FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Mezym forte..

Sveikas meitenes! Gribēju pajautāt vai kāda ir lietojusi šīs zāles un vai tās ir palīdzējušas? Ārsts man tās ieteica palietot punča darbības uzlabošanai pēc antibiotiku lietošanas.Nokautrējies

10 Atbildes

Manuprāt dīvains ieteikums. Dažādi ārsti pēc antibiotikām ir ieteikuši jogurta kapsulas.

Labots 13.04.2015 08:37

visai stulbs pat ieteikums :D

mezym novērš smaguma sajūtu, kad esi pārēdies (lielākoties).

jogurta kapsulas nopērc, padārgas gan, bet ir ok. var pirkt mazāko iepakojumu un kopā ar tām lietot dažādus piena produktus, piemēram, lakto, jogurtus, kefīru. skābpienu vairāk. brokastīs biezpiens ar zaļumiem, piestreb lakto un uzēd vienu kapsulu. skaisti :D

Man lika lietot reizi vai 2x dienā, neatceros jau vairs, vai tur bija ēšanas laikā jādzer vai pirms, nav jau arī tas būtiski, bet man bija jādzer, lai palīdzētu vēderam sagremot visu, pārstrādāt. Sevišķi, ja smagāka pārtika.

> Dita Zaube

Man lika lietot reizi vai 2x dienā, neatceros jau vairs, vai tur bija ēšanas laikā jādzer vai pirms, nav jau arī tas būtiski, bet man bija jādzer, lai palīdzētu vēderam sagremot visu, pārstrādāt. Sevišķi, ja smagāka pārtika.

sagremot jā, bet dabisko vidi pēc antibiotikām, kuņģī gan mezym neatjauno, man šķiet :)

Tas nav stulbs ieteikums. Mezym forte palīdz vēderam tikt galā ar dažādiem smagiem ēdieniem jau priekšlaicīgi,palīdz ēdienam sašķelties. Pie dažādām problēmām zāles mēdz lietot dažādi. 

Labots 13.04.2015 08:46

Man Mezym lika lietot pie aizkuņģa un kuņģa problēmām. Un palīdzēja arī. Nebija gan pēc antibiotiku kursa jādzer zāles, bet problēma nebija arī saistīta ar vēdera pūšanos, bija kuņģim jāpalīdz tikt uz strīpas. Mezym gan nebija vienīgās zāles, ko lietoju. 

nu tieši pēc antibiotiku kursa parasti iesaka lietot jogurtenes, tādēļ izvēle par mezym liekas gaužām dīvaina. antibiotikas apēd ne tikai slikto, bet arī labo, tādēļ jogurts/skābpiens ir tas, kas palīdz atjaunot kuņģa mikrofloru un normālu kuņģa darbību.

Man pēc antibiotiku lietošanas arsts ieteica-Linex,vai Lacto seven,vai Amoprezol.

Lietoju Lacto seven,dikti palidzeja.

Amoprezol gan ne visai,jo takaa pašai ir Hronisks gastrids,uz sadam zalem jasez visu laiku,bet pati varu ieteikt vienigi Lacto Seven.

Parasti šādos gadījumos ieteica izmantot Linex, jo man bija kunģa iekaisums, ja nu kas- tad tas visu normalizē un "saliek pa plauktiņiem visu vēdera sistēmu" :)

> Klāra

Man pēc antibiotiku lietošanas arsts ieteica-Linex,vai Lacto seven,vai Amoprezol.

Lietoju Lacto seven,dikti palidzeja.

Amoprezol gan ne visai,jo takaa pašai ir Hronisks gastrids,uz sadam zalem jasez visu laiku,bet pati varu ieteikt vienigi Lacto Seven.

Piekriitu par Linex. Man ieteica arsts pec anibiotiku kursa lietot.

1 - 10 no 10