FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām nav kauna.

Lietotāja - lilian4ik14

Vēlējās mainīties, es atbildēju ka man pavisam citi izmēri, tad sāka jautāt kādi un kas man pie viņas interesē es atbildēju, ka nekas. Ok vēlāk raksta ka viņai no mana skapja interesē vairākas lietiņas, bet viņai nav tik daudz naudiņas es atbildēju ka dodu atlaidītes summa ar sūtīšanu bija 38 teicu atdodu pa 30 ar sūtīšanu dāvanā josta+auskari+ džemperis/tops pēc manas izvēles. Tad šī izvēlas dāvanas no mana skapja pavisam citu nekā piedāvaju vēlējās vel bikses pa 5.50 es saku ka tad jāpiemaksā jo nu tomēr tā nevar.  Tad vēl pasaka atsūtīs tikai 15 eur un pārējo 19 maijā. ...  Kāpēc vispār jātērē laiku ja nevar nopirkt, jo mēnesi gaidīt uz labu laimi tas nav reāli nācu cilvēkam pretī un tāda attieksme beigās vispār neko nepaņem ok nui labi vien ir labāk citām normālām pircējam tiek. Līdz ar to pamanija, ka esmu laba sāk vēl viskko no skapja prasīt kā dāvanu.Man nav žēl, bet visam savs mērs vai arī Vnk grib piemānīt. 

46 Atbildes

Man arī vakar viena meitne rakstīja, jautāju vai jaku nevaru uzdāvināt, bet ņemot vērā, ka es nesūtu un viņa bija no cēsīm, tad es atteicu, + cik nopratu, viņa par pasta izdevumiem arī netaisījaas maksaat, diezgan neizprotami, bet nu katrs jau sev labumu cenšas iegūt kā prot. 

> fon Raabe

Nekas nepārsteidz, man arī ir bijušas dīvainas pircējas, kas tik  ilgi un apnicīgi ņemās, sākumā pirks, tad vairs tikai maiņa, pec kadaam 50 vēstulēm...tad lika nojaust , ka nav maz ,ko mutē likt, tad nu sirds atmaiga - atdevu pilnīgi nelīdzvērtīgā maiņā lietas un paņēmu, pat ko nemaz  nevaig, bet lai vismaz viņas bērnam tiek,...tad veel atraksta , ka ka kautas  nav gana labs ( tas nekas, ka lietas ko atsūtīja pat 10 eur nebija vērtas, pret 55 eur)...nu tas kautkaa rūgtumu atstaaja, jo sevišķi , kad veel redzu, naudas tipa nav, bet te izvieto maksas sludinājumus...bet nu vismaz sūtiju mazulim, ne mātei tās lietiņas:), taa ka taapat prieks,jo neviens jau vecākus neizvēlas:)

Līdzīgu stāstu dzirdēju no māmiņas, no kuras somu iemainīju pret savu šokolādi (no bezmaksas atdošanas domubiedru grupas, kurā pēc būtības pretī nekas nav jādod), ka ir sanācis, ka atbrauc pēc bezmaksas[!] bērnu drēbītēm, maisos[!] un nepietiek kauna vēl pretī uzbraukt, kāpēc kaut kur pa kādam pleķītim utml., lai arī drēbes normālā valkājamā stāvoklī un pilnīgi bez maksas. Tikai tik, cik pakaļ jāaizbrauc..

> AlisA

Man arī vakar viena meitne rakstīja, jautāju vai jaku nevaru uzdāvināt, bet ņemot vērā, ka es nesūtu un viņa bija no cēsīm, tad es atteicu, + cik nopratu, viņa par pasta izdevumiem arī netaisījaas maksaat, diezgan neizprotami, bet nu katrs jau sev labumu cenšas iegūt kā prot. 

Jā, tā, kas man rakstīja arī bija no Cēsu raj. :D

Un veel man likās jocīgi, ka nesen te pārdošanaa ieliku pilniibaa jaunu lūpu spīdumu, pārdevu  1(!) Eiro vērtiibaa, jo mājaslapaa tam cena bija 1,99 eiro /no douglas/ meitene nopirka un naakamajaa dienaa es ieraudziiju, ka viņa ielikusi luupu spiidumu paardošanaa savaa skapii par 3 eiro - vienkaarši kaads sakars paardot preci, kas pat veikala ir leetaaka nekaa viņas skapī.

