Meitenes uz Andelimandeli

Sveikas!

Labprāt uzzinātu, kuras meitenes no Atverskapi piedalīsies "Andelemandele Grand" 7.septembrī? Un, ko tirgosiet, vai arī iesiet iepirkties? 

Pati būšu starp tirgotājām un noteikti arī kaut ko noprikšu, tā kā daļu, ko tirgošu var apskatīt jau tagad te manā skapī. ;)

98 Atbildes

> alisitee

Kāpēc ne? Ja kopīgo pasākumu neviens tā arī neuzorganizēja, tad varam uztaisīt kopīgo iekš Andeles ;)

Es šodien tikai par šito izlasīju un taa kaa pieteikties vairaak nevar, aiziešu ar draugu paskatīties kas tur tirgojaas + redzēšu kaa viss notiek, jo naakamajaa reizē gan ir plaans arī pašai tirgoties. :)

Labots 30.08.2013 17:55

Es arī piedalīšos šajā pasākumā, ņemat mani pulciņā :)

Pati tirgojos tur jau vairāk kā gadu un neko sliktu par pasākumu nevaru teikt - vienmēr viss ir izdevies, lielākā daļa drēbju iztirgotas un maciņš arī pilnāks :)

> Inky

Mēs ar māsīcu vienmēr ejam vienā stendā tirgoties,tas nav aizliegts,ja neiziet no rāmjjiem :)

Turklāt dalības maksa uz pusēm,vienmēr kāds pieskata kamēr dodies medībās :)

Varbūt tās meitenes,kurām ir paveicies tikt pie tirdzniecības vietiņas, var dot par sevi zināt un uzņemt kompanjoni...  

Es ļoti labprāt ar kādu kopā dalītu vietu. Domāju, ka vairāk kā 2as uz vienu vietu ir par traku, bet divatā būs kāreiz. :)

Ja ir kāda forša meitene, kurai ir vieta un grib par kompanjonu runīgu, draudzīgu sievišķi, lūdzu padodiet ziņu- vislabāk uz pastu.

Es to ļoti, ļoti novērtēšu! :)

Es labprāt padalītos ar savu vietu. :) Tā kā man vēl nav iegādāts kronšteins, meklēju kādu kurai tas ir un vēlas tirgoties. No manas puses nekādu naudiņu par dalību neņemšu. :)

> Visam - 50%

Man tikai pusi vai pat trešdaļu no visa pārdodamā izdodas izlikt ārā, noteikti pie manis tik' ar pāris mantām var, bet gar manu stendu reti grābstās, jo viss melns, tāpēc andelēs pat pavisam lētās mantas nesapērk >.> Atmaksāties jau atmaksājas un šo to pat klāt piepelnīt sanāk, bet salīdzināt nevar ar citiem stendiem ;D

> Inky

Saprotu,mums jau laikam visām to labumu par daudz, tomēr bieži redzu meitenes,kurām tā saimniecība nav tik liela :D

Noteikti iepirkšos, mans mīļākais "iepirkšanās centrs" :D. Tik fantastiskas lietas var atrast par smieklīgām cenām. 

11 - 20 no 98