FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

tattoo

Sveikas! Vajadziga Jusu pieredze! :) Vai kadai ir tetovejums taja vieta,kur bilde? Varbut vieenkari ir tetoveejums? Cik loti sapeja? ;)

Ludzu dalaties sava pieredze!!  :)

bilde : http://www.tattooeasily.com/wp-content/uploads/2014/01/musical-tattoo.jpg

14 Atbildes

Labots 18.04.2015 20:04

> Brauninga

> zaiza

> Brauninga

Man tur ir. Abām rokām!

Nav tik traki. Tas jau ir jāpacieš vien kādas 10-20 minūtes, bet tad smuki uz atlikušo mūžu :)

nezinu gan,vai uz muuzhu,arii kraasa ar gadiem meedz izbaaleet,nekas nav muuzhiigi skaists.

Ja tattoo ir salīdzinoši vienkāršs, tad to pēc gadiem var "atsvaidzināt". :)

var,tikai vai un cik cilveeki to dara,tas cits jautaajums :)

Ir pat divi viens uz muguras jostas zonaa.otrs uz rokas iekspuses teiksu man pat patika gan pirmaja,gan otraja reize.Lai gan saka,ka uz muguras man tiesi uz mugurkaula loti sap,man taa nebija.abus taisija profesionali meistari salonaa.Pirmkart katram savs sapju slieksnis otrkart meistars kas taisa.Ta ka katram savadak ieprieks neko nepateiksi.Protams surst un japacies bija,bet nekadas nenormalas sapes nebija

Nesanak caur tel.atvert bildi.:( 

Man ir uz labas lapstinas videji 15cm gars un platakaja vieta 10cm plats tetovejums. Pec pieredzes nedaudz vietam bija nepatikami, bet 3h sezot saka pat patikt ta sajuta.:D 

Tad vel uz rokas kaulina ir sirsnina/punktins,jo nedaudz izpluda. To vispar nejutu. .

Draugam ir uz abam rokam ,teica,ka uz rokam nesapeja. Uz ciskas diezgan sapigi ir. uz kajas ir uzraksts un zvigznite tie esot sausmigi sapejusi. Uz plaukstas daleji. 

Man ir 6 tatoo.. Visjūtamakais bija uz muguras (skausta) starp lapstinam, bet visnotaļ ciešami, taču ka jau tika teikts - tas atkarīgs no katra cilvēka sapju slieksņa.  

11 - 14 no 14