Vecu drēbju uzdošana par jaunām

Vairākas reizes jau esmu pārliecinājusies, ka dažas meitenes mēdz rakstīt, ka drēbes ir jaunas, lai gan patiesībā ir lietotas. īpaši nepatīkami bija maiņas rezultātā saņemt veļu, pie kuras bija norādīts, ka tā ir jauna, bet saņemot varēja redzēt , ka vismaz reizi mazgāta. Tiešām nepatīkami saņemt lietotas apakšbikses, kas turklāt vēl ož pēc ilgstošas atrašanās vēsās un mitrās telpās! Tāpat iegādājos topiņu pie kura bija rakstīts, ka tas ir mazlietots. Bet, es uzskatu, ja tā metāla detaļām ir nobružājusies krāsa, tas vairs nav mazlietots topiņš, bet KRIETNI lietots. Lietojum pazīmes atspoguļojās arī audumā. Manuprāt, vārds mazlietots atspoguļo to, ka tērps ir vilkts pāris reizes un ļoti saudzīgi mazgāts.  

16 Atbildes

Pilnīgi piekrītu,arī mana pieredze ir bēdīga,iegrābos: jauna kleita,džinsu jaka,bet rezultātā saņēmu humpalu(nepārprotami)apģērbu,turklāt vēl ar sviedru smaku,pēēe.Kurpes arī bijušas humpalu,vēl ar uzrakstu uz zoles...Body ar izraustītām smalkām gumijām no auduma,kaut gan bildē bij ideāla bez šīm liekajām detaļām.Bet ir protams arī pozitīvi pirkumi,par kuriem tiešām prieks.

Pilnīgi piekrītu! Man arī bijusi taadas situaacijas, ka esmu iegraabusies, bet nu neko darīt vairs...

ir gadījies:( tiešām lietota uzdota par mazlietotu (pēc manām domām lietota).. netīra par lietotu (pēc manām domām NOlietota). bet katrs dara kā māk,  kritēriji jau dažādi...

Pirmā doma izlasot virsrakstu.."kamēr pastāvēs šis portāls,tikmēr virsrakstā minētā problēma būs aktuāla..". Patiesībā,ļoti žēl!

Arī man reiz mainoties,ar savām tikai mērītajām kleitām,kuras bija bez nevienas valkājuma pazīmes,pretī nācās saņemt maisu ar,ko neaprakstāmi briesmīgu,drēbes bija novalkātas,trikotāžas krekliņš bija mazgāts vismaz 70x,saņurcīts stāvējis kādā mitruma pilnā vietā,un tāds arī nokļuvis manā paciņā,pirmo reiz visas saņemtās mantas reāli izmetu ārā,nebija pat vēlme ne mazgāt ne pieskarties..Tiešām,atļaušos teikt tas bija pretīgi! :(

Vilšanās garšu nācās izjust,arī šeit portālā iegādājoties zelta gredzenu,meitenei bija daudz labas atsauksmes,uz to arī paļāvos,teica,ka prove neesot,jo gatavots uz pasūtījumu pie kalēja..,un pēc izgatavošanas īsti neatbilst prasītajam izmēram tapēc pārdod.., pēc iegādes nostaigāju gadu, un ,tad vienā jaukā dienā identisku "kalēja darbu" pamanīju Aliexpresā pa  3dolāriem ! SmejošsSmejošsSmejošs 

lielu lomu spēlē arī tas faktors, ka slinkajām pārdevējām, kuras neatzīmē preces stāvokli sludinajumā, defaultā norāda, ka ir jauns.

Gadās jau visādi. Dažas vienkārši neuzmanības dēļ atstāj atzīmētu, ka prece jauna. Tā man gadījās ar bērna apaviem. Meitene bija tikko reģistrējusies un visu par sludinājuma sagatavošanu nebija rūpīgi izpētïjusi. Ir gadījies arī nopirkt bikses, kuras atzīmētas kā jaunas, sludinājumā rakstīts " koši melnas, tikai pielaikotas", bet saņēmu nomazgāti melnu, praktiski pelēku ārprātu, kas viscaur novēlies baltos bumbuļos. 

