FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām nav kauna.

Lietotāja - lilian4ik14

Vēlējās mainīties, es atbildēju ka man pavisam citi izmēri, tad sāka jautāt kādi un kas man pie viņas interesē es atbildēju, ka nekas. Ok vēlāk raksta ka viņai no mana skapja interesē vairākas lietiņas, bet viņai nav tik daudz naudiņas es atbildēju ka dodu atlaidītes summa ar sūtīšanu bija 38 teicu atdodu pa 30 ar sūtīšanu dāvanā josta+auskari+ džemperis/tops pēc manas izvēles. Tad šī izvēlas dāvanas no mana skapja pavisam citu nekā piedāvaju vēlējās vel bikses pa 5.50 es saku ka tad jāpiemaksā jo nu tomēr tā nevar.  Tad vēl pasaka atsūtīs tikai 15 eur un pārējo 19 maijā. ...  Kāpēc vispār jātērē laiku ja nevar nopirkt, jo mēnesi gaidīt uz labu laimi tas nav reāli nācu cilvēkam pretī un tāda attieksme beigās vispār neko nepaņem ok nui labi vien ir labāk citām normālām pircējam tiek. Līdz ar to pamanija, ka esmu laba sāk vēl viskko no skapja prasīt kā dāvanu.Man nav žēl, bet visam savs mērs vai arī Vnk grib piemānīt. 

46 Atbildes

Esmu šeit nesen, un jau pirmajās dienās uzradās viena, kas gribēja uz muļķi paķert. Interesējās par preci, sarunājām, ka sūtīšu ar priekšapmaksu. Meitene rakstīja, ka esot naudu pārskaitījusi, prasīja, vai paciņu izsūtīju. Es naudu saņēmusi nebiju, un no manas puses kļūda STABILI nebija, jo tos pašus rekvizītus sūtīju arī citām meitenēm, un tām viss izdevās ok. Mistiskā pircēja tā arī nozuda. 

> evene3

man ari bija dazas rupjas damas, no sakuma labas un jaukas a kad nepiekrit vinu izdomatam idejam tad paliek nejaukas, ai nenem galva, taisniba vien ir tam meitenem kas saka ka neko nerezerve un neko uz parada nedod un cena ir tada kada redzama, no sakuma es nesapratu tadu attieksmi , likas skarba , bet tagad saprotu, cilveki ir dazadi 

Man īpaši nav liela pieredze šeit. .. bet sāku apjaust kas te par brīnumiem notiek:o 

> Dita Zaube

Esmu šeit nesen, un jau pirmajās dienās uzradās viena, kas gribēja uz muļķi paķert. Interesējās par preci, sarunājām, ka sūtīšu ar priekšapmaksu. Meitene rakstīja, ka esot naudu pārskaitījusi, prasīja, vai paciņu izsūtīju. Es naudu saņēmusi nebiju, un no manas puses kļūda STABILI nebija, jo tos pašus rekvizītus sūtīju arī citām meitenēm, un tām viss izdevās ok. Mistiskā pircēja tā arī nozuda. 

Vajadzeeja teikt lai atsuuta maksaajuma izdruku :)

Dažām gribās atbildēt: Varbūt man vel piemaksāt pašai par savām lietām lai stabili ņemtu?!

Смеюсь

> Ieva

Jaaizraksta moshka vinjai ka arii vajag to,to un to un jaapasaka ka samaksaas peec meemesha :D

Labots: šodien, 21:44

Akd labs :D

> Dita Zaube

Šādi var piemānīt tikai to,kurai nav pieejas internetbankai.Man piemēram atnāk sms ka ieskaita dajebkādu summu Nevainīgs

Atceros līdzīgu situāciju-draugs ss.lv tirgoja kompi,saņēma epastu ar jautājumu vai negribot uzdāvināt datoru,kura summa,ja nemaldos ap 400(aptuveni).:D

Jā.... Šodien man pienāca vēstule no viņas par somu. Cena 10€. Viņa atraksta : A jus negribas pa 5eiro,labdien. Nezinu,man kā cilvēkam šī vēstule uzreiz negāja pie sirds:D

Nekas nepārsteidz, man arī ir bijušas dīvainas pircējas, kas tik  ilgi un apnicīgi ņemās, sākumā pirks, tad vairs tikai maiņa, pec kadaam 50 vēstulēm...tad lika nojaust , ka nav maz ,ko mutē likt, tad nu sirds atmaiga - atdevu pilnīgi nelīdzvērtīgā maiņā lietas un paņēmu, pat ko nemaz  nevaig, bet lai vismaz viņas bērnam tiek,...tad veel atraksta , ka ka kautas  nav gana labs ( tas nekas, ka lietas ko atsūtīja pat 10 eur nebija vērtas, pret 55 eur)...nu tas kautkaa rūgtumu atstaaja, jo sevišķi , kad veel redzu, naudas tipa nav, bet te izvieto maksas sludinājumus...bet nu vismaz sūtiju mazulim, ne mātei tās lietiņas:), taa ka taapat prieks,jo neviens jau vecākus neizvēlas:)

> fon Raabe

Nekas nepārsteidz, man arī ir bijušas dīvainas pircējas, kas tik  ilgi un apnicīgi ņemās, sākumā pirks, tad vairs tikai maiņa, pec kadaam 50 vēstulēm...tad lika nojaust , ka nav maz ,ko mutē likt, tad nu sirds atmaiga - atdevu pilnīgi nelīdzvērtīgā maiņā lietas un paņēmu, pat ko nemaz  nevaig, bet lai vismaz viņas bērnam tiek,...tad veel atraksta , ka ka kautas  nav gana labs ( tas nekas, ka lietas ko atsūtīja pat 10 eur nebija vērtas, pret 55 eur)...nu tas kautkaa rūgtumu atstaaja, jo sevišķi , kad veel redzu, naudas tipa nav, bet te izvieto maksas sludinājumus...bet nu vismaz sūtiju mazulim, ne mātei tās lietiņas:), taa ka taapat prieks,jo neviens jau vecākus neizvēlas:)

Ne tikai šeit skapī,bet arī citās vietnēs ir t.s.jaunās māmiņas,kuras iežēlina,ka gandrīz bērns pliks staigā,bet,kad citas saziedo drēbītes,pārdod tās par naudu Noslēgts

11 - 20 no 46