FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Uzacis-palīdziet

Sveikas,meitenes! Es jau ilgi domāju par tetuvētajām uzacīm,daudzas saka,ka lai netaisu,daudzas-lai taisu.

Plusi? Mīnusi? 

Man pašai ļoti slikta forma,nav tā,ka visā garumā ir tie matiņi,varbūt ieteiksiet ko darīt,lai viņus tā kā izaudzētu visā uzacu garumā,lai atradinātos no uzacu tonēšanas katru dienu. 

dalieties lūdzu pieredzē,būšu ļoti pateicīga.

Vēlos permanentās uzacis matiņu tehnikā.

+ja ir variet bildes pirms un pēc parādīt,kā jums bija..

:)

55 Atbildes

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

izklausās labi un iedvesmojoši;)

Katrā ziņā, ja neesi pārliecināta, ka patīk izveidotā forma vai kas cits neapmierina un šaubies, jebkurā brīdī jau var aiziet no tā salona, jo ar varu jau neviens nespiež to darīt! :)

Ja grūti saņemties, sākumā var aiziet uz kādu salonu uz konsultāciju un mēģināt piemeklēt formu un arī, lai visu apskaidro :)

> linduciic6

Katrā ziņā, ja neesi pārliecināta, ka patīk izveidotā forma vai kas cits neapmierina un šaubies, jebkurā brīdī jau var aiziet no tā salona, jo ar varu jau neviens nespiež to darīt! :)

Ja grūti saņemties, sākumā var aiziet uz kādu salonu uz konsultāciju un mēģināt piemeklēt formu un arī, lai visu apskaidro :)

es agrāk biju pilnīgi pret....bet tagad skatos, cik daudz labu piemēru un mazliet sāku apdomāt šādu variantu. Vienīgais par Jūsu ieteikto meistarīti izlasīju dažas sūdzības interenetā, kā viņai ar strerilitāti un vai saņēmāt arī čeku?

hey!man ir tonētas ļoti dabīgi izskatās,viegls tonis un perfekta forma.un jāpiebilst vēl,ka man ir brīnišķīga meistare ar tas arī ļoti svarīgi! Par šo procedūru esmu tikai par. ērti un ilgnoturīgi. lai veicas :))

> doodaha

hey!man ir tonētas ļoti dabīgi izskatās,viegls tonis un perfekta forma.un jāpiebilst vēl,ka man ir brīnišķīga meistare ar tas arī ļoti svarīgi! Par šo procedūru esmu tikai par. ērti un ilgnoturīgi. lai veicas :)

kā sauc Jūsu meistari?:)

> linduciic6

es agrāk biju pilnīgi pret....bet tagad skatos, cik daudz labu piemēru un mazliet sāku apdomāt šādu variantu. Vienīgais par Jūsu ieteikto meistarīti izlasīju dažas sūdzības interenetā, kā viņai ar strerilitāti un vai saņēmāt arī čeku?

Es arī pirms tam internetā lasīju atsauksmes, un bija minēts, ka esot slikta attieksme vai kaut kā tamlīdzīgi. Bet es jau uzskatu, ka tas ir atkarīgs arī no klienta attieksmes, un par cik es neesmu baigais pūpēdis, tad man nelikās nekāda slikta attieksme, neko sliktu nevaru pateikt! :)

Redzēju, kā uzreiz pēc manas procedūras instrumenti tikai tīrīti, domāju - sterelizēti. Neesmu nekāds eksperts, lai pateiktu, vai tas bija pareizi utml. :)

Čeku nepaprasīju, jo pat prātā neienāca. Nebija tāda vajadzība.. Priecājos par uzacīm un nekas cits tobrīd prātā nebija :)

51 - 55 no 55