FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Creditreform probleemas

SVeikas!

Vēlejos padiskuteet, kaa saada situacijaa rikoties?

manam draugam jau kaadus 2 gadus ir BITE. Katru menesi naak reekins, kas jaatmaksaa. Pat, ja laikaa nav samaksaats, vinņam atnaaca sms, ka tuvakajaas dienas, kamer nesamaksaa ienaakošie zvani un izejosie būs sleegti. Lai arii cik buutu nokaveejis (ne vairak kaa menesi) viņš visus vienmēr apmaksaaja.

Te peekšni viņam piezvaniija mamma, un pazinja, ka uz deklereeto dzīvesvietu laukos saneemusi vienaa dienaa kaadas 7 vestules no creditrform, bet , kas interesantaakais ir tas, ka katra vestulee summa ir vispaar smiekliiga, lai vispar suutiitu virsū CREDITREFORM, tie ir 7 eur vienaa vestulee, otraa- 9 eur.. utt.. Dēļ šiss iemesla draugs jau kaadu trešo dienu staigaa apkaart druums un dusmiigs. Jo viņs pats kategoriski NEKO un nekad nav gribeejis iesaistiities nekaadas krediitsaistiibaas, nekaadas liizinga pirkšanaas un smscrediitiem..Viņš vienmer apgalvoja, ka pat negrib , lai datubaaze uzradas viņa vaards. Tapec mazliet šoketi abi bijaam, un nospriedaam,ka šo visu ir BITE sarikojusi. Vai taa vispar driikst?? Pat nebriidinot pašu lietotaaju par to, ka ir kaadi rēķini nesamaksaati vienkaarši nodot 3.personai kontakinformaaciju un visus parejos datus, lai uzsaaktu paradu piedzinu par kaadiem 7eur????? šokaa

37 Atbildes

tā tak nevar būt....

> saldais RupucīC :))

tā tak nevar būt....

Bet izraadas, ka var... Nezinam,ko iesaakt, prasiiju draugam vai ir zvaniijis, un intereseejies, bet domaaju,ka laabaak ir tomer aiziet un skaidri noskaidrot , kas parlietu. Jo nekadas citaas paradsaistiibas viņš nekad nav bijis, tapec izspriedaam, ka no bites.. un vai bite šaadi vispaar driikst riikoties??

Labots 22.04.2015 18:44

Tikko apskatiijos veestules, kas veel ir interesanti, visas veestules ir izsuutiitas vienaa datumaa (Rīgaa 09.04.2015) arii pedejaa par to, ka nu jau jaamksaa 9.87 ta ari izsuutiita 9.04... Un visaam vestuleet arii identisks apmaksas termiņš 17.04

vispar kaut kaads murgs

Manuprat vispar tadas vestules izsniedz tikai adresatam (bet tas tikai manas domas, prezizi nezinu). esa gajusi/zvanijusi uz "BITE" ? 

Cik zinu, creditreform suuta šaadas vestules cilvekam uz deklereeto dzivesvietu, ja viņš ir paradsaistibaas. Es teicu draugam ,lai zvana uz Biti , bet viņs saka, ka uz Biti jau nav jeega zvaniit, jazvana uzreiz uz creditreform... zvaniijam, bet taja laikaa kad zvaniijam necel neviens klausuli :@

Labots 22.04.2015 18:54

Man šodien arī atnāca mistiska vēstule uz epastu no Bite.lv :/ ka Es esmu parādā summu 87.89 eur..... Jāpiemin ka saistības ar biti nav jau vairāk kā divus gadus!!!!

Draud arī ar reformām!!!!

uz epastu neatbild,un protams arī telefoniski neko nespēj man paskaidrot!

jazvana ir uz Biti,bet labak uzreiz apmaksat parada summu Bitei,jo Creditreform ņem vēl procentus.

> Ingucits27

Man šodien arī atnāca mistiska vēstule uz epastu no Bite.lv :/ ka Es esmu parādā summu 87.89 eur..... Jāpiemin ka saistības ar biti nav jau vairāk kā dievus gadus!!!!

Draud arī ar reformām!!!!

uz epastu neatbild,un protams arī telefoniski neko nespēj man paskaidrot!

Es šokaa !!! Galvenais, ka neviens neko nepabrīdina, kas it kaa būtu jaadara... neviens nebriidina, ka vispar creditreforma naaks virsuu.. vienkarši šokaa.. tiešaam CITAADA kompaanija!!!! :@

Pilnīgā nesaprašanā!

Kaut gan pirms gada,paziņai atnāca rēķins uz 50ls,bet viņam nebij vispār nekad saistību ar Biti! Telefoniski Bite apgalvoja ka ir gan saistības,utt...kad sāka iesaistīt juristus  tad gan atvainojas par pēkšņu kļūdu,un šāds gadījums nav pirmais kad šie uz muļķi ķer!

Bet pietiek jau brīnumu arī tele2:/

Tikko zvaniju draugam, viņs jau apmaksaajis, laigan biju kategoriski pret to. Uzskatu, ka vajadzeeja tomr kartiigi noskaidrot, kaapec taaas kaudzes ar vestuleem visas vienaa dienaa.. un to,ka citi paraados liidz pat 500eur, tie dziivo talaak, bet tie kuri ir parada 7eur, bite pat nepabriidina, bet uzsūta paraadpiedzineejus...

1 - 10 no 37