FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

kaa sakombineet

sveikas. vai varat ieteikt kadu majaslapu, kur varetu apskatities kadas un ar ko drebes vilkt kopa utt?  vnk sodien dzirdeju par sevi negativu izteicienu, no meitenem - garamgajejam par savu gerbsanos. :(  

48 Atbildes

varbut tev ir iespeja pievienot sis dienas apgerba foto lai spriestu par tavu gaumi pirmkart,,jo katram ir savs siks,,un tad var ieteikt ko pielikt ko mainit ko atnemt un varbut pat nevilkt..ja velies varu ieteikt personigi esu saja lieta kompetenta ka sakombinet dazadas lietas un apgerbus,,raksti mana profila

Pat neredzot tās drēbes ir skaidrs, ka vaina nav tajās, bet gan apkārtējos kuru interesi vai sašutumu piesaista vai nu pārāk tievi vai otrādi pārāk resni cilvēki. Pārāk resnajiem cilvēkiem  var likt nopirkt 2 sēdvietas lidmašīnā jo vienā vietā nemaz neietilps utt. Piemēram ASV un UK tas ir izteiktāk kur ir lielāks skaits šādu cilvēku.

Tāpēc varbūt vienkārši palasi kādus stilistu ieteikumus slaidam augumam un viss.

visam paldies. man ir gandriz 23. stradaju bermudarza par akliti. 5 dienas nedelja. sedtdiena un svetdiena pieder man un bernam. kruushu tik pat ka nav :(, nesaju polsteretakus krusturus, bet ari ne ljoti, jo tad taas ir dikti uzkriitosas. sodien bij mugura parastas melnas bikses, kuras nu jau ir par lielu, jo savam agumam XS piemeklet nevaru. vienas seit nopirku, rakstits 36, bet par lielu vajaga 34. tatad melnas bikses un biitlene zalja. viss.

melnas bikses un zalja biitlene ir tik plash jeedziens, ka nezin pat kur sākt :D

1. galvenais, lai pati justos labi. Tavas pārdomas liecina par pašapziņas trūkumu, vajag veltīt kaut nedaudz laika arī sev.

2. lai atbilst vecumam, auguma formām un izmēram

Vai tad 34.izmērs ir rets izmērs,ka nekur neko nevar nopirkt? 

Vienkàrši, bet, manuprāt skaisti, lai ērtaak var būt bezpapēžu apavi. Man patīk, kad viss ir diezgan mierīgos toņos un tad kàds košs akcents :) bītlenes reti kam izskatās skaisti, labāk izvēlēties žaketītes, jakas. 

> AlisA

Vienkàrši, bet, manuprāt skaisti, lai ērtaak var būt bezpapēžu apavi. Man patīk, kad viss ir diezgan mierīgos toņos un tad kàds košs akcents :) bītlenes reti kam izskatās skaisti, labāk izvēlēties žaketītes, jakas. 

bītlenēm ir miljons veidi, tā pat kā melnām biksēm.

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=852917&filter=users

Ja jums ir bītlenes, tkrekliņi, blūzītes, tad varu piedāvāt jaunu sarafānu uz 34 izmēru, garums būs līdz ceļiem vai pat zem uz jūsu augumu.

31 - 40 no 48