Mēles pīrsings

Varbūt kāda zin labu vietu Rīgā vai jūrmalā, kur var izdurt mēles pīrsingu, samērīgās cenās?

Varbūt te ir kāda, kas dur pīrsingus? 

Ja ir rakstiet privāti vai šeit. :) 

17 Atbildes

Rs duru pirsingus gandriz pa velti bet dzivoju talsos:)

Nu man tas ir par tālu. :D Es nesen sāku dzīvot Jūrmalā, bet nezinu kur Jūrmalā var izdurt ko tādu.

Drosvien ir kads salons duru jau kadus 10 gadus pagaidam nevienam nav bijis komplikacijas.duru jo patik nevis lai baigi nopelnitu.

Nju jebkura gadijuma lai veicas.

Rīgā bez 20 euro neizdurt pīrsingu mēlē. :D

Es jau izdurtu tajā pilētā no kuras nāku, bet es kopā ar puisi gribu izdurt pīrsingu. :D

Paldies :) 

> Zane

Es jau izdurtu tajā pilētā no kuras nāku, bet es kopā ar puisi gribu izdurt pīrsingu. :D

draudzene dura imidza septembri par 10 eur. bet m-lapa skatijos,ka nav dureji. pate ari gribu durt drizuma... 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Zane

draudzene dura imidza septembri par 10 eur. bet m-lapa skatijos,ka nav dureji. pate ari gribu durt drizuma... 

Tad Tu mani saproti :D

Jā es skatījos ka tur tagad nav kas īsti dur. :( 

Bet citur ir baigi dārgi..

> Zane

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Zane

Tad Tu mani saproti :D

Jā es skatījos ka tur tagad nav kas īsti dur. :( 

Bet citur ir baigi dārgi..

ne nu itka var jau aiziet uzjautat. ja atceresos par so temu kad iesu durt, tad uzrakstisu :D 

Rīgas centrā,salons"Galateja"tur labi dur un nav dārgi!

Pēdējos 2-3 gadus,par imidžu ļoti sūdzās,dur sķībi un slikti.

> Ket

Pēdējos 2-3 gadus,par imidžu ļoti sūdzās,dur sķībi un slikti.

esmu dzirdejusi. tiesi tapec mac saubas par dursanu... 

1 - 10 no 17