FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Uzacis-palīdziet

Sveikas,meitenes! Es jau ilgi domāju par tetuvētajām uzacīm,daudzas saka,ka lai netaisu,daudzas-lai taisu.

Plusi? Mīnusi? 

Man pašai ļoti slikta forma,nav tā,ka visā garumā ir tie matiņi,varbūt ieteiksiet ko darīt,lai viņus tā kā izaudzētu visā uzacu garumā,lai atradinātos no uzacu tonēšanas katru dienu. 

dalieties lūdzu pieredzē,būšu ļoti pateicīga.

Vēlos permanentās uzacis matiņu tehnikā.

+ja ir variet bildes pirms un pēc parādīt,kā jums bija..

:)

55 Atbildes

Nav smuki, nav smuki, nav smuki!!!

> loti_labas_lietinas

Nav smuki, nav smuki, nav smuki!!!

uzskati,ka labāk tad katru dienu lietot uzacu ēnas,zīmuli?

nu ja pašai nav laba forma,nav biezas..

Loti nedabīgi izskatas,manuprat vnk dramatiski,tas tadas manas domas!

Es arī esmu pret. Labāk katru dienu ietonēt, piekoriģēt :)

ja ir vajadzība katru dienu lietot kosmētiskos līdzekļus uzacīm, tad vienozīmīgi vislabākais variants ir tetovēt, tikai tiešām jāatrod labs meistars, citādi tiešām nav smuki, man gan palaimējies redzēt tiešām super duper tetovejumus..

Paziņai ir tetovētas uzacis, ir labi nekadas vainas.

Pati katru dienu zīmēju, jo vienkārši neaug matiņi uz uzacīm tādā daudzumā, lai izskatītos labi, pietam vēl gaiši. Jā-nedabiski, caciski, nesmuki utt…tā saka dabisko uzacu īpašnieces, iespējams patiesi, bet ko darīt, ja nav citas izejas? Ja būtu labā formā pašas uzacis, neko nekrāsotu, bet nu nav izejas.

Reti kurai labi izskatās, dažai labai vispār uz ielas nevajadzētu rādīties!!

Pilnīgas muļķības :) man arī ir un tie kas nezina pat neiedomājas :) ir skaisti,kopti un katru dienu vienādas :D galvenais ir uztaisīt pie pieredzējuša meistara nevis pa stūriem :D bet ja Tev pašai savas skaistas tad varbūt nemaz nevajag.man savas nav nekādas tāpēc ietetovēju ēnojot ar matiņu efektu :D Tā ka viss Tavā ziņā-cik cilvēku tik viedokļu :)

> Alise

Paziņai ir tetovētas uzacis, ir labi nekadas vainas.

Pati katru dienu zīmēju, jo vienkārši neaug matiņi uz uzacīm tādā daudzumā, lai izskatītos labi, pietam vēl gaiši. Jā-nedabiski, caciski, nesmuki utt...tā saka dabisko uzacu īpašnieces, iespējams patiesi, bet ko darīt, ja nav citas izejas? Ja būtu labā formā pašas uzacis, neko nekrāsotu, bet nu nav izejas.

nezini,cik maksā tas apmēram? 

Es netaisīju līdz 30 gadiem, jo redzēju tikai sliktus, ļoti vulgārus variantus. Kad viena draudzene pateica, ka viņai ir permanents - nenoticēju :) un tāpēc uztaisīju pie viņas meistares - Nadeždas Deržņikeles, Pmc.lv

Mans viedoklis - sakrāt naudu un tasīt pie pārbaudītiem meistariem, taisīt pa lēto kaut kur mājās, lai dabūtu melnas uzacis pieres vidū - nevajag. Labāk tad palikt ar to, ko daba dāvināja, un koriģēt ar uzacu krāsu.

1 - 10 no 55