FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kurpes... kurpes... cik daudz apavu?

Vai esat kādreiz skaitījušas, cik apavu pāru rums vispār ir? Domāju,ka man ir kādi 30 dažādu sezonu apavu pāri... Cik daudz ir daudz?

40 Atbildes

> Take A SMILE

Man patīk tava skapī ievietotas zilas kurpes. Pašai majas stav līdzīgas papēžkurpes, kuras man sajauca pratu, bet ta arī nav atrasts tam pielietojums :/

> Kristīne

zinu ka 2 ned laikaa vareja atgriezt..bet es atkal nobumbuleeju un nokaaveeju.. :D

ja neizdosies no taam atbriivoties tad gan jau ziemaa piepirksu biezaas zekjbikses vaai zekjes noadiisu un tad jau derees kaa uzlietas :D

Ieskaitot ziemas zābakus 30+ (labie, nesaplīsušie un tikai tādi, kas tiek nēsāti būs ap 25).

Bez uzskatu, ka tā ir pārmērība. Un vispār nav viņus, kur glabāt, tāpēc tie, kas nekur nav satilpuši, stāv vienā rindiņā, un vakar viena meitene, kas viesojās, prasīja, vai drīkst uztaisīt bildi ar viņiem...

> Take A SMILE

Latvijā tā laikam ir, lai gan to var apstrīdēt ar ES likumdošanu par Distances pārdošanu. Protams 10 Ls dēļ nav jēgas trobelēties, bet ir "caurumi"- pati esmu izmantiojusi, tikai nopietnākā lietā.

Labots 01.09.2013 13:30

> Take A SMILE

Starp citu - var nopirkt kurpei zolītiz em pēdas priekšpuses

> Kristīne

kura vietaa tadas var iegaadat? 

Labots 01.09.2013 14:15

> Take A SMILE

Mar mēģināt Avon spilventiņus pēdām, kā arī var jautāt apavu veikalos, jo tur ir nopērkamas zolītes. Viss atkarīgs no tā, kur tieši ir problēma un kāds atbalsts ipēdai ir vajadzīgs. Labāk laikam doties uz kādu veikalu un paņemt līdzi kurpes. Paeksperimentē ar to, kas Tev ir vajadzīgs ar kādiem mājās pieekamiem līdzekļiem no sākuma, pirms pērc kaut ko. Paimprovizē

> Kristīne

paldies par noderiigo info!:)

> Take A SMILE

Ja apavi ir mazliet par lielu, tad papēža daļā var ielikt - līpoši -(apavu veikalos nopērkami) tādo kā mēnestiņi ar mazu polsterējumu vidū, kas samazina apava izmēru par kādu pusizmēru, vai pat velkot uz basas kājas tieši īstajā izmērā. :)

> Lolas virtuālais skapis

paldies jums tiesaam liels par info! pati tik taalu neaizdomaajos :D

11 - 20 no 40