FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Meitenes uz Andelimandeli

Sveikas!

Labprāt uzzinātu, kuras meitenes no Atverskapi piedalīsies "Andelemandele Grand" 7.septembrī? Un, ko tirgosiet, vai arī iesiet iepirkties? 

Pati būšu starp tirgotājām un noteikti arī kaut ko noprikšu, tā kā daļu, ko tirgošu var apskatīt jau tagad te manā skapī. ;)

98 Atbildes

Noteikti iešu pameklēt kādu "pērli", bet nākamreiz centīšos saņemties un arī pati piedalīties. :))

pareklamējiet andelē mandelē arī atverskapi.lv, jo daudzas vēl šo lapu nezina Vēsais

Meitenes, kas vēlās kaut ko nedaudz patirgot Andele mandele grand, bet nokavēja pieteikšanos, šī meitene https://www.facebook.com/vita.evelina?hc_location=stream piedāvā dalit stendu. Domāju, ka kādai var noderēt

nepiedaliishos un neieshu,vienreiz biju uz beernu andeli,neko isti nedabuuju,viss tikai ziidainjiem paarsvaraa bija,pieaugusho andelee neesmu bijusi.

reiz piedaliijos tirdzinjaa Plazaa,neizdevaas pat galda maksu atpelniit,jo par galdu riikotaaja paprasiija 10ls,bet reklaamas,ka tirgs buus,nebija,tik vien tai dienaa pie lifta staaveeja pazinjojums,smiekliigi un skumji..

Nu, kad es piedalījos AndelēMandelē, atpelnīju dalības maksu+ vēl kādus 20 latus nopelnīju. Bet tā ir veiksmes spēle. Nevar zināt, kādi cilvēki būs saradušies, ko meklēs un kādas cenas gaida

Varu padalīties ar savu vietiņu, dalības maksa uz pusēm :)

Man pašai būs kronšteins, var pievienoties meitene ar savu galdiņu.

Ja interesē, droši rakstat :)

> zaiza

Wow, traki.. Es šitā Zoom biju, tur 2Ls par stendu, bet pa visu nostāvēto dienu, pārdevu 1 ysl lūpu spīdumu :D Sapratu, ka bezjēdzīgi visi tie pasākumi.. Blakus gan meitenēm gāja stipri labāk, bet tādos tiešām labāk nepiedalīties.

> Inky

haha, es biju tā blakusmeitene :D

nu man izdevās ko vairāk notirgot, bet pasākums kā tāds tiešām bija neizdevies, ko gan nevarētu teikt par Andeli Mandeli - nekad :)

> smilegirl

man Andelē peļņa nekad nav bijusi mazāk kā 20ls, tāpēc arī vienmēr ņemu dalību, jo uzskatu, ka ir vērts pastāvēt pāris stundiņas un noplenīt vairākus desmitus latu, iztukšot savu skapi no liekajām lietiņām, kā arī bieži vien veiksmīgi uz vietas kaut ko iemainu, kas arī ir forši, jo ne tikai atbrīvojos no lietām, bet iegūstu jaunas pilnīgi bez maksas :)

> Ink

nu atkariigs no reklaamas LJOTI,manaa gadiijumaa riikotaajai intereseeja tikai galda nauda,par cik toreiz tirgoju jaunas dreebes,paprasiija 10nieku 7ls vietaa,veelaak skraidiija rinkjii pati pirkdama,laikam vainas apzinja mociija.

21 - 30 no 98