FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Menstruālā piltuve

Sveikas, meitenes!

Tikko pamanīju bloga rakstu par ekoloģiskajām paketēm, un nopratu, ka laikam nav daudz tādu meiteņu, kuras zina un lieto menstruālās piltuves?! Kā ir ar Jums, vai zināt tādu un vai lietojat? 

Man pieredze ar šo lietiņu ir jau 3 gadus ilga un esmu sajūsmā, nekādas neērtības, smakas vai piesārņotas vides. Tā ir investīcija, kas atmaksājas dažu mēnešu laikā, bet kalpo 10-15 gadu. ;)

Ja interesē, varu padalīties savā pieredzē.

27 Atbildes

Man kaut kā tas pasākums liekas dīvains, cik sapratu, bieži jātīra, ko publiskajās tualetēs darīt būtu kauns, bet 14h no vietas nesāt it kā arī nedrīkst.. Vai ciemos esot >.> Un vispār liekas dīvaini tur spraust kkādu piltuvi :D

Tās, kas "sprauž" tamponus jau tas pats vien sanāk, spraušanas ziņā. 

Ir dažādas ietilpības piltuves mazākas, šķiet 20ml un lielā 30ml. Tad nu jāiztīra atkarībā pēc asiņošanas stipruma, taču kādas 5-8h iet var, pat stiprākajās dienās. 

Ar iztīrīšanu ir tā, ka to vari izņemt un izliet vienkārši podā, izslaucīt ar salvetīti/WC papītu, labāk, protams, ir izskalot ar ūdeni, bet avārijas gadījumā jau šādi var izlīdzēties. Arī nakti var ar to gulēt un, ja izvēlēts pareizais izmērs un ievietots pareizi, tad nekas nevar arī izpilēt ārā.

baigi ķēpīga padarīšana :D -nekad uz to neparakstīšos :D

> Inky

vo vo :D :D :D

man kka negribetos pat meginat :D :D

vajadzeja vel uztaisit uz apakshas korkiti :D :D

atveri - izleji visu, un atpakalj pieskruveji :D :D

Mazāk ķēpīgi kā ar paketēm, pielīp ne tā, apsēdies ne tā, aiztek garām ar visiem "spārniņiem". 

A te - ieliec un staigā mierīga. 

Bet, ko nu konservatīvos letiņus pārmācīt, jo reklāmas triks ar "mammu dabu" iespiežas zemapziņā un tā vien patīk iztukšot maciņu ik mēnesi par vairākiem latiem, lai pēcāk to visu smirdību izmestu misenē slēpjot pierādījumus toletes papīrā. ;D Nemaz nerunājot par to, ka uzvelkot bikses "jauki" švīkst plastmasas pakete ejot un tā vien šķiet, ka aizmugurējo skati kā rentgenā redz visu jauko polsterējumu dibena zonā :D

Tikko mazliet parēķināju - ņemot vidēji, ja viena sieviete dienā izlieto 3-4 paketes un menstruācijas laiks vidēji ir 5dienas, tās sastāda apmēram 20 paketes, tā tad divas pakešu paciņas - internetā maksātu 1,5ls par 20 gab. Vismaz gada laikā šāds pasākums notiek 14-15 reizes, sanāk 22,5Ls gadā. Ņemot vērā sievietes cikla ilgumu - piemēram, 13 gados sākas līdz 53 gadiem notiek ir - 40 gadi aktīvais tecēšanas laiks - 22,5 X 40= 900LS. 

Forša summiņa un tā ir tikai mazākā, ja neskaita tamponu izmaksas... 2ls par 16 gab.+4= 2,5ls par vienu peridu, 35ls par gadu un par 40 gadiem 1400LS.. jauki izmesta nauda par Mātes dabas doto dāvanu... 

Neņemot vērā visas neērtības, ko man radīja šo pakešu/tamponu lietošana agrāk.. un tā smaka paketēm, tamponiem - FUI!!! Likās, ka arī apkārtējie saož, lai mainītu pat tās paketes ik pa 4h.. 

Runājot par spraušanu - vai tad ar seksu nenodarbojaties? :D:D:D:D:D Tas humoram :D:D

LOLa -es saprotru ka pati laikam viņas arī tirgo,

bet nu man piemēram ir svarīgi justies komfortabli -iztiekot arī bez ķēpāšanās ar mātes dabas dāvanām :D 

trakākajās dienās tak var izmantot tamponus un paketes :D 

Izklausās varen riebīgi, lai gan par šo te jau biju dzirdējusi. Pati lietoju tamponus un tikai tamponus, jau 8 gadus, 16 tamponu pacina ar 3 pilēm pietiek diviem mēnešiem, šo gadu laikā neesmu saskārusies ar nekādam problēmām. Vismaz priekš manis, tamponi ir ideālais variants. :)

1 - 10 no 27