FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Uzacis-palīdziet

Sveikas,meitenes! Es jau ilgi domāju par tetuvētajām uzacīm,daudzas saka,ka lai netaisu,daudzas-lai taisu.

Plusi? Mīnusi? 

Man pašai ļoti slikta forma,nav tā,ka visā garumā ir tie matiņi,varbūt ieteiksiet ko darīt,lai viņus tā kā izaudzētu visā uzacu garumā,lai atradinātos no uzacu tonēšanas katru dienu. 

dalieties lūdzu pieredzē,būšu ļoti pateicīga.

Vēlos permanentās uzacis matiņu tehnikā.

+ja ir variet bildes pirms un pēc parādīt,kā jums bija..

:)

55 Atbildes

Labots 01.04.2015 19:11

Gribēju, to izdarīt jau sen, un beidzot, pirms divām nedēļām saņēmos un uztaisīju pie šīs meistares matiņu tehnikā.

https://www.facebook.com/VictoriaArtPermanent/timeline?ref=page_internal

Esmu ļoti apmierināta un ne mirkli nenožēloju, ka to izdarīju! Tagad domāju, kaut būtu ātrāk tam saņēmusies!

Man ir gaiši un ļoti reti matiņi, gāju krāsot katru mēnesi, bet tik un tā nācās pietonēt, jo vietām matiņu vispār nav..  meitenēm, kam savas uzacis ir labas, to nesaprast, tāpēc saka, ka nedabiski utt, jo viņām nav katru dienu jācenšas uzzīmēt tās vienādas un vispār jau, reizēm ietonētas izskatās pat nedabiskāk..  Paziņas saka, ka ļoti dabiski izskatās, un pat puisis, kas vienmēr atrunāja, un bija vislielākais skeptiķis, jo baidījās, ka būs samāksloti un izskatīsies kā ar korektoru uzvilkti ķekši ir ļoti apmierināts un saka, ka ir skaisti! :)

Tagad katru dienu ietaupu laiku un nebojāju nervus! :D

Gribēju, to izdarīt jau sen, un beidzot, pirms divām nedēļām taisīju pie šīs meistares matiņu tehnikā.

Esmu ļoti apmierināta un ne mirkli nenožēloju, ka to izdarīju! Tagad domāju, kaut būtu ātrāk tam saņēmusies!

Man ir gaiši un ļoti reti matiņi, gāju krāsot katru mēnesi, bet tik un tā nācās pietonēt, jo vietām matiņu vispār nav..  meitenēm, kam savas uzacis ir labas, to nesaprast, tāpēc saka, ka nedabiski utt, jo viņām nav katru dienu jācenšas uzzīmēt tās vienādas un vispār jau, reizēm ietonētas izskatās pat nedabiskāk..  Paziņas saka, ka ļoti dabiski izskatās, un pat puisis, kas vienmēr atrunāja, un bija vislielākais skeptiķis, jo baidījās, ka būs samāksloti un izskatīsies kā ar korektoru uzvilkti ķekši ir ļoti apmierināts un saka, ka ir skaisti! :)

''meitenēm, kam savas uzacis ir labas, to nesaprast, tāpēc saka, ka nedabiski utt, jo viņām nav katru dienu jācenšas uzzīmēt tās vienādas''

gluži manas domas!

> linduciic6

Gribēju, to izdarīt jau sen, un beidzot, pirms divām nedēļām taisīju pie šīs meistares matiņu tehnikā.

cik Jums kopumā izmaksāja? un kā piemeklēja piemērotāko formu?

Labots 01.04.2015 19:29

man uzacu sākums (līdz vidum -locījuma vietai - ir pašai labs, gan forma, gan biezums), bet uz galiņiem bēdigāk.....jātonē tie galiņi tik:D 

Man pašai ir tatuāža veikta,tikko biju uz profilaksi,esmu ļoti apmierināta. Nav dāŗgi. Un ir iespēja arī matiņu tehnikā ;)

Uzacis matiņu tehnikā 120 eiro un pēc mēneša korekcija 40 eiro ;)

https://www.facebook.com/VictoriaArtPermanent/photos/pb.120027554813399.-2207520000.1427906323./430225977126887/?type=1&theater

Pastāstīju kādu formu vēlos un parādīju bildes telefonā, meistarīte uzzīmēja formu, lai redzu, kāda būs, mazliet pielabojām, tā kā man gribētos, un, kad viss apmierināja, pēc nepilnas stundas jau bija uzacis gatavas! :) Kopumā procedūra ilga nedaudz vairāk kā stundu.:)

Kā nu kurai izskatās.. ir skaisti ietetovētas un ir pilnīgi pretēji briesmīgi. Manuprāt, tad jāatrod patiešām labs meistars, kas uztaisīs pēc iespējas dabīgāk.

> linduciic6

Uzacis matiņu tehnikā 120 eiro un pēc mēneša korekcija 40 eiro ;)

https://www.facebook.com/VictoriaArtPermanent/photos/pb.120027554813399.-2207520000.1427906323./430225977126887/?type=1&theater

Pastāstīju kādu formu vēlos un parādīju bildes telefonā, meistarīte uzzīmēja formu, lai redzu, kāda būs, mazliet pielabojām, tā kā man gribētos, un, kad viss apmierināja, pēc nepilnas stundas jau bija uzacis gatavas! :) Kopumā procedūra ilga nedaudz vairāk kā stundu.:)

izklausās labi un iedvesmojoši;)

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

izklausās labi un iedvesmojoši;)

Katrā ziņā, ja neesi pārliecināta, ka patīk izveidotā forma vai kas cits neapmierina un šaubies, jebkurā brīdī jau var aiziet no tā salona, jo ar varu jau neviens nespiež to darīt! :)

Ja grūti saņemties, sākumā var aiziet uz kādu salonu uz konsultāciju un mēģināt piemeklēt formu un arī, lai visu apskaidro :)

41 - 50 no 55