FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

jautājums

Samaksajot 0.85 centi, kaut kur jabut sludinajumam izceltam

bet kur?

10 Atbildes

Ieej attiecīgajā sadaļā, norādi visus parametrus un apskaties vai ir izcelts.

atradu, sadaļa apavi, 2 lpp.

vairs nepirksu, paldies

Daźeiz izceltais sludinàjums parādaas uzspieźot 'sākums' un +veel tas vienmeer ir attieciigajaa sadaļaa, kurā ieliki savu preci. Lai paarliecinaatos, ka sludinaajums ir izcelts vari savaa skapii apskatiities, tam bus dzeltans raamiitis. ;)

2 dienas gaidiju savu sludinajumu sakuma lpp, paradijas par 2 dienam 1 reizi:(((

paldies

to cik reizes parādās izceltais sludinājums sākumlapā diez vai var saskaitīt. tad tev būtu diennaktīm jāspiež refresh. un katram sākumlapu rāda svādāk, domājams.

Mans secinajums-jaizcel vismaz 5 sludinajumi,tad vismaz ir ceriba,ka kads no tiem paradisies sakumlapa,jo es ari tagad izcelu tikai vienu un vel neesmu redzejusi,ka butu....

> Nav kauna

2 dienas gaidiju savu sludinajumu sakuma lpp, paradijas par 2 dienam 1 reizi:(((

Tu sedi seit 24/7 un spied refresh lapu visulaiku? Sludinajumi rote, bet katrs noteikta laika. 

> Santa Medne

Mans secinajums-jaizcel vismaz 5 sludinajumi,tad vismaz ir ceriba,ka kads no tiem paradisies sakumlapa,jo es ari tagad izcelu tikai vienu un vel neesmu redzejusi,ka butu....

Ka ar apakatijum skaitu... ir vairak,neka parasti sludinajumiem?

1 - 10 no 10