FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Pieaudzet skropstas un par tonalajiem/makeup bazem

Sveikas! 

Gribetos noskaidrot,kur Rigas centra/zasulauka/zolitude/kengaraga var pieaudzet skropstas? Pasai nekad nav bijusas, bet veletos drizuma.:)

Gribetos nedargu variant, bet kvalitativi, varbut,kada ir uzgajusi ko nedargu un labu?Nevainīgs

+ Iesakiet labu tonalo,kas ir noturigs un ir dazadi toni(jo esmu fit me110 vai pat gaisaka),ka ari makeupbazi. Bet gribetos cenas lidz ~10 eur. Ja esi no Riigas vari piedavat nopirkt/iemainit!

19 Atbildes

Ieteiktu par vienu meistaru dzirdet vairakas atsauksmes...man gadijas pavisam shvaki! :( viena meitene ieteica meistari, pieaudzeju skropstas uz kazam ( UZ SAVAM) un sava kazu diena pamodos ar lielu asinsizpludumu acii!!!! Paldies Tev Dievs, ka zem plakstina, un pamanams tas bija tik, kad boliju acis vai pa sturiem skatijos!! Bet nu pateikt, ka rits man bija kapitali sachakarets ir ka nepateikt neko!!! Velak, nemot nost, pie cita meistara, vina man teica, ka salipinats ka pagadas un ar kalnu limes, un vispar nost dabut nevareja, kgan vizuali izskatijas super!!! Man ta bija maciba!!

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Daniela

skaties toni ar nosaukumu -ivory -tas ir pats gaišākais kāds pieejams Vēsais

ivory vai ne, bet leilaka dala man ir par tumsu.:D Ir tada doma izmeiginat tos kremus,kurus pijaucot klat tonalajam pagaisina toni.

vari vēl pamēģināt ar nosaukumu porcelan :)

bāze ir meikapam ideāla ir no -Make UP  FOR EVER ,bet nebūs cenā līdz 10 eiro  ... 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Daniela

varu padalīties pieredzē par pieaudzētajām skropstām man personīgi ļoti nepatika, pirmo dienu jā ,pēc tam katra uz savu pusi ,nez varbūt esmu no tām ,kam patīk ar seju spilvenā :D

taču ,kamēr nepamēģināju pati tāpat nebūtu klausījusi citu meiteņu slikto pieredzi, bet noteikti ir kam patīk :))

varbūt esi mēģinājusi skropstiņas pušķīšos ko var pielīmēt pati, manuprāt ideāls variants ;) bet protams gaumes lieta ! 

neesmu meiginaju puskisus, jo cik uz ielas esmu redzejusi ka tizli izkatas, manuprat. Kadreiz dienu diena lietoju pieliekamas skropstas. Ienaca ideja prata,ka gribas pamosties adai flawless katru ritu...:D 

ja izmanto pušķīšos skropstas, ir jābūt obligāti ar melno laineri vilktai augšējai skropstu līnijai , jā ja nemākulīgi saliek izskatās tizli ,manas klientes ir sajūsmā :)) 

L'oreal true match, NYX HD studio -tāds pavisam viegls. Cena pāri 10 eur, bet L'real, ja gadās atlaide var nopirkt līdz 10 eur. Bāze no lētajām un labajām Loreal studio secrets.

> Daniela

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Daniela

varu padalīties pieredzē par pieaudzētajām skropstām man personīgi ļoti nepatika, pirmo dienu jā ,pēc tam katra uz savu pusi ,nez varbūt esmu no tām ,kam patīk ar seju spilvenā :D

taču ,kamēr nepamēģināju pati tāpat nebūtu klausījusi citu meiteņu slikto pieredzi, bet noteikti ir kam patīk :))

varbūt esi mēģinājusi skropstiņas pušķīšos ko var pielīmēt pati, manuprāt ideāls variants ;) bet protams gaumes lieta ! 

neesmu meiginaju puskisus, jo cik uz ielas esmu redzejusi ka tizli izkatas, manuprat. Kadreiz dienu diena lietoju pieliekamas skropstas. Ienaca ideja prata,ka gribas pamosties adai flawless katru ritu...:D 

ja izmanto pušķīšos skropstas, ir jābūt obligāti ar melno laineri vilktai augšējai skropstu līnijai , jā ja nemākulīgi saliek izskatās tizli ,manas klientes ir sajūsmā :)) 

Var jau ta ari but, nezinu ,ka tur isti ir ar tiem puskisiem...Cik sapratu tu ari pieaudze skropstinas, ja? Kur un pa cik? Nevainīgs

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Daniela

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Daniela

Var jau ta ari but, nezinu ,ka tur isti ir ar tiem puskisiem...Cik sapratu tu ari pieaudze skropstinas, ja? Kur un pa cik? Nevainīgs

Es nepieaudzēju , es lieku visdažādākos  make up un ,kuras vēlas pielieku uzlīmējamās skropstiņas -vislabāk patīk pušķīšos ,jo nav risks ,kā kopējām ka var atlīmēties viens stūrītis un nav tā smaguma sajūta uz acīm... Šobrīd darbojos Talsos :)) 

Bet izmēģini tās pieliekamās skorostiņas ,tad pati varēsi spriest patīk vai nē, paskaties ss.lv vai draugos uzliec meklēšanā Rīgā noteikti ir pilns ar meitenēm ,kas ar to nodarbojas 

Cenas latos bija no 10 Ls mājas apstākļos -25 Ls ja salonā ,tagad eiro cenas līdzīgas 

> Edija Lūsis

Pieliekamās skropstas par 2 Euro!!

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=873185&filter=users

Nevaja pieliekamas skropstas,bet gan meitstariti,kas liek skropstas!

Labots 11.04.2015 21:53

Kas kuram daargi,bet..Jau vairakus gadus esmu kliente pie šīs meistarītes.Nekadu sūdzību,tikai to labako varu teikt!Pateicoties viņai un kvalitatīviem materialiem skropstas turas vismaz mēnesi.Man pat ir liktas ar vislielako izliekumu un garumu.Pēc saskares ar ūdeni vienmēr izķemmēju ar specialo birstīti un izžavēju ar fēnu (auksto gaisu).

http://misssugar.weebly.com/kontakti.html

Kaa labu tonalo krēmu varu ieteikt šo.Šobrīd šim tonalajam krēmam ir laba atlaide Drogas :

https://www.google.lv/search?q=artdeco+oil+free&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=l2opVa_OIo32arXfgagD&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1242&bih=566#imgrc=3VJ6bWASLgjoJM%253A%3BMpZQAJVzObbPUM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.artdeco.com%252Fmedia%252Fcatalog%252Fproduct%252Fcache%252F5%252Fimage%252F040ec09b1e35df139433887a97daa66f%252F4%252F8%252F483-03_1.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.artdeco.com%252Fen%252Flong-lasting-foundation-oil-free-483-3809.html%3B1000%3B1000

11 - 19 no 19