FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Creditreform probleemas

SVeikas!

Vēlejos padiskuteet, kaa saada situacijaa rikoties?

manam draugam jau kaadus 2 gadus ir BITE. Katru menesi naak reekins, kas jaatmaksaa. Pat, ja laikaa nav samaksaats, vinņam atnaaca sms, ka tuvakajaas dienas, kamer nesamaksaa ienaakošie zvani un izejosie būs sleegti. Lai arii cik buutu nokaveejis (ne vairak kaa menesi) viņš visus vienmēr apmaksaaja.

Te peekšni viņam piezvaniija mamma, un pazinja, ka uz deklereeto dzīvesvietu laukos saneemusi vienaa dienaa kaadas 7 vestules no creditrform, bet , kas interesantaakais ir tas, ka katra vestulee summa ir vispaar smiekliiga, lai vispar suutiitu virsū CREDITREFORM, tie ir 7 eur vienaa vestulee, otraa- 9 eur.. utt.. Dēļ šiss iemesla draugs jau kaadu trešo dienu staigaa apkaart druums un dusmiigs. Jo viņs pats kategoriski NEKO un nekad nav gribeejis iesaistiities nekaadas krediitsaistiibaas, nekaadas liizinga pirkšanaas un smscrediitiem..Viņš vienmer apgalvoja, ka pat negrib , lai datubaaze uzradas viņa vaards. Tapec mazliet šoketi abi bijaam, un nospriedaam,ka šo visu ir BITE sarikojusi. Vai taa vispar driikst?? Pat nebriidinot pašu lietotaaju par to, ka ir kaadi rēķini nesamaksaati vienkaarši nodot 3.personai kontakinformaaciju un visus parejos datus, lai uzsaaktu paradu piedzinu par kaadiem 7eur????? šokaa

37 Atbildes

man par biti nav nekādu sūdzību. ja arī ir sanācis kavēt kādu rēķinu apmaksu tad 1. pati pie tā esmu vainīga un 2.vienmērir iespēja kaut ko sarunāt. 

cenas tā pat nav lielas, ko nevarētu teikt par tele2 un lmt. nesaprotu, kas citiem ir, ka nav zona, man zona ir visur.

ja draudziņš sataisijis ziepes, lai pats skaidro, kād''el tev tas ir jādara viņa vietā? ja rēķini ir maksāti, tad to var viegli pierādīt un visi "mistiskie" parādi tiks dzēsti.

ir 21. gadsimts, nav no jauna jāizgudro ritenis.

Man arī vienam cilvēkam BITE jau gadus cik....  Bite tik tērē līdzekļus reklāmās.. A par pārējiem nemaz nedomā.. Tele2 atsūta draudzīgu sms, ja rēķins nav samaksāts, bet Bitei citas metodes. Ja pat jau samaksāts...

> lov3

Man arī vienam cilvēkam BITE jau gadus cik....  Bite tik tērē līdzekļus reklāmās.. A par pārējiem nemaz nedomā.. Tele2 atsūta draudzīgu sms, ja rēķins nav samaksāts, bet Bitei citas metodes. Ja pat jau samaksāts...

bite vienmēr atsūta sms, turklāt 2 reizes, kā arī ir iespēja, ja nemaldos, šādu opciju nokārtot arī uz e-pastu.

izklausās, ka te citi ir ieciklējušies uz to, ka ak vai cik viens ir šitik sūdīgs, jo nepabaksta,ka ir jāapmaksā uzņemtās saistības, bet cits redz ir baigi krutais, jo neliekas ne zinis vai MĪĻI atgādina. gan jau, ka kaut kas pārdabisks un neiedomājami nekaunīgs ir tas, ka pēc 2 atgādinājumiem atslēdz izejošos - vispār cilvēktiesību pārkāpums.

un tie argumenti par to - man nav BITE, bet es zinu, ka viņi tā un šitā, ir pilnīgi gružos metami.

ja uzņemas saistības,tad tās arī pilda. 

katrā nākamajā rēķinā var redzēt parādu taču..

