Jūsu pieredze ar skapja izpārdošanu?

Sveikas, Dāmas!

Gribēju Jums uzdot jautājumu - kā Jums veicās ar skapja izpārdošanu?

Pēdējā laikā (cik nu pēdējā, pēdējā pusgada laikā) esmu novērojusi, ka daudzas šeit grib izpārdot visu skapi uzreiz. Piemēram, par visu skapja saturu 40 eur un vēl citi tāda veida piedāvājumi.

Tāpēc rodās jautājums, cik reāli ir izpārdot tā uzreiz, visu savu skapi un vai tiešām kādai tas ir izdevies?

Vēl gribēju jautāt, vai tiešām izdodās daudz ko nopārdot veidojot maksas diskusiju ar norādi, ka taisāt ģenerālo skapja izpārdošanu, vai tiešām no tā ir kāda jēga?

Gaidīšu atbildes, liels paldies! Smaidīgs

25 Atbildes

Sākumā ieliku maksas sludinājumu,tad itkā interese bija..Tagad ik pa laikam kāda kaut ko pajautā,nopēr.

Un gribu iebilst "zaiza",man daudzas preces ir pa 3 euro + vēl maksāju pusi no sūtīšanas izdevumiem,bet kaut kā mani neviens "negāž apkārt" Smejošs

Protams,ka gaumes ir dažādas Noslēgts

Labots 26.04.2015 17:23

> Diāna Ropiņa

Sākumā ieliku maksas sludinājumu,tad itkā interese bija..Tagad ik pa laikam kāda kaut ko pajautā,nopēr.

Un gribu iebilst "zaiza",man daudzas preces ir pa 3 euro + vēl maksāju pusi no sūtīšanas izdevumiem,bet kaut kā mani neviens "negāž apkārt" Smejošs

par,ko iet runa?nesapratu.Ja par komentaaru augstaak,tad izlasi pareizi- 2,3 preces ne eiro.

> zaiza

> Diāna Ropiņa

par,ko iet runa?nesapratu.Ja par komentaaru augstaak,tad izlasi pareizi- 2,3 preces ne eiro.

Labots: šodien, 17:23

Piedod,nizlasīju līdz galam Nevainīgs

Tā viļņveidīgi,ir kad vienai precei vairāki pircēji vienlaicīgi,ir periods,kad totālais klusums.Bet parasti pērk sezonai aktuālos apģērbus un apavus.Aci miedzošs

Nu jā, laikam atkarīgs no sezonas un noteikti arī no datumiem, kad ir mēneša sākums un vidus - algas dienas, tad jau ir bijusi lielāka aktivitāte.

Bet liekas, ka arī pircējas ir palikušas izvēlīgākas un vairāk apdomā savus pirkumus.

Man,kops seit esmu,nekad nav ta bijis,ka pa menesi neko nenoperk,parasti no menesa sakuma lidz kadam 15.datumam interesejas un perk,bet pec 20.datuma parasti ir "klusais periods".Mans noverojums ir tads,ka maksas diskusijas diemzel neko nedod,tad jau labak ir izcelt dazus sludinajumus.Ja,gaumes ir dazadas un nez kapec daudzas doma,ja leti,tad slikta kvalitate,uz manu skapi tas noteikti neattiecas.Aci miedzošs

Pircējas pārsvarā nav, daudzas atzīmee ar zvaigznīti, t.i. favorītos, bet tas arii viss, vēl piedāvā maiņu, bet viszbiežāk drēbes neiepatīkas, jo acīmredzami ir novelkātas un nemodernas.  :) nu neko, pieļauju, ka šobrīd mans piedāvājums vienkārši nav aktuāls, iespeejams arī tas, ka izmēri neatbilst, man skapī viss uz xs/s, varbuut retos gadiijumos mazam M ari derees, bet kaa iir taa ir. ☆☆☆ :) 

Pedeja laika noverojums - jasuta ar pakomatiem. Tiksanas aci pret aci ir daudz mazak neka pagasgad vai vaispagasgad. Vasara bezmazvai katru dienu,kadu 1+ meiteni satiku. 

Principa sanak labi pardot, tikko ievietoju daudz kurpes, divus parus jau nopirka.:) Viss atkarigs no cenas, pasniegsanas, stavokla un vai piedava forumos un vai nepiedava....

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Pedeja laika noverojums - jasuta ar pakomatiem. Tiksanas aci pret aci ir daudz mazak neka pagasgad vai vaispagasgad. Vasara bezmazvai katru dienu,kadu 1+ meiteni satiku. 

Principa sanak labi pardot, tikko ievietoju daudz kurpes, divus parus jau nopirka.:) Viss atkarigs no cenas, pasniegsanas, stavokla un vai piedava forumos un vai nepiedava....

Runājot par pakomātiem, arī esmu to novērojusi, jo nu jau sanāk izdevīgāk sūtīt caur pakomātiem nevis braukt uz centru ar sabiedrisko + laika tērēšanas faktors, daudzas (un tai skaitā es arī) nevar bieži saplānot precīzu tikšanās laiku, vai citas meitenes centrā nav vakaros pēc darba atšķirībā no manis.

Daudzām nav laika krāmēties un iet uz pakomātiem sūtīt pa vairākām reizēm nedēļā. Tāpēc visu skapja saturu piedāvā par fiksētu cenu.  It īpaši, ja pakomāts nav pie rokas, tā teikt- atrodas talu no dzīvesvietas un jātēre degviela vai biļete ceļam .

11 - 20 no 25