FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vecu drēbju uzdošana par jaunām

Vairākas reizes jau esmu pārliecinājusies, ka dažas meitenes mēdz rakstīt, ka drēbes ir jaunas, lai gan patiesībā ir lietotas. īpaši nepatīkami bija maiņas rezultātā saņemt veļu, pie kuras bija norādīts, ka tā ir jauna, bet saņemot varēja redzēt , ka vismaz reizi mazgāta. Tiešām nepatīkami saņemt lietotas apakšbikses, kas turklāt vēl ož pēc ilgstošas atrašanās vēsās un mitrās telpās! Tāpat iegādājos topiņu pie kura bija rakstīts, ka tas ir mazlietots. Bet, es uzskatu, ja tā metāla detaļām ir nobružājusies krāsa, tas vairs nav mazlietots topiņš, bet KRIETNI lietots. Lietojum pazīmes atspoguļojās arī audumā. Manuprāt, vārds mazlietots atspoguļo to, ka tērps ir vilkts pāris reizes un ļoti saudzīgi mazgāts.  

16 Atbildes

> inguu

Man ir gadijies sanjemt dreebes ar cigareshu smaku. Bet labi, ka vaeeja no taa tikt valjaa,1x izmazgaajot.

Man ari ta bija,bet es vienmer tapat visu parmazgaju,neredzu nekadu problemu.

Pasmējos : ) Tā ,,labi pazīstamā” esmu es. Jau sen tā jaka ir salabota un aizmirsta, izteicos, bet ne jau katrā tēmā, un pat ne katrā 10-tajā. Par atpakaļsūtīšanu, ne tikai Marguerritte, bet vispār: it kā jau vienkārši: nepatīk – sūti atpakaļ. Bet nu nav laika visām stāvēt garajās pasta rindās vai čakarēties ar mūžīgi pārpildītajām Omnivām (mums uz lielpilsētu tikai 2 kastes) un pasta staciju, kas mūsu pilsētā praktiski nekad nestrādā. Vispār jau tādai situācijai nevajadzētu veidoties, ka būtu atpakaļ jāsūta, un tā ir pārdevēja atbildība, ko sūta. Precīzāk, var pārdot arī lietotu (smaka – sīkums, var izmazgāt), tikai tad sīki jāapraksta, kādi un kur ir defekti. Un arguments: brauc skatīties, ko pērc, neiztur nekādu kritiku, jo ļoti daudzas lietotājas ir no perifērijas un portāls tieši uz viņām turās.

Piekrītu Danielai. Ja jau mantas pako, tad gan jau redz tos nobružātos metālus, bumbuļus un visu pārējo. Ir, protams, lētās Ķīnas preces, kas sabumbuļojas pēc pirmās mazgāšanas, un daudzām meitenēm vispār nav saprašanas, kā mantas jākopj. Bet ja, piemēram, labas firmas kvalitatīvs ražojums (no bērnu apģērbiem tā ir Huppa, Lenne, P.O.P., Reima) tiek pārdots ar baltiem atstarotājiem (atstarotāju atliekām) un izdilušiem ceļgaliem, tas ir ilgstoši nēsāts! Nesen savā pilsētā gribēju vienu tādu pavasara kostīmu iegādāties, ss.lv attēlā ideāli! Kad satikāmies, biju šokā: atstarotāju nebija vispār! Biksēm ceļgali gandrīz cauri. Bet sieviete paraustīja plecus: ,,ak tā? Nepamanīju tādu sīkumu. Nu neko, man ir vēl viena pircēja, lūdza nosūtīt.” Žēl to cilvēku, kas savam bērnam ko tādu saņems.

Par it kā "labas firmas kvalitatīvs ražojums (no bērnu apģērbiem tā ir Huppa - igauņu, Lenne, P.O.P.-zviedru, Reima" nepiekrītu.

Arī H&M un Lindex kādreiz, īpaši pašā "izcelsmes" valstī Zviedrijā bija krietni labākas kvalitātes. Kopš viņi samazinājuši izmaksas, H&M tiek šūts arī LV, apģērbs citkārt jau pēc pirmās mazgāšanas (pirms valkāšanas) mēdz būt bēdīgā stāvoklī - vīles griežas, jo nepareizi piegriezts audums šujot; zemas kvalitātes materiāls, kaut veikalā izskatījās labi, u.tml.

Piekrītu, ka defekti jānorāda obligāti jau sludinājumā, bet te bieži notiek kasīšanās par izpratni - grib jaunu par velti

> innu

Par it kā "labas firmas kvalitatīvs ražojums (no bērnu apģērbiem tā ir Huppa - igauņu, Lenne, P.O.P.-zviedru, Reima" nepiekrītu.

Arī H&M un Lindex kādreiz, īpaši pašā "izcelsmes" valstī Zviedrijā bija krietni labākas kvalitātes. Kopš viņi samazinājuši izmaksas, H&M tiek šūts arī LV, apģērbs citkārt jau pēc pirmās mazgāšanas (pirms valkāšanas) mēdz būt bēdīgā stāvoklī - vīles griežas, jo nepareizi piegriezts audums šujot; zemas kvalitātes materiāls, kaut veikalā izskatījās labi, u.tml.

Piekrītu, ka defekti jānorāda obligāti jau sludinājumā, bet te bieži notiek kasīšanās par izpratni - grib jaunu par velti

Man gan mūsu pašu "Ritā" šūtais "H&M" apģērbs ir visbiežāk gadījies kvalitatīvāks nekā Zviedrijā, Ķīnā vai kur tur meikotais...

Manuprāt, pircējam ir tiesības pieprasīt detalizētākus foto (līdz pat niansēm), ja pārdevējam nekas nav slēpjams, arī nebūs iebildumu to izpildīt. Ja vien datoram otrā pusē nav photoshop lietpratējs, vērīgs bilžu aplūkotājs šā vai tā pamanīs nodilušas vīles vai bumbuļos savēlušos audumu... Es kā pārdevēja pati to piedāvāju- atsūtīt detalizētākus foto- jo uzskatu, ka tas nav nekas briesmīgs. Tāpat par preces stāvokli informēju jau laikus, ja, piemēram, atirusi vīle vai nobružāta apkakle. (Būtu, kas apstiprina, ka sūtu pat foto ar defektiem.) Tas tāds piemērs :D Pati šeit neesmu neko iegādājusies, ai nē, sameloju- 1x pirku, bet prece neatnāca. Pati pie datora es netiku pārdevējai to paziņot, jo biju slima (ilgstoši), bet viņu tas vairs neinteresē- omniva esot paciņu pazaudējusi un pēc tik ilga laika to vairs neatgūt. Nu, ko lai saku.. Cik cilvēku, tik daudz sirdsapziņu un dažādu rīcību, kas vienam nepieņemams, citam ir sīkums. 

11 - 16 no 16