P.s. pieļauju, ka viņa to izmēģinàja un tāpeec ka nepiestaaveeja tonis tagad paardod taalaak + veel ierakstot, ka jauns un daargaak kaa es viņai to paardevu. 

Miss gorgeus - viņai niks bija, šķiet, Lauruks?!?! Xd xd

Es pat saakumaa uzreiz izdzeesu to veestuli, peec tam atradu pie onlainaa seedošajiem un tomer atbildeeju, kkaa neforshi sajutos iedomaajoties ka no manis gaida atbildi a es ņemu un uzmetu ignoru

Man nesen viena apdullusi rakstija...

Pirmss kada menesa zekturiem bija atlaide, pec tam uzliku atpakal uz 5 eur. Pec tam uztajigi prasija par 4 eur. Ok atdevu par tadu cenu. Tad saka steidzinat,lai sutu bezmazvai pec 10 min ara (kas jau saka kaitinat...) , teicu,ka tikai rit, par ko vina ari izklausijas sasutusi. sapakoju paku un miers. Tad ap 8om vai 9iem saka rakstit,ka vinai sito un to vajag par brivu, teicu,ka neparpakosu, jo pate jau steidzinaja... Tad saka,lamat ,ka slikta pardeveja utt. Kad nakamaja diena kadas 2h nebiju uz sakariem un iesledzu tel. si jau bija kadas 5 vestules sarakstijusi,lai sutu naudu atpakal utt., bet jau biju izsutijusi paku. pateicu,ka izsutiju un naudu atpakal nesutisu. Sutiju vinai ceka nr. Ta pat laikam neapskatijas un saka teikt,ka ies uz policiju, jo esmu krapniece utt. 

Taka,ja negribas liekus apvainojumus, tad nesadarbojieties ar " smaids ".

> AlisA

Un veel man likās jocīgi, ka nesen te pārdošanaa ieliku pilniibaa jaunu lūpu spīdumu, pārdevu  1(!) Eiro vērtiibaa, jo mājaslapaa tam cena bija 1,99 eiro /no douglas/ meitene nopirka un naakamajaa dienaa es ieraudziiju, ka viņa ielikusi luupu spiidumu paardošanaa savaa skapii par 3 eiro - vienkaarši kaads sakars paardot preci, kas pat veikala ir leetaaka nekaa viņas skapī.

P.s. pieļauju, ka viņa to izmēģinàja un tāpeec ka nepiestaaveeja tonis tagad paardod taalaak + veel ierakstot, ka jauns un daargaak kaa es viņai to paardevu. 

ari ta gadas, piemeram pardevu bikses ar mazinu cauruminu, tagads skatos meitene nav noradijusi defektu un pardod dargak... Pasai vienalga par cik pardod, bet kautka esmuki ar defektu un nenoradit... Starpcitu tie lupu spidumi kadreiz bija dargaki, varbut tapec uzlikta tadu "atlaidi" :D 

> AlisA

Miss gorgeus - viņai niks bija, šķiet, Lauruks?!?! Xd xd

Es pat saakumaa uzreiz izdzeesu to veestuli, peec tam atradu pie onlainaa seedošajiem un tomer atbildeeju, kkaa neforshi sajutos iedomaajoties ka no manis gaida atbildi a es ņemu un uzmetu ignoru

Tā pati, jā :)

> Miss Gorgeous

Man vakar rakstīja cita lietotāja, vai nevēloties viņai uzdāvināt profilā esošos clip in (kurus pārdodu par 17.50€), jo neesot spīdošs finansiālais stāvoklis. Kad atteicu vēl atbildēja "Zeel !!! Cereju ka palidzesat.". Saprotu, ka labāk jautāt kā krāpties utt., bet tā pieliekamie mati jau 100% nav pirmās nepieciešamības prece, kuru būtu jādāvina tiem, kam naudas mazāk..

Par tūristēm, kas izprasīs visas cenas un atlaides un vēl atlaides un tad nozudīs vai pateiks, ka šobrīd nevar atļauties, neturpināšu, tur jau esmu visu no otra profila izteikusi..

SmejošsSmejošsSmejošsNosmējos... skumji vispār!

Akd kas šajā portālā notiek trakas lietas:o un kur meitenēm nav kauna..:/ 

21 - 30 no 46