdzi diskusiju dalībnieču tekstiem - no dažām labām mēdz nākt neadekvātas un nevietā ierakstītas lietas... Kura tā ir - pati sapratīs, bet ir manīts, ka mīl ierakstīt ko tādu, par ko cilvēks ne prasa, ne kaut ko nepareizi dara, lai saņemtu tādus ierakstus! Vajadzētu šādas personas izskaust no foruma un pēc brīdinājumiem, ja nekas nemainās no konkrēto personu puses - tās dzēst no šī portāla!

iemācīsimies viena otru cienīt un savas negācijas vai neapmierinātību ar savu dzīvi paturēt pie sevis. Neviena meitene šajā forumā nav atbildīga par to, ja kādai no mums dzīvē neiet tik labi, kā vēlētos!

Lai visiem jauka diena!

Skūpsts

22 Atbildes

arī reklāmai ir ierobežojumi gan tv, gan medijos, gan radio, tad kāpēc nevarētu būt te? ok, maksā naudu par to bet nevajag jau palikt pilnīgi nekaunīgām un nagļakā 9 h laikā pacelt tēmu 15 reizes. rezultāts ir tāds, ka tiek ievērota diskusijas autore un tēma vispār ignorēta un nekādos darījumos vispār nav vēlmes iesaistīties.

esmu pāris reizes izveidojusi diskusijas ar to, ko vēlos iegādāties, bet tā gūzma ar vienādajām paceltajām diskusijām to vienkārši nogremdē, jo reti kura forumā iet caur augšējo uzrakstu FORUMS. 

> Santa Medne

Ja,man ari bija maksas tema-sava skapja reklamesana...soreiz gluzi negribu piekrist.Labi,es saprotu,ka kaitina,ka visu laiku tiek pacelta tema,bet galu gala cilveks par to ir maksajis!!! Ja temu visu laiku "nepacel",ta aiziet "nebutiba",kada jega tad maksat?Ka pacelu,ta pec 5min,ta jau vairs nebija foruma redzama,tapec nekas cits neatlika,ka ik pec britina atkal pacelt....bet neesmu parliecinata,vai tam vispar ir liela jega,pirkt so maksas temu par skapja izpardosanu....

Bet autors jau norāda veidu, kā korekti un mazāk kaitinot var pacelt, bez visiem tiem plikiem smaidiem un stulbiem bezsakarīgiem komentāriem, upiem utt. Pacelt jau var arī, pēc iespējas mazāk nokaitinot potenciālo pircēju, jo šodien viņam nevajag, rīt vajadzēs, bet atcerēsies to pārdevēju, kurš visvairāk krita uz nerviem, un apies to skapi ar līkumu. Īstenībā sanāk antireklāma. Tēmas skatījumu reizes jau naudu nenes, to nes pirkšana, bet pirkt no dažiem tādiem pārdevējiem gribās arvien mazāk - apgriezti proporcionāli viņu upiem utml.

> AtverSkapi.lv

> Tikai bērniem

> Lintu

Tas, ka precīzi visu uzraksta, ko vēlas, ir vēl sliktāk.. piedāvā patiešām no citas operas..

Vai arī vienkārši vajag iegādāties brilles :D nezinu, kas manai tēmai vainas :D vienalga cik lieliem burtiem raksti, piedāvā nezin ko... 

Manis rakstītais bija par tēmas nosaukumu, nevis to, kas rakstīts tēmā.

Protams, lielākā daļa meiteņu te ir tendētas pārdot visu un uz sitiena, tāpēc neskatās, kas tiek prasīts un, ko konkrētais cilvēks vēlas... Ja nu paveicas :)

Sveiki,

Šobrīd jau darbojas limits - Sadaļā "Jaunākais forumā" vienlaicīgi tiek rādītas tikai 5 tēmas no maksas sadaļām. Un 5 tēmas no pārējām sadaļām.

Jauki! Paldies, nebiju pamanījusi!

un jā, tie sludinājumi, kas rakstīti neandertāliešu valodā un nav saprotami, nez kādēļ ir tendēti uz lielāku atsaucību...

Tema ka naglai uz galvas

> Santa Medne

Ja,man ari bija maksas tema-sava skapja reklamesana...soreiz gluzi negribu piekrist.Labi,es saprotu,ka kaitina,ka visu laiku tiek pacelta tema,bet galu gala cilveks par to ir maksajis!!! Ja temu visu laiku "nepacel",ta aiziet "nebutiba",kada jega tad maksat?Ka pacelu,ta pec 5min,ta jau vairs nebija foruma redzama,tapec nekas cits neatlika,ka ik pec britina atkal pacelt....bet neesmu parliecinata,vai tam vispar ir liela jega,pirkt so maksas temu par skapja izpardosanu....

Tieši tāpēc arī jaunākie sludinājumi pazūd. Tādā ziņā Fbook ir laba fīča, ka vecā sludinājuma tēma neizlec tā teikt titullapa - ir tikai tēmas augšgalā, bet tā, kas ir tikko ievietota - parādās titullapā. Nemācēšu pareizi laikam izteikties, bet tās, kuras tirgojas arī fbook, sapratīs manu domu. Un kamēr vien būs tādas meitenes, kas ik pa stundai cels augšā savus sludinājumus, tikmēr arī jaunākie sludinājumi pazudīs. Tā jūs tur cīnaties par vietu zem saules, bet pa lielam - kas jau gribēs ko nopirkt un atrast - tāpat jūs visas atradīs! Reklāma ne vienmēr palīdz, drīzāk atbaida.

Tas ir no tas pasas serijas kas Narvesena un nedaudz Drogas.Ar parmerigu uzbazibu un laipnibu tauta vienkarsi nav pieradusi.

tajās uzbāzīgajās diskusijās nekā laipna nav :D

+ vienas un tās pašas mantas, kas mēnešiem nevienam nav vajadzīgas, tiek pasniegtas kā baigais wooow.

Katrs censas nopelnit kadu lieku kapeicinu ka mak,nav jau uzreiz janorej.Tev varbut nav vajadzigs bet kads vel nav atradis.

arī tas, bet vairākumā gadījumu paškritika pilnīgi un galīgi nav pazīstama lieta :D man vienalga vai kāds man piekrīt vai nē, bet šie ir iemesli, kas no foruma apmeklēšanas vispār atbaida - tas, kas nemāk loģiski izteikties, tas, ka uzmācas, tas, ka nemāk sakarīgi noformulēt teikumu vai vismaz pārlasīt, ko raksta, piedāvājums ir jāizvērtē un jāiemācās saprast, ko cilvēkiem vajag un ko nē, ja jau neņem pat tad, ja met pakaļ pa pusvelti. zinu, ka tas ir sāpīgs temats, neesmu miljonāre, bet tomēr saprotu, kas ir pārdodams un kas nē.

11 - 20 no 22