FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Uzacis-palīdziet

Sveikas,meitenes! Es jau ilgi domāju par tetuvētajām uzacīm,daudzas saka,ka lai netaisu,daudzas-lai taisu.

Plusi? Mīnusi? 

Man pašai ļoti slikta forma,nav tā,ka visā garumā ir tie matiņi,varbūt ieteiksiet ko darīt,lai viņus tā kā izaudzētu visā uzacu garumā,lai atradinātos no uzacu tonēšanas katru dienu. 

dalieties lūdzu pieredzē,būšu ļoti pateicīga.

Vēlos permanentās uzacis matiņu tehnikā.

+ja ir variet bildes pirms un pēc parādīt,kā jums bija..

:)

55 Atbildes

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

> ATLAIDES

> loti_labas_lietinas

Nav smuki, nav smuki, nav smuki!!!

uzskati,ka labāk tad katru dienu lietot uzacu ēnas,zīmuli?

nu ja pašai nav laba forma,nav biezas..

personīgi īsti nesaskatu problēmas ietonēt nedaudz, jo tas prasa nepilnu pusminūti:) galvenais kvalitatīvas uzacu ēnas, un nekad nesmērēsies un noies nost, tikai, kad pati notīrīsi make up.

ja tomēr izvēlies ietonēt uzacis ,MAKE UP FOREVER ir matētas ēnas ,ļoti noturīgas Smaidīgs

Labots 30.03.2015 17:49

> Daniela

> ATLAIDES

> loti_labas_lietinas

personīgi īsti nesaskatu problēmas ietonēt nedaudz, jo tas prasa nepilnu pusminūti:) galvenais kvalitatīvas uzacu ēnas, un nekad nesmērēsies un noies nost, tikai, kad pati notīrīsi make up.

ja tomēr izvēlies ietonēt uzacis ,MAKE UP FOREVER ir matētas ēnas ,ļoti noturīgas Smaidīgs

es dodu priekšroku GOSH brow kit, jo tur ir 3 toņi, no pavisam gaiša līdz tumšam plus vasks. Ēnas ļoti presētas un matētas, turās diennakti, ja vajag. Bet paskatījos mājaslapā , kas te bija ielikta, izskatījās labi arī tās tetovētās. Katrā ziņā, ja kaut ko tādu dara tad TIKAI pie speciālista ar ļoti labām atsauksmēm. Ekonomēt te nedrīkst.

Labots 30.03.2015 17:54

> Daniela

> ATLAIDES

> loti_labas_lietinas

es dodu priekšroku GOSH brow kit, jo tur ir 3 toņi, no pavisam gaiša līdz tumšam plus vasks. Ēnas ļoti presētas un matētas, turās diennakti, ja vajag. Bet paskatījos mājaslapā , kas te bija ielikta, izskatījās labi arī tās tetovētās. Katrā ziņā, ja kaut ko tādu dara tad TIKAI pie speciālista ar ļoti labām atsauksmēm. Ekonomēt te nedrīkst.

Labots: šodien, 17:49

GOSH kosmētika super ,varu teikt tikai to labākoAci miedzošs ar MAKE UP FOREVER ēnām arī var panākt efektu kā tetovētām :)

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

ja taisi melnas tad vispar sausmigas izsktas! :D Ta zalgana krasa,kas ir pec tam sit augstu vilni.

Bet ja loti gribas taisit ko tadu, it ipasi uz sejas. Noteikti nevajag zelot naudu. 

Neesmu nekad neko taisijusi pie sis meitenes, bet ir dzirdetas tikai labas atsauksmes... :)

https://www.facebook.com/Mira.Paramonova/media_set?set=a.576490269146030.1073741868.100003551875021&type=3

p.s.Tava vieta netaisitu, jo gadi iet un stils mainas. Varbut pec gada jau nozelosi... 

Paskatījus attēlus - nu nez, varbūt kadam arī patīk, bet nu man liekas, ka mode uz tadam uzacīm ir beigusies. Kaut vai paskatoties glancētus vakus un žurnalus. Bet ja ļoti gribas, tad jau uz priekšu. Tik pēc tam "atpakaļceļa vairs nav" ka teica mana draudzene, kura uztaisīja sev melnas uzacis, mati viņai arī melni krasoti. Iet uz korekcijam, pēc viņaam cilvēki parasti uzdod vienu jautajumu - kas tev ar uzacīm. Es pat bezmaksas tadus neuztaisītu, jo pieliek klat vairakus gadus. Un vēl atkarīgs kadu iespaidu gribi atstat uz cilvēkiem, kads tev imidžs utt. 

Ja kas, esmu permanenā grima meistare. ;)

Vienkaršak un drošak aiziet ietonēt uzacis uz mēnesi, neizskatas tik samaksloti... Un tikai 5 euro maksa. ( vismaz mana pilsēta ) 

Tīna, vai ir iespējams aplūkot kaut kur Tavus darbus? Un kādas aptuvenās cenas uzacīm kombinētajai tehnikai? ( ietonējums + matiņu tehnika) :) 

> lilii

ja ir vajadzība katru dienu lietot kosmētiskos līdzekļus uzacīm, tad vienozīmīgi vislabākais variants ir tetovēt, tikai tiešām jāatrod labs meistars, citādi tiešām nav smuki, man gan palaimējies redzēt tiešām super duper tetovejumus..

tieši tā!JA pashai no dabas nav smukas uzacis un taapat visu laiku jaapieziimee,tad labaak ietetoveet!man pashai arii no dabas plaanas,pagaishas....nesen sataisiiju permanentaas jau 3sho reizi.Veel gan jaaiet uz korekciju,sanaakushas arii paaraak tumshas,bet labaak tetoveeju,nekaa ziimeeju ar ziimuli ik riitu.

ja Tu veelies,apsver shaadu domu,tad iesaku izdariit,atrodi tikai meistari,naudinju un drosmi un uz priekshu!

Mani arii daba nav apveltiijusi ar skaistaam uzaciim :(

Tik gaishas un taadas pheee... :P :(

Arii katru riitu jaaktraaso, kraasoju ar ziimuli, jau pieshavusies esmu, nemaceetu ar eenaam :D

> swoop

Tīna, vai ir iespējams aplūkot kaut kur Tavus darbus? Un kādas aptuvenās cenas uzacīm kombinētajai tehnikai? ( ietonējums + matiņu tehnika) :) 

man tieši tas pats jautājums! :)

31 - 40 no 55