FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

cik daudz laika pavadat "atveskapii"?

cik daudz laika (cik stundas) pavadat "atveskapii" ?

man pilns skapis ar jaunaam un mazlietotaam drebeem, tachu kaut kaa nav laika taas visas safokeet un salikt te.

10 Atbildes

nu reali,ja es parfoceju man aiziet kadas 2h lai samekletu drebes,kuras likt. meiginatu nofotgrafet... kada 1h lai pievienot, bet ja apstrada bildes , tad ilgak (apgriesana utt, ipasi ja vel raksti garos aprakstuts...) , ieteiktu vienkarsi vienu dienu focet, otru likt drebes, vai likt pa kadam 5 -10 drebitem ... Nu vismaz man ta aptuveni ir ar saviem 200+ sludinajumiem

Gribu atrast dažas lietiņas, tāpēc vakaros, kad skatamies tv pasēžu stundiņu divas Nevainīgs

Pati fotografēšana man daudz laika neaizņēma, izklāj vai uzkar  nobildē un  atliek vien salikt, bet tā salikšana prasa vairàk, jo kamēr ielādē bildes un +vēl jāatziimee un jāsaraksta preces apraksts. 

Kad viss tas izdarīts, tad kopumā dienas laikaa sēžu aptuveni stundu, pàrsvarā čekoju citus sludinājumus, piedàvāju maiņu, ja kas iepatīkas un citreiz nāku ar konkrētu vēlmi un eju cauri visiem sludinājumiem, tad gan paiet 2 stundas kopumā.

Es vienlaicigi daru darbus un "iemetu aci" pa britinam skapi....vispar jau atkariba!!!

Labots 28.04.2015 01:41

Ne vairāk par 2 H. Izņēmuma gadījumā var būt drusku ilgāk :)

Kad lieku sludinājumus, tad diezgan laiks paiet. Ļoti lēni tas notiek , sevišķi , ja fotogrāfijas vairāk kā viena. Ikdienā ienāku tad, kad ir ziņa par jaunu vēstuli. Ja kāda foruma tēma ieinteresē , palasu. Bet citādi ilgi šeit nesēžu.

Domāju, ka daudzām neiet (kā mēdz sūroties) un portāls pamiris, jo ir slinkums bildēt un likt aprakstus. Es bieži šķirstu cauri un skatos, kas pieejams, bet nekā. Es pirktu, ja kaut kas iepatiktos, pat ja nebiju to lietu īsti meklējusi

Cenšos katru dienu,bet vasarā būs tā pašvaki ar brīvu laiku,daudz darbi un saules prieki:)

Es pavadu šeit pa visu dienu ne vairāk kā pusstundu-stundu. Fočēšana prasa daudz laika, bet ar to es nodarbojos dienās, kad nav nekā cita ko darīt, tad tam var veltīt vienu, divas stundiņas un neliekas nemaz, ka tik daudz laika pagājis.

Vairāk mani kaitina, ka tad,kad beidzot esmu nolēmusi iepirkties, tad man uz vēstulēm neatbild :D un tad ilgi negribas nevienai rakstīt.... :D

Kad ir darba dienas, bieži vien varu te sēdēt un sēdēt! Jo ir tāds darbs, ka daudz brīvā laika, bet šeit uz vietas ir jābūt :D kad esmu mājās, tad tik šad tad iemetu aci, jo pārejo laiku aizņem mazais rakaris! :D

jap, tam gan varu piekrist, ka dažas meitenes bieži vien neatbild, pat ja portālā bijušas.. 

1 - 10 no 10