FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

favorītlietiņas :)

Sveikas!! Atzīmējot savas favorītlietas citos skapjos - tās arī iegādājaties?? Un ja ir vairākas - kam dodat priekšroku?? 

16 Atbildes

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Stāv 450 lietas favorītos :D Ik pa laikam patīru, ik pa laikam pievienoju.

Daudz kas stāv ar domu, varbūt nākotnē noderēs, piem., kādas svnīgās kleitas un, ja vajadzēs, tad nebūs jāskrien visam portālam cauri, bet zinu, ka favorītos stāv.

Citām precēm gaidu, varbūt cena nolaidīsies.

Citas, savukārt, ir nelielās vērtībās un pārdevēja nav no Rīgas vai netiekas centrā un 1 preci pa dārgu sūtīt, gaidu citas.

Par dažām vnk apdomājos, bet ap 450-500 tas skaitlis grozās.

Man ir gluzi taada pati situaacija kaa Inky :D Man staav lietas 371 favorītos, pagaidaam :D Atzīmeeju favoriitaa, tad domaaju, ai jaadzees araa no favoriita, jaatziimee kas cits favoriitaa :)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Stāv 450 lietas favorītos :D Ik pa laikam patīru, ik pa laikam pievienoju.

Daudz kas stāv ar domu, varbūt nākotnē noderēs, piem., kādas svnīgās kleitas un, ja vajadzēs, tad nebūs jāskrien visam portālam cauri, bet zinu, ka favorītos stāv.

Citām precēm gaidu, varbūt cena nolaidīsies.

Citas, savukārt, ir nelielās vērtībās un pārdevēja nav no Rīgas vai netiekas centrā un 1 preci pa dārgu sūtīt, gaidu citas.

Par dažām vnk apdomājos, bet ap 450-500 tas skaitlis grozās.

Wow, man jau šķita, ka manas 40-50 atzīmētās lietas ir daudz. :D

Es atzīmēju ik pa laikam to, ko labprāt iegādātos un tad skatos uz to sarakstu - ehh, ja vien būtu lieka nauda. :D

ja man būtu 400 favorītlietiņas, es nojūgtos:D un prasītu portāla viedotājiem,lai uztaisa iespēju izveidot favorītfavorītsarakstiņu:D

Pati favorītos nelieku neko, ja kas "iekrīt" -pērku nost. Lielāko daļu no mana skapja precēm,ko ieklikšķina pircējas arī pārdodu.

Es parasti ja redzu kaut ko ļoti smuku,tad interesējos uzreiz un pērku,jo zinu ka ātri azies,lieku favorītos tikai tos kas laprāt vēlāk nopirkšu,bet ne 100% ka pirkšu.Pēdējo laiku saku ne tikai labi pārdot,bet arī pērku un mainos:)

11 - 16 no 16