FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām nav kauna.

Lietotāja - lilian4ik14

Vēlējās mainīties, es atbildēju ka man pavisam citi izmēri, tad sāka jautāt kādi un kas man pie viņas interesē es atbildēju, ka nekas. Ok vēlāk raksta ka viņai no mana skapja interesē vairākas lietiņas, bet viņai nav tik daudz naudiņas es atbildēju ka dodu atlaidītes summa ar sūtīšanu bija 38 teicu atdodu pa 30 ar sūtīšanu dāvanā josta+auskari+ džemperis/tops pēc manas izvēles. Tad šī izvēlas dāvanas no mana skapja pavisam citu nekā piedāvaju vēlējās vel bikses pa 5.50 es saku ka tad jāpiemaksā jo nu tomēr tā nevar.  Tad vēl pasaka atsūtīs tikai 15 eur un pārējo 19 maijā. ...  Kāpēc vispār jātērē laiku ja nevar nopirkt, jo mēnesi gaidīt uz labu laimi tas nav reāli nācu cilvēkam pretī un tāda attieksme beigās vispār neko nepaņem ok nui labi vien ir labāk citām normālām pircējam tiek. Līdz ar to pamanija, ka esmu laba sāk vēl viskko no skapja prasīt kā dāvanu.Man nav žēl, bet visam savs mērs vai arī Vnk grib piemānīt. 

46 Atbildes

Oi šeit skapītī visadi ''kadri'' ir sastopami.. Ta nu ir skarba realitate.

> Karolina

Oi šeit skapītī visadi ''kadri'' ir sastopami.. Ta nu ir skarba realitate.

Piekrītu visādi brīnumi ir redzēti un dzirdēti Noslēgts

Iedosi pirkstiņu,gribēs paņemt visu rociņu. 

Ja,ja...es ari jau vairak neka divas nedeļas gaidu,kad viņa man samaksas par jostu..laikam domaja,ka es bezmaksas nosutišu :)).Jociga meitene.Apsolija,ka rit parskaitis naudu...bet rit redzesim :))

Kapeec jaizbelas dreebes pa 40 eiro ja var knapi 10 eur makaa sakasiit ?  :D

> Pļuška :))

Ja,ja...es ari jau vairak neka divas nedeļas gaidu,kad viņa man samaksas par jostu..laikam domaja,ka es bezmaksas nosutišu :)).Jociga meitene.Apsolija,ka rit parskaitis naudu...bet rit redzesim :))

Man jau tā arī likās, bija doma sūtīt un pagaidīt naudiņu ir bērniņš viņai un ar tām naudām jau visiem grūti pašai daudzko gribās!  bet labi ka ir draugs, kas pabaksta mani ka tomēr nevajag...

Man vakar rakstīja cita lietotāja, vai nevēloties viņai uzdāvināt profilā esošos clip in (kurus pārdodu par 17.50€), jo neesot spīdošs finansiālais stāvoklis. Kad atteicu vēl atbildēja "Zeel !!! Cereju ka palidzesat.". Saprotu, ka labāk jautāt kā krāpties utt., bet tā pieliekamie mati jau 100% nav pirmās nepieciešamības prece, kuru būtu jādāvina tiem, kam naudas mazāk..

Par tūristēm, kas izprasīs visas cenas un atlaides un vēl atlaides un tad nozudīs vai pateiks, ka šobrīd nevar atļauties, neturpināšu, tur jau esmu visu no otra profila izteikusi..

man ari bija dazas rupjas damas, no sakuma labas un jaukas a kad nepiekrit vinu izdomatam idejam tad paliek nejaukas, ai nenem galva, taisniba vien ir tam meitenem kas saka ka neko nerezerve un neko uz parada nedod un cena ir tada kada redzama, no sakuma es nesapratu tadu attieksmi , likas skarba , bet tagad saprotu, cilveki ir dazadi 

> Ieva

Kapeec jaizbelas dreebes pa 40 eiro ja var knapi 10 eur makaa sakasiit ?  :D

Nez kur loģika, laikam domāja ka pa 15 atdošu visu. .. bet es uzskatu ka 8 eur atlaide un 2-3 dāvanas tas ir pietiekoši.!!! Šo tēmu uzrakstīju, lai citām būtu iespaids par šo lietotāju ka ir jāuzmanās. 

Labots 19.04.2015 21:44

Jaaizraksta moshka vinjai ka arii vajag to,to un to un jaapasaka ka samaksaas peec meemesha :D

1 - 10 no 46