Jūsu pieredze ar skapja izpārdošanu?

Sveikas, Dāmas!

Gribēju Jums uzdot jautājumu - kā Jums veicās ar skapja izpārdošanu?

Pēdējā laikā (cik nu pēdējā, pēdējā pusgada laikā) esmu novērojusi, ka daudzas šeit grib izpārdot visu skapi uzreiz. Piemēram, par visu skapja saturu 40 eur un vēl citi tāda veida piedāvājumi.

Tāpēc rodās jautājums, cik reāli ir izpārdot tā uzreiz, visu savu skapi un vai tiešām kādai tas ir izdevies?

Vēl gribēju jautāt, vai tiešām izdodās daudz ko nopārdot veidojot maksas diskusiju ar norādi, ka taisāt ģenerālo skapja izpārdošanu, vai tiešām no tā ir kāda jēga?

Gaidīšu atbildes, liels paldies! Smaidīgs

25 Atbildes

Par maxas diskusijam nez,netereju lieli lidzeklus,bet skapja saturs vairuma ir aizgajis labi..tai reize soma bij loti liela,knapi panest,pardevu pa 30 e..

Ar skapja izpārdošanu man veicas tā viļņveidīgi. Ir brīži, kad ir ilgstošs klusums, bet ir brīži, kad nespēj vien sarunāt visas tikšanās, jo pircējas "gāž no kājām". Tas arī atkarīgs no tirgošanās manieres un iespējām/piegādes :)

Kā pircēja esmu šeit aptuveni 2 gadus, bet vēl nekad neesmu iegājusi aplūkot maksas tēmu jaunumus. Skatos tikai sludinājumus un konkrētas, mani interesējošas kategorijas.

Maksas diskusju daudz ko dod. Pirms nedēļas beidzas man termiņš maksas disusijai un uzreiz skapī man paradījas tukšums, neviena nerakstija, neinteresējas, bet šodien atkal izveidoju diskusiju un jau uzreiz paradijas ieinteresētas meitenes. 

Bet ir posmi kad uzrodas daudz pircēju un ir posmi, kad nav pircēju.

> Karolina

Maksas diskusju daudz ko dod. Pirms nedēļas beidzas man termiņš maksas disusijai un uzreiz skapī man paradījas tukšums, neviena nerakstija, neinteresējas, bet šodien atkal izveidoju diskusiju un jau uzreiz paradijas ieinteresētas meitenes. 

Bet ir posmi kad uzrodas daudz pircēju un ir posmi, kad nav pircēju.

Tad laikam kā kuram tās maksas diskusijas palīdz, jo pašai pieredze nav tik laba, esmu 2x taisījusi maksas diskusiju un bija tikai ļooooti daudz skatījumi, tajās 2 nedēļās tā arī neko nesanāca notirgot.

Vai arī tu liki vēl atlaides, kad biji izveidojusi maksas diskusiju? :)

pa lielam ipashi neko nedod maksas sludinaajumi,tik pat labi vari komenteet,piedaavaat savu preci diskusijaas...

pati laikam nekad nepirktu taadu kakji maisaa- tipa maisu ar dreebeem,pati reiz paardevu pa 10ls dreebju chupu,kur bija ap 15gab.,nedomaaju,ka tas ir-kaut kas.

Es arī nekad nepirktu maisu ar drēbēm.  Nekad nav tā, ka patīk pilnīgi viss no piedāvājuma. Un ņemt tikai tādēļ, ka lēti sanāk...nu es tā nedaru.

Maksas sludinājumus paskatos, bet nopirkusi tādā veidā neesmu neko. Ja lieta mani interesēs, atradīšu tāpat.

Iepērkos bieži, bet nekad neveru vaļā maksas tēmas.  Ir citi kritēriji,pēc kuriem atrodu meklēto :))

Nu jā, tad jau laikam izdevīgi ir izpārdod skapi, ja ir maz lietu pārdošanā, jo tad pastāv lielāka iespēja, ka tiešām visu nopirks.

Tad jau manā gadījumā būs jātirgo vien lēnām un pa vienai lietai :D

> zuzanna

Es arī nekad nepirktu maisu ar drēbēm.  Nekad nav tā, ka patīk pilnīgi viss no piedāvājuma. Un ņemt tikai tādēļ, ka lēti sanāk...nu es tā nedaru.

tieshi taa! no visa maisa varbuut paaris lietas reaali derees un patiks,jeega liekas lupatas?

> estere_

Nu jā, tad jau laikam izdevīgi ir izpārdod skapi, ja ir maz lietu pārdošanā, jo tad pastāv lielāka iespēja, ka tiešām visu nopirks.

Tad jau manā gadījumā būs jātirgo vien lēnām un pa vienai lietai :D

stipri shaubos vai ir iespeejams,ka nopeerk visu ar laiku....ja nu veiniigi pakalj metiisi....vai,ja preces buus vien 2,3!

1 - 10 no 25