FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai tiešām nav kauna.

Lietotāja - lilian4ik14

Vēlējās mainīties, es atbildēju ka man pavisam citi izmēri, tad sāka jautāt kādi un kas man pie viņas interesē es atbildēju, ka nekas. Ok vēlāk raksta ka viņai no mana skapja interesē vairākas lietiņas, bet viņai nav tik daudz naudiņas es atbildēju ka dodu atlaidītes summa ar sūtīšanu bija 38 teicu atdodu pa 30 ar sūtīšanu dāvanā josta+auskari+ džemperis/tops pēc manas izvēles. Tad šī izvēlas dāvanas no mana skapja pavisam citu nekā piedāvaju vēlējās vel bikses pa 5.50 es saku ka tad jāpiemaksā jo nu tomēr tā nevar.  Tad vēl pasaka atsūtīs tikai 15 eur un pārējo 19 maijā. ...  Kāpēc vispār jātērē laiku ja nevar nopirkt, jo mēnesi gaidīt uz labu laimi tas nav reāli nācu cilvēkam pretī un tāda attieksme beigās vispār neko nepaņem ok nui labi vien ir labāk citām normālām pircējam tiek. Līdz ar to pamanija, ka esmu laba sāk vēl viskko no skapja prasīt kā dāvanu.Man nav žēl, bet visam savs mērs vai arī Vnk grib piemānīt. 

46 Atbildes

> ai4uks20

Akd kas šajā portālā notiek trakas lietas:o un kur meitenēm nav kauna..:/ 

+, skiet,ka vel pirms gada visas bija ka masas. daudz maz saticigi bija. Bet kopsportals popularaks paliek, jo vairak sak visadas lietas atgadities... Raudulīgais

Kas kauna neprot,tas bada nemirst.šis varētu būt sauklis/portāla moto.Tik daudz krāpnieču un nekauņu es neesmu saklausījusi,salasījusi nevienā citā portālā.

> Ieva

> Dita Zaube

Esmu šeit nesen, un jau pirmajās dienās uzradās viena, kas gribēja uz muļķi paķert. Interesējās par preci, sarunājām, ka sūtīšu ar priekšapmaksu. Meitene rakstīja, ka esot naudu pārskaitījusi, prasīja, vai paciņu izsūtīju. Es naudu saņēmusi nebiju, un no manas puses kļūda STABILI nebija, jo tos pašus rekvizītus sūtīju arī citām meitenēm, un tām viss izdevās ok. Mistiskā pircēja tā arī nozuda. 

Vajadzeeja teikt lai atsuuta maksaajuma izdruku :)

Meitene pretenzijas pat neizvirzīja, un  man arī ir aktivizēta internetbankā sms saņemšana par ienākošo maksājumu. Tāpēc jau zināju, ka viņa mānās, jo tai pat laikā citu pircēju maksājumi ienāca bez problēmām... Tas vien, ka no viņas nebija nekādu iebildumu, jau parādīja, ka tur kkas nav tīrs. Nu, nekas, es ar neesmu no vakardienas :D

man viņa arī nosauca lietas-visas tādas dārgas,kuru summa savācās pie 50 eiro un saka- Maiņa? es vnknezināju ko atbildēt. sākumā joka pēc iemetu aci viņas skapī un domāju-vai viņa maz zin,ka viņai tur vispār nekā nav?!?!?! es pasmējos un nodomāju,ka varbūt neadekvāta meitene. 

Nav gadījies bieži, bet reizēm tiešām uzraksta cilvēks, par kura adekvātumu ir šaubas, tādos gadījumos, manuprāt, visprātīgāk ir...neatbildēt neko. 

Pēdējais bija, kad noskata vienu lietu no mana skapja- bez sasveicināšanās uzreiz raksta - pērku pa tik un tik (izdomā savu cenu MANAI precei) :D un vēl uzraksta , ka man jāsūta un jāsedz pasta izdevumi (tas jau nekas, ka man uzsvērti rakstīts, ka nesūtu vispār). Kad sasveicinājos un pieklājīgi uzrakstīju, ka cena ir norādītā un nesūtu, ar norādi uz informāciju -  atbildēja dusmīgi, ka neies jau lasīt informāciju, neesot laika un vēl sekoja ne visai ne visai adekvāts teksts :D es tik pasmējos un neko neatbildēju - nav jēgas pievērsties ;)

> Dita Zaube

> Ieva

> Dita Zaube

Esmu šeit nesen, un jau pirmajās dienās uzradās viena, kas gribēja uz muļķi paķert. Interesējās par preci, sarunājām, ka sūtīšu ar priekšapmaksu. Meitene rakstīja, ka esot naudu pārskaitījusi, prasīja, vai paciņu izsūtīju. Es naudu saņēmusi nebiju, un no manas puses kļūda STABILI nebija, jo tos pašus rekvizītus sūtīju arī citām meitenēm, un tām viss izdevās ok. Mistiskā pircēja tā arī nozuda. 

