FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

jautājums tām, kas dzīvo Cēsīs, Siguldā vai Valmierā..

kur var nopirkt modīgu uzvalku šajās pilsētās ? Iesakiet, lūdzu veikalu, kur nav astronomiskas cenas. 

Milzīgs paldies jau iepriekš. 

8 Atbildes

Labots 14.04.2015 16:35

Sigulda-veikals fashion,lietotas,bet tikai modernas,tas kas tagad mode!

šajā apkaimē nav... ļoooti labs veikals ir Rīgā '' Mans drēbju skapis '' ar plāšu uzvalku klāstu un zinošām pārdevējām... piedāvājumā ir arī ''Slim fit'' uzvalki... paši nesen iegādājāmies uzvalku par 112eur.

Cēsīs nekur, nekā nebūs! :)

Valmierā ir viens veikals labs, bet cenu amplitūda arī salīdzinoši liela ;) 

Visslabāk jau būtu tomēr Rīgā meklēt :/

Rīgā, jā protams būs.. bet uz Rīgu neplānojam braukt pirkt uzvalku, tpc ceru, ka varētu atrast tuvākajās pilsētās.  Cēsīs, ir slim fit uzvalki, skaisti.. bet izvēle nekāda. 

Cēsīs kādreiz bija veikals "Intriga" , atradās Cēsu klētī. Kādu laiku tur neesmu bijusi, tādēļ vienkārši nezinu, kas tur tagad notiek. Runā, ka veikals ir, bet citā adresē. Veikalā varēja nopirkt tā saucamos "balles tērpus" gan dāmām, gan kungiem. Uzvalki tur bija kvalitatīvi un dažādu izmēru. Veikala pievienotā vērtība - tur strādāja fantastiska pārdevēja. Ļoti sirsnīga, draudzīga un uz konkrēto klientu orientēta. Nebija liekulīgi uzmācīga, bet tiešām ļoti inteliģenti  uzmanīga, sirsnīga un godīga - ja uzvalks nepiestāvēja, slikti izskatījās, viņa godīgi teica. Es saviem dēliem tikai tur pirku izlaiduma uzvalkus. Un dēli paši savus nākamos uzvalkus pirka tur, jo pie tās pārdevējas (diemžēl neatceros, kā viņu sauc) iepirkties tiešām ir prieks un bauda.Tur pat varēja nopirkt kreklus, kaklasaites, kurpes - labas kvalitātes un vidēji lēti - it sevišķi, ja salīdzina ar Rīgas cenām. Krāsu gamma plaša. Šī pati pārdevēja palīdzēja izvēlēties un sakombinēt. Brīnišķīgs veikals. Starp citu, manā skapī šobrīd ir viens uzvalks, kas pirkts šajā  veikalā. Es gan aizmirsu precizēt, kas ir astronomiskas summas. Savulaik uzvalku cenas šajā veikalā bija, sākot no 70Ls, ap 100 Ls, un arī dārgāk. Kā ir tagad, nezinu. Taču ir vērts painteresēties. :)

> Evija Euča

Cēsīs kādreiz bija veikals "Intriga" , atradās Cēsu klētī. Kādu laiku tur neesmu bijusi, tādēļ vienkārši nezinu, kas tur tagad notiek. Runā, ka veikals ir, bet citā adresē. Veikalā varēja nopirkt tā saucamos "balles tērpus" gan dāmām, gan kungiem. Uzvalki tur bija kvalitatīvi un dažādu izmēru. Veikala pievienotā vērtība - tur strādāja fantastiska pārdevēja. Ļoti sirsnīga, draudzīga un uz konkrēto klientu orientēta. Nebija liekulīgi uzmācīga, bet tiešām ļoti inteliģenti  uzmanīga, sirsnīga un godīga - ja uzvalks nepiestāvēja, slikti izskatījās, viņa godīgi teica. Es saviem dēliem tikai tur pirku izlaiduma uzvalkus. Un dēli paši savus nākamos uzvalkus pirka tur, jo pie tās pārdevējas (diemžēl neatceros, kā viņu sauc) iepirkties tiešām ir prieks un bauda.Tur pat varēja nopirkt kreklus, kaklasaites, kurpes - labas kvalitātes un vidēji lēti - it sevišķi, ja salīdzina ar Rīgas cenām. Krāsu gamma plaša. Šī pati pārdevēja palīdzēja izvēlēties un sakombinēt. Brīnišķīgs veikals. Starp citu, manā skapī šobrīd ir viens uzvalks, kas pirkts šajā  veikalā. Es gan aizmirsu precizēt, kas ir astronomiskas summas. Savulaik uzvalku cenas šajā veikalā bija, sākot no 70Ls, ap 100 Ls, un arī dārgāk. Kā ir tagad, nezinu. Taču ir vērts painteresēties. :)

Jā, tur mēs jau bijām, bet bija tikai 3 uzvalki, kas manam draugam derēja :)

Kādreiz varēja pasūtīt, iedabūt nākošajā pievedumā sev tīkamo izmēru. Vai arī uzzināt, vai tas vispār iespējams. Man arī nācās pagaidīt, kamēr atved vairākus uzvalkus uz mana dēla izmēru.  Sačaloju ar to foršo pārdevēju, viņa - ar saimniekiem, un uz nākošo pievedumu mēs jau varējām izvēlēties no vairākiem savējo.

Iespējams Cēsu jaunajā solo, vienā veikalā ir balles tērpi

1 - 8 no 8