FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Creditreform probleemas

SVeikas!

Vēlejos padiskuteet, kaa saada situacijaa rikoties?

manam draugam jau kaadus 2 gadus ir BITE. Katru menesi naak reekins, kas jaatmaksaa. Pat, ja laikaa nav samaksaats, vinņam atnaaca sms, ka tuvakajaas dienas, kamer nesamaksaa ienaakošie zvani un izejosie būs sleegti. Lai arii cik buutu nokaveejis (ne vairak kaa menesi) viņš visus vienmēr apmaksaaja.

Te peekšni viņam piezvaniija mamma, un pazinja, ka uz deklereeto dzīvesvietu laukos saneemusi vienaa dienaa kaadas 7 vestules no creditrform, bet , kas interesantaakais ir tas, ka katra vestulee summa ir vispaar smiekliiga, lai vispar suutiitu virsū CREDITREFORM, tie ir 7 eur vienaa vestulee, otraa- 9 eur.. utt.. Dēļ šiss iemesla draugs jau kaadu trešo dienu staigaa apkaart druums un dusmiigs. Jo viņs pats kategoriski NEKO un nekad nav gribeejis iesaistiities nekaadas krediitsaistiibaas, nekaadas liizinga pirkšanaas un smscrediitiem..Viņš vienmer apgalvoja, ka pat negrib , lai datubaaze uzradas viņa vaards. Tapec mazliet šoketi abi bijaam, un nospriedaam,ka šo visu ir BITE sarikojusi. Vai taa vispar driikst?? Pat nebriidinot pašu lietotaaju par to, ka ir kaadi rēķini nesamaksaati vienkaarši nodot 3.personai kontakinformaaciju un visus parejos datus, lai uzsaaktu paradu piedzinu par kaadiem 7eur????? šokaa

37 Atbildes

Ar to Biti vispar ir kas divains,gaju nemt tel uz nomaksu,par cik ir vinu pieslegums,man pateica ka nedos,jo maz zvani tiek veikti no piesleguma,un esot parads,apzvaniju visas reformu firmas,neviena nekadu paradu,manu uzvardu un kodu pirmoreizi vadot kartoteka,lai prasot Bitei,bet tie pastav uz savu un viss.

Manai mammai arī sen bij taadas problēmas ar biti, ka sūtīja kkadus mistiskus rēķinus, ko pat nebij lietojusi.. Samaksaaja un Atteicaas no bites un tikuntaa pēc paaris gadiem atsūtīja creditreform, ka nav samaksats rēķins kaut gan visu bija samaksaajusi un biti jau sen nelietojusi!! Arī bij neliela summa (latos) , bet kaapēc maksaat, ja nelieto??

Kopš taa laika, BITE ir mums melnajaa sarakstaa! Neparko nelietotu neko no viņiem! 

Hā un es tieši biju domājusi pāriet no lmt uz biti :D(lmt serviss sācis atpalikt no cenas)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Hā un es tieši biju domājusi pāriet no lmt uz biti :D(lmt serviss sācis atpalikt no cenas)

es rudenii paargaaju,bet panjeemu bez saistiibaam- ik meenesi papildinu pa vienu summu un sanjemu bezlimita sarunas+sms,liigumsaistiibu nav.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Manuprat vispar tadas vestules izsniedz tikai adresatam (bet tas tikai manas domas, prezizi nezinu). esa gajusi/zvanijusi uz "BITE" ? 

adresatam tiesi rokas izsniedz tikai ierakstitas vestules! bet taa kaa sii ir parasta vestule,tad tiek sutita uz personas adresi..un no pastkastites var iznemt kas grib..mamma tetis masa..utt..

vispirms sazinja ar biti..nokaretot tur visu..vini noteikti bus pretimnakosi..un tad vnk uzmest creditreform..

neko nemaksat tam kantorim!

Creditreform vēstulē jābūt norādītam, kurš no rēķiniem nav apmaksāts, kā arī nenomaksātā summa. Vai nav palikuši kādi pierādījumi par veiktajiem maksājumiem (piemēram, veikti maksājumi internetbankā)? 

Man mammai bija tāda situācija, ka kādā mēnesī rēķins netika apmaksāts, un visa tā rēķināšana nojuka, tas bija LMT, par cik ilgu laiku jau ir tas pieslēgums, tad zvanijām un prasījām kas pa lietu, pēc kādas ilgākas sazvanīšanās izskaidroja, ka tiešām pirms kādiem pāris mēnešiem netika kaut kas samaksāts. Un vajag tiešām pārliecināties, ka jūsu samaksātais rēķins tiešām ir saglabāts viņu datu bāzē, kā izrādījās pēdejais samaksātais rēķins viņiem arī uzrādījās nesamaksāts kaut gan varējām nosaukt čeka datus ka ir samaksāts. Uzzvaniet un visu uzziniet.

to, kas ir nodevis sistības parādu piedziņai parasti uzraksta vēstulē. ja nē tad to var paprasīt reformai vai pašai bitei.

Labots 23.04.2015 13:16

Citāda izspiedēju kompānija...[BITE]  Man ar TELE2 nekad nav problēmas. Lmt un Bite vienmēr kaut ko izdomā... Par kaut ko šādu... Var redzēt, ka tiešām viņiem rūp savi sakaru lietotāji..

11 - 20 no 37