FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Uzacis-palīdziet

Sveikas,meitenes! Es jau ilgi domāju par tetuvētajām uzacīm,daudzas saka,ka lai netaisu,daudzas-lai taisu.

Plusi? Mīnusi? 

Man pašai ļoti slikta forma,nav tā,ka visā garumā ir tie matiņi,varbūt ieteiksiet ko darīt,lai viņus tā kā izaudzētu visā uzacu garumā,lai atradinātos no uzacu tonēšanas katru dienu. 

dalieties lūdzu pieredzē,būšu ļoti pateicīga.

Vēlos permanentās uzacis matiņu tehnikā.

+ja ir variet bildes pirms un pēc parādīt,kā jums bija..

:)

55 Atbildes

> ilony

Pilnīgas muļķības :) man arī ir un tie kas nezina pat neiedomājas :) ir skaisti,kopti un katru dienu vienādas :D galvenais ir uztaisīt pie pieredzējuša meistara nevis pa stūriem :D bet ja Tev pašai savas skaistas tad varbūt nemaz nevajag.man savas nav nekādas tāpēc ietetovēju ēnojot ar matiņu efektu :D Tā ka viss Tavā ziņā-cik cilvēku tik viedokļu :)

un cik bieži ir jāiet tākā atjaunot vai kaut kā tā?

kā piemeklēt to ideālāko formu,viņi taisīs tā kā es parādīšu,ka gribu? vai piemeklē paši formu?

kādas izmaksas?

ja taisi melnas tad vispar sausmigas izsktas! :D Ta zalgana krasa,kas ir pec tam sit augstu vilni.

Bet ja loti gribas taisit ko tadu, it ipasi uz sejas. Noteikti nevajag zelot naudu. 

Neesmu nekad neko taisijusi pie sis meitenes, bet ir dzirdetas tikai labas atsauksmes... :)

https://www.facebook.com/Mira.Paramonova/media_set?set=a.576490269146030.1073741868.100003551875021&type=3

p.s.Tava vieta netaisitu, jo gadi iet un stils mainas. Varbut pec gada jau nozelosi... 

Man ari tada pati lieta ka Tev-gaišas,planas,bez formas.

Ari gribeju tetuvet,kamer paprasiju lai draudzene atnak ciemos kura pirms menesa esot bijusi pie nenormli kruta tetuvetaja.tikai sobrid vina staiga ar izteikti zalam uzacim :D

jo vinai krasa jau pec 2nedelam nogaja,vienigais ko nemelot vareju pateikt-PRETIGI.

MAns risinajums bij sads-ar riciņeļļu 2x diena smereju uzacis-nedelas laika vinas attauga,kluva biezakas,aizgaju uz salonu,man uztaisija formu,un pašlaik majas apstakļos krasoju ar profesionalo uzacu krasu uzacis un viss,aizej gulet un piecelies ar tadam pašam krasa man turs lidz 5dienam.erts,lets un forš risinajums mana uzskata :))

> Klāra

Man ari tada pati lieta ka Tev-gaišas,planas,bez formas.

Ari gribeju tetuvet,kamer paprasiju lai draudzene atnak ciemos kura pirms menesa esot bijusi pie nenormli kruta tetuvetaja.tikai sobrid vina staiga ar izteikti zalam uzacim :D

jo vinai krasa jau pec 2nedelam nogaja,vienigais ko nemelot vareju pateikt-PRETIGI.

MAns risinajums bij sads-ar riciņeļļu 2x diena smereju uzacis-nedelas laika vinas attauga,kluva biezakas,aizgaju uz salonu,man uztaisija formu,un pašlaik majas apstakļos krasoju ar profesionalo uzacu krasu uzacis un viss,aizej gulet un piecelies ar tadam pašam krasa man turs lidz 5dienam.erts,lets un forš risinajums mana uzskata :))

Kur šo eļļu var nopirkt? Aptiekas?

> milena

Es netaisīju līdz 30 gadiem, jo redzēju tikai sliktus, ļoti vulgārus variantus. Kad viena draudzene pateica, ka viņai ir permanents - nenoticēju :) un tāpēc uztaisīju pie viņas meistares - Nadeždas Deržņikeles, Pmc.lv

Mans viedoklis - sakrāt naudu un tasīt pie pārbaudītiem meistariem, taisīt pa lēto kaut kur mājās, lai dabūtu melnas uzacis pieres vidū - nevajag. Labāk tad palikt ar to, ko daba dāvināja, un koriģēt ar uzacu krāsu.

Kadas izmaksas? cik ilgi turas? sadas pat es sagribeju :D

> ATLAIDES

> ilony

Pilnīgas muļķības :) man arī ir un tie kas nezina pat neiedomājas :) ir skaisti,kopti un katru dienu vienādas :D galvenais ir uztaisīt pie pieredzējuša meistara nevis pa stūriem :D bet ja Tev pašai savas skaistas tad varbūt nemaz nevajag.man savas nav nekādas tāpēc ietetovēju ēnojot ar matiņu efektu :D Tā ka viss Tavā ziņā-cik cilvēku tik viedokļu :)

kā piemeklēt to ideālāko formu,viņi taisīs tā kā es parādīšu,ka gribu? vai piemeklē paši formu?

kādas izmaksas?

man skiet,ka tu vel tam neesi isti gatava. Jo tu nezinu par to neko. Labak no sakuma pamekle informaciju,palasi un tad sac domat. Nevainīgs

Man ir! Ļoti gaišas un nesamākslotas. Nekādas vainas !! ;) forma vismaz ir un redz, jo manējās ir ļoti gaišas :D :) 

Tākā spriežu pēc pieredzes!! Un saku, ka tas nekas nenormāli neglīts vai atbaidošs nav. Sakoptas uzacis , mazāk darba un zīmuļu ikdienā , kuri smērējās utt :D 

Mans viedoklis ;)

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> ATLAIDES

> ilony

kādas izmaksas?

man skiet,ka tu vel tam neesi isti gatava. Jo tu nezinu par to neko. Labak no sakuma  pamekle informaciju,palasi un tad sac domat. Nevainīgs

Esmu lasījusi,visu itkā plus mīnus zinu,vienkārši mazliet bail,ka nožēlotu..

vienkārši šausmīgi kaitina katru dienu tonēt,vakarā mazgāt nost,no ŗita atkal tonēt! :(

> Dita_K

Man ir! Ļoti gaišas un nesamākslotas. Nekādas vainas !! ;) forma vismaz ir un redz, jo manējās ir ļoti gaišas :D :) 

Tākā spriežu pēc pieredzes!! Un saku, ka tas nekas nenormāli neglīts vai atbaidošs nav. Sakoptas uzacis , mazāk darba un zīmuļu ikdienā , kuri smērējās utt :D 

Mans viedoklis ;)

un kur tu taisīji? :)

> ATLAIDES

> loti_labas_lietinas

Nav smuki, nav smuki, nav smuki!!!

uzskati,ka labāk tad katru dienu lietot uzacu ēnas,zīmuli?

nu ja pašai nav laba forma,nav biezas..

Uztaisi smuku formu un nopērc to mazo uzacu tušiņu kādas tgd modē. :))

11 - 20 no 55