FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Uzacis-palīdziet

Sveikas,meitenes! Es jau ilgi domāju par tetuvētajām uzacīm,daudzas saka,ka lai netaisu,daudzas-lai taisu.

Plusi? Mīnusi? 

Man pašai ļoti slikta forma,nav tā,ka visā garumā ir tie matiņi,varbūt ieteiksiet ko darīt,lai viņus tā kā izaudzētu visā uzacu garumā,lai atradinātos no uzacu tonēšanas katru dienu. 

dalieties lūdzu pieredzē,būšu ļoti pateicīga.

Vēlos permanentās uzacis matiņu tehnikā.

+ja ir variet bildes pirms un pēc parādīt,kā jums bija..

:)

55 Atbildes

Nevajag jau pārspīlēt, var arī uztaisīt, ka izskatās ļoti dabīgi un skaisti! Es PAR! Pašai un mammai ir varu teikt tikai plusus, ja ir tāda vajadzība!

> Alise

> Klāra

Man ari tada pati lieta ka Tev-gaišas,planas,bez formas.

Ari gribeju tetuvet,kamer paprasiju lai draudzene atnak ciemos kura pirms menesa esot bijusi pie nenormli kruta tetuvetaja.tikai sobrid vina staiga ar izteikti zalam uzacim :D

jo vinai krasa jau pec 2nedelam nogaja,vienigais ko nemelot vareju pateikt-PRETIGI.

MAns risinajums bij sads-ar riciņeļļu 2x diena smereju uzacis-nedelas laika vinas attauga,kluva biezakas,aizgaju uz salonu,man uztaisija formu,un pašlaik majas apstakļos krasoju ar profesionalo uzacu krasu uzacis un viss,aizej gulet un piecelies ar tadam pašam krasa man turs lidz 5dienam.erts,lets un forš risinajums mana uzskata :))

Kur šo eļļu var nopirkt? Aptiekas?

Aptiekas maksa kkur bisk pari 4eiro.

Draudzene perk uz Rigas tirgus kkur,pa 1.50

nezinu personiski man dikti palidz. Man pat skropstas visu laiku japieaudze,jo nav ko pat tur uzrkasot,un sobrid man salidzinosi ar to,ka man tadu nebij ir garas,biezakas,kuplakas,skaistakas. :)

Man ļoti palidz :)

Klāra , www.pmc.lv - šeit info. Aci miedzošs

Vēl dzirdēju labas atsauksmes par Guneļ Saļimovu meistari, ar bija labs rezultāts meitenei-blondīnei.

Man zīmēja tik ilgi kamēr bija tā kā vēlos :) atkarīgs no ādas tipa  ir tas cik ilgi nostaigāsim katra :) taisīju pie Ritas Jurevskas viņa ir cilvēks ar rokām īstajā vietā kā arī ir daudzu žurnālu grimma meistare un uzacu speciāliste tā ka ir vērts :) 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

ja taisi melnas tad vispar sausmigas izsktas! :D Ta zalgana krasa,kas ir pec tam sit augstu vilni.

Bet ja loti gribas taisit ko tadu, it ipasi uz sejas. Noteikti nevajag zelot naudu. 

Neesmu nekad neko taisijusi pie sis meitenes, bet ir dzirdetas tikai labas atsauksmes... :)

https://www.facebook.com/Mira.Paramonova/media_set?set=a.576490269146030.1073741868.100003551875021&type=3

p.s.Tava vieta netaisitu, jo gadi iet un stils mainas. Varbut pec gada jau nozelosi... 

Man draudzenei arī ir tumšas(skats nav super skaists, bet ne arī galīgi slikti), zaļgana krāsa arī nebija, viņai laikam turesies trīs gadus, tad esot jāpartetovē... To gaišo variantu, kāds jau bija bildē, varētu, jo labi izskatās! Kā vienmēr- kā nu kuram paveicies! Noteikti pirms ko darīt-jāizskata atsauksmes!

Jā, tajā bildē, tādas ir vērts taisīt, bet citādas gan ne. Tās tumšās tievās tik nedabīgas

Lielākoties, cik esmu redzējusi, tomēr neizskatās dabīgi, var būt pašam cilvēkam ar laiku pierodot liekas ok, bet tuvumā, ja pašai nekādi matiņi, tomēr redz....vismaz no tuvuma...var būt neesmu redzējusi vienkārši kādu, kurai zinu, ka ir un labi izskatās. 

> ILZE

Nevajag jau pārspīlēt, var arī uztaisīt, ka izskatās ļoti dabīgi un skaisti! Es PAR! Pašai un mammai ir varu teikt tikai plusus, ja ir tāda vajadzība!

Noteikti Par ! 

Ideāli matiņu tehnikā, tieši tāpēc jau šis brīnums izdomāts,lai atvieglotu mums meitenēm dzīvi , vasarā pēc peldes uzacis izskatās vienmēr perfekti, ko es iesaku ,ja esi blondīne noskairdo vai esi siltā vai vēsā palete - vai tetovēt brūnīgā siltā,vai pelēcīgā vēsākā tonī, sākumā labāk jebkurā gadījumā gaišākas,tad ,kad iesi uz korekciju vienmēr varēsi dabūt tumšākas ja vēlēsies ...

Lai izdodas atrast labu meistari Vēsais

> ATLAIDES

> loti_labas_lietinas

Nav smuki, nav smuki, nav smuki!!!

uzskati,ka labāk tad katru dienu lietot uzacu ēnas,zīmuli?

nu ja pašai nav laba forma,nav biezas..

personīgi īsti nesaskatu problēmas ietonēt nedaudz, jo tas prasa nepilnu pusminūti:) galvenais kvalitatīvas uzacu ēnas, un nekad nesmērēsies un noies nost, tikai, kad pati notīrīsi make up.

> loti_labas_lietinas

> ATLAIDES

> loti_labas_lietinas

Nav smuki, nav smuki, nav smuki!!!

uzskati,ka labāk tad katru dienu lietot uzacu ēnas,zīmuli?

nu ja pašai nav laba forma,nav biezas..

Uztaisi smuku formu un nopērc to mazo uzacu tušiņu kādas tgd modē. :))

Par uzacu formu ja neesi pārliecināta arī iesaku pakonsultēties ar stilistu -jo stilists pārzin sejas formas ovālus un objektīvi palīdzēs noteikt,kas konkrētam cilvēkam piestāv, tas attiecas arī uz uzacu toni Aci miedzošs

21 - 30 no 55