FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

par administraciju

vai man vienai ir tikai tadas problemas? cik reizes neesmu rakstijusi uz ADMIN un taa arii nevienu reizi neesmu sanemusi nevienu atbildi, ir tik daudz jautajumu, neskaidribu, kursh tad lai palidz????? 

68 Atbildes

Labots 02.04.2015 18:02

> Ieva

albīns jau ir balts un creepy:D

Vai tad nav albīna? Gaiši rozīga ar baltu :D

:D

Mani krāsa iepriecināja.

Kaut kas jauns un svaigs,tas zaļais bija kaut kads SSīgs...(ka ss.lv) :D

> Janeta

Žēl par to,ka tiek mainīts vizuālais,bet ne tehniskais stāvoklis. Mani dizains tik ļoti nesatrauc,jo ko es darīšu ar dizainu,ja tehniski viss nestrādās? Laikam nekad nesagaidīt aplikāciju telefoniem.

+++

> Janeta

Žēl par to,ka tiek mainīts vizuālais,bet ne tehniskais stāvoklis. Mani dizains tik ļoti nesatrauc,jo ko es darīšu ar dizainu,ja tehniski viss nestrādās? Laikam nekad nesagaidīt aplikāciju telefoniem.

Man visvairāk trūkst tādas ekstras ka skaņa kad atnāk vēstule.

> Dress VIP

> Janeta

Man visvairāk trūkst tādas ekstras ka skaņa kad atnāk vēstule.

Tam ir risinājums-pieslēgt ,lai paziņojumi nāk uz epastu.Man telefonā uzreiz gmailā izlec paziņojums,ka šeit ir vēstule.

> Janeta

Es arī tikai priecātos, ja būtu šāda mobilā aplikācija, taču uztaisīt labu aplikāciju arī labi maksā. Ja jau lapas īpašnieki nevar sakārtot tehniskās lietas mājaslapā, tad kur nu vēl var būt runa par kādu aplikāciju.

> Martiņa

> Janeta

Es arī tikai priecātos, ja būtu šāda mobilā aplikācija, taču uztaisīt labu aplikāciju arī labi maksā. Ja jau lapas īpašnieki nevar sakārtot tehniskās lietas mājaslapā, tad kur nu vēl var būt runa par kādu aplikāciju.

Tādēļ jau saku-žēl,ka vizuālo taisa,bet tehniskās lietas vēl nē.Protams,viss nāks ar laiku,stabili! :)

61 - 68 no 68