Meitenes uz Andelimandeli

Sveikas!

Labprāt uzzinātu, kuras meitenes no Atverskapi piedalīsies "Andelemandele Grand" 7.septembrī? Un, ko tirgosiet, vai arī iesiet iepirkties? 

Pati būšu starp tirgotājām un noteikti arī kaut ko noprikšu, tā kā daļu, ko tirgošu var apskatīt jau tagad te manā skapī. ;)

98 Atbildes

un kā tur ir ar to vietiņu un pakaramajiem?pašām jāņem līdz?

> forsaisskapis

Jā, visas mēbeles jāņem pašam līdzi, bet pieteikšanās uz šo pasākumu jau sen beigusies - jaseko līdzi informācijai, pēc pus gada vai mazliet mazāk gan jau būs nakamais pasākums ;)

>Lolas virtuālais skapis

Nu, no mana miesta tā pat nav vērts kratīties un darbs ap 22viem beidzas.. Labāk tās pāris stundiņas izmantot gatavošās procesam :)

Tad nebūs pazīšanās zīmes un tikšanās? :/

nu cik tad sabiezeejaat? :D

Man interesē kaa Jums gaaja ar tirgošanos. Cik daudz nopaardevaat no visa līdzi paņemtaa un kaadu summu apmēram ieguvaat. Domaaju, vai naakamreiz arī iet tirgoties, jo neesmu no Rīgas. :)

kkādus 42ls ietirgoju =)) pārdevu kādu 1/3 no līdzpaņemtā !

Bet nu drēbītes pārdevu tik lēti,ka ejot mājās prātoju vai tas bija to vērts.!!

Labots 07.09.2013 21:26

> forsaisskapis

Un vairaak pircēji bija pirms 15.00 vai pēc?

Pati sev neko neiegaadaajos, jo neatradu neko no sev meklētaa vai arī atrodot, nebija izmērs/ cena neapmierinaaja, bet draugam vismaz ieguvu paaris mantas. Staigaajaam 3h pa vairaakaam reizēm, jo nebija īsti arī garīgais rakaaties.

pirms 15:00 ;)

Bet nu cenas tur ir uz pusi mazākas ka te ))

> forsaisskapis

Nu jaa. Daargaakais, ko es ieraudzīju, bija mētelis par Ls160 un kurpes par Ls 60. Šīs cenas fascinēja Smejošs

Bet man bija arī taa, ka apģērbs pilnīgi neinteresēja un meklēju rudenim sev lietas - apavus, mēteļus, somas.

Iegādājos pāris lietas, kuras tiešām varu saukt par pērlēm.... un par tādu cenu! Ietirgoju pāri 30Ls, bet, kad jau tiku iepirkties, cenas varēja kaulēt stipri zemākas... Sapirku kārotas lietas un par ļooooti lētām naudiņām. :) Neko dārgāku par 3Ls neiegādājos. :)

61 - 70 no 98