Jusu viedoklis

Kartejais stasts par pirkumu kakjis maisa.

Iegadajos kleitu. Pec bildem likas ok. Sanjemu. Biju smagi vilusies. Turklat pie apraksta pardeveja nebija noradijusi ka prece ir tada stavokli kadu to sanjmemu es.

kad ludzu Naudu atpakalj, protams, paradeveja izdzesas.

21 Atbildes

Policija, iesniegums, pierādījumi. 

Labots 21.04.2015 11:35

Un kādu laiku panēsā līdzi piparu gāzes baloniņu :D

Ja. Atvainojos par rakstibu. Man spellings visu laiku izlabo manu tekstu.

Mežgines, iekshkrags, un apakshkleita. Jo zem mezginem bija ari kleita.

trakakais ka es shai meitenei tick. Bet run air par sho alu cilveku komunikaciju.

Visu var sarunat. Tikai vajag otru cienit un uzklausit. Bet shaja gadijuma sanjemu njirgas un izsmieshanu. Kaut shai sievietei ir jau 23 gadi. Tikko naudinju par kleitu sanjmemu atpakalj. Creams, ka sliktas emojicijas ari driz izzudis. Tam kas doma, ka jus sheit esam cilveks X. Ta nav. 

Lai nebūtu pārpratūmu vēl var prasīt vairākas foto, lai labāk saprastu kas par mantu :)

Un par tādu rīcību minimum jauraksta gan administrācijai, gan policijai par draudiem(

Piekrītu, ka labs variants ir vismaz palūgt papildus bildes, lai pircējs redz lietiņu no dažaadaam pusēm. 

> Julia

Piekrītu, ka labs variants ir vismaz palūgt papildus bildes, lai pircējs redz lietiņu no dažaadaam pusēm. 

piedod,bet godiga paardeveeja noraadiis preces iisto staavokli un,ja cena ir zem 5 eiro,prasiit papildus bildes...nu nez....personiigi es neteereeju savu laiku ar papildus bildeem vai bildeem uz auguma jau taa leetai precei!

Bet ko dod šie tukšie staasti? Nosauc vaardu, uzvaardu! Vai skapja niku.

Tieši ta. Vismaz skapīša niku publicē. 

Labots 21.04.2015 18:53

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=858928

dama tirgo pec skata itka rtiri smuku kurtku,bilde gan izskatas ka piedurknes ari netiras,bet sarakste saka ka kurtkai ravejsledzejs cupa,izrauts zobs,un kautkas vel,bet prasa taadu cenu,,lai gan sludinajuma 0.01,izsole.tad vajag atklata tipa izsoli,lai redz,kura sola vairak,ta ar lai perk,nevis mistiski nosaka ka 35 eur.tad ar sludinajuma.ta lai raksta.Piekritat?

11 - 20 no 21