FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai tiešām nav kauna.

Lietotāja - lilian4ik14

Vēlējās mainīties, es atbildēju ka man pavisam citi izmēri, tad sāka jautāt kādi un kas man pie viņas interesē es atbildēju, ka nekas. Ok vēlāk raksta ka viņai no mana skapja interesē vairākas lietiņas, bet viņai nav tik daudz naudiņas es atbildēju ka dodu atlaidītes summa ar sūtīšanu bija 38 teicu atdodu pa 30 ar sūtīšanu dāvanā josta+auskari+ džemperis/tops pēc manas izvēles. Tad šī izvēlas dāvanas no mana skapja pavisam citu nekā piedāvaju vēlējās vel bikses pa 5.50 es saku ka tad jāpiemaksā jo nu tomēr tā nevar.  Tad vēl pasaka atsūtīs tikai 15 eur un pārējo 19 maijā. ...  Kāpēc vispār jātērē laiku ja nevar nopirkt, jo mēnesi gaidīt uz labu laimi tas nav reāli nācu cilvēkam pretī un tāda attieksme beigās vispār neko nepaņem ok nui labi vien ir labāk citām normālām pircējam tiek. Līdz ar to pamanija, ka esmu laba sāk vēl viskko no skapja prasīt kā dāvanu.Man nav žēl, bet visam savs mērs vai arī Vnk grib piemānīt. 

46 Atbildes

> Diāna Ropiņa

> Dita Zaube

Esmu šeit nesen, un jau pirmajās dienās uzradās viena, kas gribēja uz muļķi paķert. Interesējās par preci, sarunājām, ka sūtīšu ar priekšapmaksu. Meitene rakstīja, ka esot naudu pārskaitījusi, prasīja, vai paciņu izsūtīju. Es naudu saņēmusi nebiju, un no manas puses kļūda STABILI nebija, jo tos pašus rekvizītus sūtīju arī citām meitenēm, un tām viss izdevās ok. Mistiskā pircēja tā arī nozuda. 

Šādi var piemānīt tikai to,kurai nav pieejas internetbankai.Man piemēram atnāk sms ka ieskaita dajebkādu summu Nevainīgs

+++

a kur jums tādas nelietes gadās? hmm, man neviena nav tāda bijusi, visas akurātas un pieklājīgas ;)

bet lasu un brīnos par cilvēku nekaunību, tas gan...

vēl ir tās uzmācīgās, kas raksta speciāli vēstules un atsakās saprast, ka neko nepirkšu :D

Nu tumsas laiki - pārdošana ir dzīves jēga, pat māti miesīgo vai dzimteni par pāris eiro pārdos, ja kāds piekrīt pirkt. Tādiem iesaku speciāli izveidot sludinājumu kategorijas: "Tuvie radinieki", "Draugi" un "Dzimtene".

gribeju sutit no vienas sieviete bernu lietinas, sakuma viss bij kartiba,es aizsutiju savu adresi un viņa atsutija man savus rekvizitus, naudu parskaitiju, pat uzrakstija man vestuli kad naudu sanemusi un ies pecusdiena sutit pacinu. vakara tai sievietei uzrakstiju vai pacinu izsutija. neko neatbildeja, no rita velreiz uzrakstiju, neatbildeja, tad ap vakarpusi uzrakstija, kad pacina nav izsutita jo viņa PEKSNI IR SASLIMUSI, ATRODAS SLIMNICA JO ESOT 38 TEMPERATURA UN 8GRUTNIECIBAS MENESI.. biju soka.peksni slimnica un tik liela temperatura... un nu ta ari viņa pazuda,nedabuju ne naudu atpakal ne pacinu .... meginaju vinu sameklet bet izdzesusies..

> diaana22

gribeju sutit no vienas sieviete bernu lietinas, sakuma viss bij kartiba,es aizsutiju savu adresi un viņa atsutija man savus rekvizitus, naudu parskaitiju, pat uzrakstija man vestuli kad naudu sanemusi un ies pecusdiena sutit pacinu. vakara tai sievietei uzrakstiju vai pacinu izsutija. neko neatbildeja, no rita velreiz uzrakstiju, neatbildeja, tad ap vakarpusi uzrakstija, kad pacina nav izsutita jo viņa PEKSNI IR SASLIMUSI, ATRODAS SLIMNICA JO ESOT 38 TEMPERATURA UN 8GRUTNIECIBAS MENESI.. biju soka.peksni slimnica un tik liela temperatura... un nu ta ari viņa pazuda,nedabuju ne naudu atpakal ne pacinu .... meginaju vinu sameklet bet izdzesusies..

to vajag rakstīt krāpnieču sadaļā.

ja jau skaitīji naudu, tad zini vārdu uzvārdu.

41 - 46 no 46