Jusu viedoklis

Kartejais stasts par pirkumu kakjis maisa.

Iegadajos kleitu. Pec bildem likas ok. Sanjemu. Biju smagi vilusies. Turklat pie apraksta pardeveja nebija noradijusi ka prece ir tada stavokli kadu to sanjmemu es.

kad ludzu Naudu atpakalj, protams, paradeveja izdzesas.

21 Atbildes

Tas ka man nebija shis pardevejas talrunis, neliedza man to uzzinat caur sutijuma kompaniju. Zvaniju uz sho talruni un atbildes nav. Tad sadhus hobos meklet taLak. Uzzinaju pat darba vietu. Un zvaniju uz turieni. Jautaju kad vareshu sazinaties. Kada laika man zvanit? Sanjemu atbildI, ka varu zvanit tulit. Ko ari dariju.

Kas bija ar to kleitu-netira,ar defektiem,kas tiesi? Ja neatbilstoss izmers,iesaku tirgot talak,es vismaz ta daru.

To ari dariju. Saruna nebija parak patikama. 

Stasts sheit ir par to, ka darzhakrt pietiek tikai uzklausit. Saprast, ka cilvekiem ir dazhadi uzskati un attieksmi pret mantam. Kas vienam ir skaista, mazlietota kleita

Kleita. Ka es saprotu bija tikai vienu reizi vilkta. Bet redz, cits var vilkt 10reizes un bus ka jauna. Bet shi neBija. Izplisushas meg jones, savelusies apakshkleita. Iekshrags netirs. 

Kad teicu kapec suta netiras mantas, atteica- nu tad izmazgajiet ja netira.

un beigas vel sanjemt draudus- ka dabushot pa purnu no vinjas drauga. Sarunas ir ierakstitas. Ta ka domaju ko iesakt. Likt shau jaunai damai iemacities cienit citus

> kumode lee

Kleita. Ka es saprotu bija tikai vienu reizi vilkta. Bet redz, cits var vilkt 10reizes un bus ka jauna. Bet shi neBija. Izplisushas meg jones, savelusies apakshkleita. Iekshrags netirs. 

Kad teicu kapec suta netiras mantas, atteica- nu tad izmazgajiet ja netira.

un beigas vel sanjemt draudus- ka dabushot pa purnu no vinjas drauga. Sarunas ir ierakstitas. Ta ka domaju ko iesakt. Likt shau jaunai damai iemacities cienit citus

shausmas!

tiesam tik daudz tadu riebeklu..:/ katru dienu teju kkads sausmu stasts seit..

ko nozīmē - izplīsušas meg jones, apakškleita un iekšrags?

Pēc draudu saņemšanas es rīkotos, uzrakstītu sūdzību.lv portālā visu informāciju par viņu utt, lai viņas darba vieta ari būtu pieminēta utt. Ja tas arī neko nemainītu, lai tāpatās citi zin un redz kas pa cilvēku, varbūt ar laiku nāktu pie prāta. Tomēr varbūt nokaunēsies par tādu rīcību.

> Ieva

ko nozīmē - izplīsušas meg jones, apakškleita un iekšrags?

apakškleita domats laikam apakšsvarki , un iekšrags apkakle - ja nekļūdos :D bet tikai nesaprotu kas ir meg jones - birka?

mežģīnes varbūt?? :D

> Doogma

mežģīnes varbūt?? :D

man arī kas tāds ienāca prātā :D

1 - 10 no 21