Es pierakstiitu atsauksmi ka tirgo neatbilstosi aprakstam dreebes.. 

Pirmkārt, daži cilvēki mēdz uzreiz izmazgāt absolūti jaunu mantu, vēl pirms sākt vilkt, un tā arī neuzvilkt. Piemēram, ar zīdaiņu drēbēm un apakšveļu tas notiek visbiežāk. Tā kā "redzu, ka ir mazgāta" nav rādītājs. Kaut gan pārdevējas vietā es to norādītu. Vēsas un mitras telpas - sorry, kādas nu kuram ir, ko te pārdevēja tev var palīdzēt, ja viņa ir spiesta tādās dzīvot vai uzglabāt savas mantas. Te palīdz parastā mazgāšana, ja vien nav pelējums no tā visa. Metāla detaļas arī mēdz būt dažādas - ir ļoti nenoturīga krāsa: uzvelc vienu reizi zem kaut kādas rupjāka adījuma jakas utml. un gatavs, krāsa nost. Protams, tādi secinājumi rodas, apskatot mantu dabā un redzot visu kopumā, bet nu konkrēto detaļu aprakstā pagaidām nekā tāda nav, vienkārši pārdevējam tādos gadījumos būtu pēc iespējas detalizētāk visu jānorāda. Lai gan visu saredzēt vai vērtēt tieši tāpat kā pircējs arī nav iespējams. Viena te labi pazīstama kundze katrā tēmā jau raud par to, ka nopirka no manis bērnu jaku kā dažas reizes uzvilktu, bet tur caurumiņš, atstarotāji nobružāti un vēl nezin kas (lai gan tas viss nebija gana svarīgs, lai man to atgrieztu kā es esmu piedāvājusi vairākas reizes). Pat dāvinātās klāt zeķubikses katru reizi aplej kā novalkātas. It kā bērns, turklāt puika, nevar pat pirmajā reizē riktīgi izskrieties tai jakā, lai nobružātu atstarotājus  un uztaisītu caurumiņu pie vīles, kuru mamma nepamana, jo bērns nav atzinies vai arī pats nepiefiksēja. Un nav nekādas vainas ne pārāk dārgām zeķubiksēm, kurām pēc dažām vilkšanas un mazgāšanas reizēm izveidojas bumbulīši. Noņem un miers, turklāt puišiem tāpat tās velk zem biksēm, kas arī veicina bumbuļošanos. Goda vārds, pati vilktu tās mantas bērnam vēl simtiem reižu, ja nebūtu izaudzis. Un neredzēju tur neko tādu, kāpēc nevarētu vilkt, lai gan neesam ne trūcīgie, ne vēl kādi, kam būtu sakropļota uztvere par labu mantu un sliktu novalkāto. A vot! Ej nu sazin, kas cilvēkam galvā un kas par kritērijiem. Bet savas mājas smaku/smaržu saimnieki jau nejūt! Toties kādam citam tā var nepatikt, ja pat cilvēki dzīvo kārtīgi un labi situēti.

es uzskatu ka nobruzats metals,sabumbulojies audums tie ir defekti,kurus jaanoraada                   Tapat jauna prece ir jauna prece bet mazgata prece ir iespejams ari ir jauna-mazgata -nevalkata ,tacu tomer mazgata nav tas pats kas jauna veikalaa ar birkaam .to obligati janoraada                      man pat riebjas klausities tas atrunas ka ksut kadi defekti nav pamaniti utt nu ka tu vari tirgot preci un nezinat ko tu tirgo ,nevajag tikai tos murgus mes loti labi katra zinam ko katra tirgojam jautajums cik esam godigas vai negodigas!

Man ir gadijies sanjemt dreebes ar cigareshu smaku. Bet labi, ka vaeeja no taa tikt valjaa,1x izmazgaajot.

1 - 10 no 16