FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Krediti

Labdien, vai ir iespejams sanemt kreditu no 18 gadiem? 

8 Atbildes

Protams!

Ir taču tie "foršie"  ātrie kredīti..Smaidīgs

Man šķita, ka bija likums, kas aizliedza personam kuram nav 20 gadi paņemt kredītu..Bet googlē ir cita informacija, tadel esmu apjukusi

cik zinu no 21 gada dod atros kreditus.

> Liiigos

Man šķita, ka bija likums, kas aizliedza personam kuram nav 20 gadi paņemt kredītu..Bet googlē ir cita informacija, tadel esmu apjukusi

Man atkal šķiet, ka kautkādus ātros deva no 18... jo kolēģe vēl ar savu tikko pilngadīgo bērnu cīnijās, jo šis sagrābās viņus.. :D 

ar likumu aizliegts ātros kredītus izsniegt no 18 gadu vecuma. tie ir LNKA noteikumi.

No 2013. gada 11. februāra Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedri neizsniedz aizdevumus 18 un 19 gadus veciem jauniešiem. Šāds ierobežojums būs spēkā līdz brīdim, kamēr valsts neizveidos vienotu kredītreģistru, kā arī nenodrošinās iespēju pārbaudīt personu ienākumu līmeni. Šāds ierobežojums noteikts, lai pasargātu tos jauniešus, kuriem ļoti iespējams vēl nav regulāru un stabilu ienākumu.

avots: http://www.nebankukrediti.lv/klientiem/vecuma-ierobezojums/

Bija gadījums, kad viens paņēma kredītu.. Nez vai vispār bija tie gadi pietiekami..  Tā iegrābās un notērēja, ka pēc tam sākās problēmas.. Rakstīja, strādā, ir ienākumi. (Patiesībā strādāja iepriekšējā gada vasarā tikai) [...] Tā nu sms kredīts iedeva naudu bez problēmām.

Pēc šāda gadījuma tiešām sāka domāt par to, ko Ieva jau rakstīja.

Ar tiem kredītiem tiešām vajag uzmanīties. Ātri dzīvi var sabojāt. :)

> lov3

Bija gadījums, kad viens paņēma kredītu.. Nez vai vispār bija tie gadi pietiekami..  Tā iegrābās un notērēja, ka pēc tam sākās problēmas.. Rakstīja, strādā, ir ienākumi. (Patiesībā strādāja iepriekšējā gada vasarā tikai) [...] Tā nu sms kredīts iedeva naudu bez problēmām.

Pēc šāda gadījuma tiešām sāka domāt par to, ko Ieva jau rakstīja.

Ar tiem kredītiem tiešām vajag uzmanīties. Ātri dzīvi var sabojāt. :)

Tas tiesa! Jo uzliek vēl tāāādus procentus..un kredītvēsture sabojāta..

Bet par to, ka 18 un 19gadīgiem neizsniedz ir ļoti labi, tas iepriecina, jo agrāk varēja ņemt tik, cik viņu te vispār ir! Smejošs

1 - 8 no 8