FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Cenas :)

Šokējos te par dažām pārdevējam. Paložnāju pa sludinājumiem un tiešām esmu šokēta. Mans darbs ir tieši saistīts ar precēm, mārketingu, cenām, brendiem utt. Šeit es redzu, ka dažas pārdevējas lētu mēslu cenšās pārdot par trīskārtīgu cenu!!!! šādu internet adresīti ļoti atbalstu, jo var nopirkt mazliet palietotu precīti, par lētu cenu, jo gribās jau kautko citu, atjaunot savu garderobi utt. bet kad ieraugu, ka kautkādas tirgus pakaļdarinājuma somiņas piemēram, cenšas pārdot par 30, 50 utt eur, tad man vienkārši no šoka aizraujas elpa, jo uz tirgus ir nopirkusi pa 5 vai 10 eur utt. tas pats attiecas uz turcijā ražoto produkciju, esmu turcijā bijusi vairākkārtīgi komandējumos, un zinu, cik un kas un ko maksā! Mīļās meitenes, attopieties , ja pašas nopirkāt par 5-10  eur, panēsājāt, apnika, tad varbūt tomēr nevajag citām meitenēm to precīti "iesmērēt" par 30eur un dārgāk, tas ir diezgan pretīgi un nekorekti, fui visām šīm pārdevējām.....

27 Atbildes

Jauku vakaru, un nedusmojies :)

Jaa,to arii nesaprotu. Kaadeelj jaapeerk feiki un replikas?

es arī varu atļauties nopirkt, bet..... ja es varu to pašu somiņu , ko tu nopirki pa 100 un vairāk eur nopirkt pa 20eur? tad kāpēc man viņu pirkt pa 115 eur??? :))))

> Dikinsons

ir tāds teiciens - prece maksā tik, cik par to ir gatavi maksāt. nav tādas nesatricināmas kategorijas kā preces cena...

Izrāvi vārdus no mutes! Tas ir mans teiciens,ka prece maksā tik,cik par to dod naudu.:D

> Ieva

Jaa,to arii nesaprotu. Kaadeelj jaapeerk feiki un replikas?

Katram ir savs mērķis, kaads skrien pakaļ "brendiem", bet man, piemēram, patīk tieši dizains dažiem daargiem zīmoliem.

Labots 03.04.2015 22:47

> Serafima

un vēl, ko sasmējos, no taviem tekstiem, ka pirki mammai somu uttt un nebija feiks, hiihhiiiii (lūdzu, neapvainojis :)))), bet viņiem, lai atrastu tādu veikalu, kur nebūtu feiks, ir ļoti ilgi jāmeklē..... viņiem lielākoties vismaz 80 procenti, ir tikai un vienīgi feiks, nu sorry :)))))))) tu tiešām esi naiva :)))))))) to, ka viņiem tas feiks, ir ļotiiiiii labas kvalitātes, to gan pierītu, kalpo ilgi :))))

Ja soma ir bez skaļiem brendiem, slavenu/dārgu zīmolu uzrakstiem u.tml., proti, parasta, kvalitatīva , dabīgās ādas soma. Vai tā automātiski būs feiks, ja tiek tirgota  Turcijā, Jūsuprāt?!

Manuprāt, feiks ir tad, ja pakaļdarinājumu cenšas uzdot (tirgot) kā oriģinālu, bet, ja tas netiek darīts, proti, zīmols X tiek pārdots kā zimols X (nevis X tiek uzdots par Y), tad nu to par feiku nevar saukt ;))

Piekrītu par cenām, ka lielai daļai šeit esošu pārdevēju tās ir neadekvātās vai arī ir tādas, kas šeit cenšas veidot "biznesu" (ja to maz tā var nosaukt :D) sapērkoties lētas preces ebay u.c. un pārdodot šeit par daudz lielāku summu :)

21 - 27 no 27