un Creditreform ir jābūt ziņām, kas un kāpēc no jums ko piedzen.. un, ja numurs ir nesazvanāms jebkurā laikā, tad varbūt ir jāsalīdzina vēstules saturošā info ar mājas lapā pieejamo..

mums jau te uz krāpniecību daudzi dikti naski.. vieglāk ir iegūt mazas summas no daudziem, nekā vienu lielu..

creditreform mājas lapā ir norādīti 3 telefona numuri, tiešām neviens neatbild darba dienā, darba laikā?

http://www.creditreform.lv/

...noteikti jāsazinās ar Creditreform, un jāsāk maksāt...tacīm redzot par laikus nenomaksāto rēķinu informācija ir nodota piedzinējiem...man bija laba pieredze ar Rīgas ūdeni, bija mainījusi dzīvesvietu, var sacīt divas mājās tālāk....visas iespējamās institūcijas apziņoju, bet par ūdeni piemirsu...cītīgi gaidīju rēķinu, kuram bija jāatnāk mēneša desmitos datumos un kā jau katru gadu jānomaksā lidz janvāra 20.datumam.... februāra pirmajos datumos bija "sveiciens" no Creditreform" ar apmaksas summu, kas nu bija paaugusies dubultā apjomā.....pati vien biju vainīga...un bija vien jāmaksā.....

> lov3

Citāda izspiedēju kompānija...[BITE]  Man ar TELE2 nekad nav problēmas. Lmt un Bite vienmēr kaut ko izdomā... Par kaut ko šādu... Var redzēt, ka tiešām viņiem rūp savi sakaru lietotāji..

Labots: šodien, 13:16

nepiekriitu man tele2 bija lidziga problema ....pat vel trakak mani ielika kreditreforma par nevis nsamaksatu rekinu bet par tekoso  rekinu ..vnk darbinieks kludijaas ..atlaists tika tas darbinieks,bet es tik un ta toreiz vel latos 50Ls samaksaju!!! es ari izturos ar atbildibu pret maksajumiem ,nenemu lizingus ,utt   Pec ta gadijuma es pat dzirdet nevelos par tele 2 , toreiz vel ari biju stavokli bik man nervus pacakareja ...tagad esmu bites kliente daudz mazaki rekini un viss perfekti

> Peonia

...noteikti jāsazinās ar Creditreform, un jāsāk maksāt...tacīm redzot par laikus nenomaksāto rēķinu informācija ir nodota piedzinējiem...man bija laba pieredze ar Rīgas ūdeni, bija mainījusi dzīvesvietu, var sacīt divas mājās tālāk....visas iespējamās institūcijas apziņoju, bet par ūdeni piemirsu...cītīgi gaidīju rēķinu, kuram bija jāatnāk mēneša desmitos datumos un kā jau katru gadu jānomaksā lidz janvāra 20.datumam.... februāra pirmajos datumos bija "sveiciens" no Creditreform" ar apmaksas summu, kas nu bija paaugusies dubultā apjomā.....pati vien biju vainīga...un bija vien jāmaksā.....

piekritishu labak samaksat un miers !!!

Šodien noskaidroju lietas būtību, rezultātā atvainojās ka ir kļūdijušies,un man nēesot jāņem vērā kļūdains epasts :/

Interesanti,cik kļūdains tas var būt ja minēti mani dati!

Biti gan neiesaku, nav taas labakaas domas... man arii ir saistiibas tieši ar Creditreform, 2 paraadi.... man suutīja veestules, zvanīja saakumaa utt, nelika mieru vnk. Jau krietns laiks pagaajis, kad esmu neemusi krediitu, bet sameera ir apmierinosi pašlaik!!!! Tad vienu dienu saņeemos, sazvaniiju, visu noskaidroju.. saaku maksaat pa drusciņai cik varu.. Jau maksaašu 3 meenesi. Pabriidinu viņus, kad iemaksaaju utt.  nosleedzu ar viniem liigumu, taadaa gadiijuma, ja piekrītu.. piekritu , protams, jo tad summa mazaka, ja nosleedz liigumu. Nosleedzu, mazaak arii jamaksaa.

Bet taa kaa Jums .. tad vnk nezinu kaa riikoties, sazinaaties ar Biti, noskaidrot visu.

21 - 30 no 37