Vajadzeeja teikt lai atsuuta maksaajuma izdruku :)

Meitene pretenzijas pat neizvirzīja, un  man arī ir aktivizēta internetbankā sms saņemšana par ienākošo maksājumu. Tāpēc jau zināju, ka viņa mānās, jo tai pat laikā citu pircēju maksājumi ienāca bez problēmām... Tas vien, ka no viņas nebija nekādu iebildumu, jau parādīja, ka tur kkas nav tīrs. Nu, nekas, es ar neesmu no vakardienas :D

nu ja, jā, bet tas priekš viņas tīri tā paķircināšanai :D gn jau mestos paintā uzzīmēt :D

saja portala ir ar kartigas un jaukas pircejas un pardevejas. nu sii gan jau kapj uz galvas. katru reiz pec naudas parskaitijuma paprasi konta parskatu lai nesmaucas. es ta venmer daru un izsutu tikai tad kad nauda sanemta, vai ari pec cilveka vestulem skatos.Nevainīgs

Labots 20.04.2015 09:39

Vēl novēroju īpašas, šauri specializētas tūristes - ar preci tādai parasti viss ir skaidrs, ātri norunājam darījumu. Bet tad viss tikai sākas... Sākumā viņa pēkšņi pamana, ka esam no dažādām pilsētām, tad nāk jaunais atklājums - ir dažādi sūtīšanas veidi! Pasaule kājām gaisā, ak vai, tad sākam mokoši un ilgi izvēlēties sūtīšanas veidu ar noskaidrošanām, kur kas atrodas un cik tālu kuram līdz turienei jāiet. Beidzot izvēlēts, bingo! Bet tad vēl viens graujošs atklājums - izvēlētais pārsūtīšanas veids nav par brīvu! Turklāt jautājumi no šīs vietas sāk palikt tādi kā pārmetoši, tipa es esmu tos cenrāžus izdomājusi un vispār - vai man vēl par pārsūtīšanu jāmaksā??? Nu jā, ja prece maksā 4-7 eiro, es tev iešu sūtīšanu 3-4 eiro izmaksāt, protams. Nu un kroņa numurs: esot pašai Internetā, man detalizēti izprašņāt, kādi takš ir tarifi pastam, PS un Omniva... Pēc tarifu uzzināšanas, protams, pazūd.

Žēl, ka nesaglabāju linku vai niku, bet bija man vēl viena īpaši ciniska tūriste: gribot pirkt zābakus, varot piedāvāt arī maiņai kaut ko daļai summas. Saku, ka maiņa neinteresē, turklāt man pavisam citi izmēri. Protams, ignorējot to, ka maiņa neinteresē vispār, sāk ilgi un dikti izprašņāt manus izmērus. Nonākam atkal tad pie sarunas sākuma. Ok, piekrīt summai, sarunājam tikšanās vietu, apmaināmies ar telefoniem, lai sazinātos pie tikšanās. Tikko iedevu numuru, sāk nākt SMS - tādu summu nevarot atļauties, nebūs tad par ko aizbraukt uz tikšanos, viņas pēdējais vārds tik un tik naudā, tas un tas no skapja. Varēja jau piekrist - nebija tā summas daļa pārāk liela un velns ar tām smaržām, vismaz odu kodienus noderētu smērēt, bet izbesīja tas, ka sākumā piekrīt, tad dabū telefonu un sāk terorizēt ar savu maiņu jau par to vēlā vakarā, turklāt atbildes nav par brīvu atšķirībā no sarakstes portālā. Tāpēc atbildēju īsi un kodolīgi, ka vai nu lai pērk kā sarunāts, vai iet lapās. Aizgāja lapās, PD. Kādreiz liekas, ka cilvēkiem galvas piebāztas nezin ar ko, pat vati tur noteikti pažēloja.

Man bieži gadās pircējas kuras nekaunīgi kaulējas.Pat līdz centiem.Uzskatu ka man cenas uzliktas  smieklīgas.Ieskatoties viņu skapjos,lietotām precēm cenas sākot no 10euro.un uz augšu.Protams darījumi nenotiek.Pēc pāris nedēļām vienai no šīm meičām,tīri eksperimenta nolūkos,pajautāju vai varam sarunāt atlaidīti,tieši tādu,kādu vēlējās viņa.Ārprāts,kas vēlās pār manu galvu!Laikam bija piemirsusi ka mums ir bijusi līdzīga sarakste.Tad arī pārsūtīju vēstules,ko pati man bija jautājusi.Laikam nedaudz neērti sajutās,jo neko neatbildēja.Tā ka,jā,šeit ir uzradušās ļoti daudz nekaunīgas būtnes.:)

> Karolina

Oi šeit skapītī visadi ''kadri'' ir sastopami.. Ta nu ir skarba realitate.

+++

31 - 40 no 46