FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Iesācēja atverskapi.lv

Sveikas! Esmu sajūsmā, ka atradu šo saiti, jo beidzot varēšu atbrīvoties no visa liekā. Esmu iesācēja interneta veikalos un nekad neesmu tirgojusies, pirkusi internetā. Nekad neesmu sūtijusi pa pastu vai omnivu. Tādēļ vēlos pajautāt pieredzējušām atverskapi.lv apmeklētājām- Kāda ir secība (apmēram) preces  nosūtīšanā? Kas ir labāks- pasts vai omniva? :)

19 Atbildes

Viennozimigi omniva;) Atri,erti jebkura diennakts laika;)

Kas pašai labāk patīk - pasts un omniva ir ātri, pasta stacija lēnāka.

Pasts sūta uz pilsētām, kurās pakomātu nav un, piem., lielāku kurpju kasti lētāk sanāk sūtīt ar pastu vai vēl lētāk pasta staciju, jo Omnivai mazi nodalījumi.
Pastam iespējama arī pēcapmaksa, kā arī vairāk datu nepieciešams nosūtīšanai, ptu, ptu, ptū, krāpniecības gadījumā ir gan adrese, gan vārds/uzvārds.

Kopsummā, sūti ar to, kas ērtāks Tev vai uz kuru sūtīšanas metodi uzstāj pircējs.

Es gan teiktu ka Pasta Stacija. Drošāk, ērtāk, lētāk. Pērc kodus internetā šeit nospiežot uz bannera. 

Labots 27.04.2015 00:45

Vienmer pirms preces sūtišanas pieņem samaksu, tad sūti. Un pajautā tel. Nr. un adresi stacijai, uz kuru sūtīt. Tas bus viss, kas jazina.  Un iepako kàrtīgi!!! Ietin 2 maisos un ar skoču kārtīgi aizlīmē. 

Ja kadam,ko suti obligati tikai ar prieksapmaksu. Citadi vel apkraps. Manuprat ertak ir sutit pa pakomatiem,tad nav jagaida muzigi garajas rindas un izdevigaks tarifs!  Obligati noradi defektus utt,lai pec tam nav nepatikamas situacijas,personigi es naudu neatgriezu, jo noradu visu stavokli,kads ir. Ja pircejs nav apskatijies kartigi aprakstu vai foto,ta jau ir vina vaina. Tas vismaz pec maniem uzskatiem.:) 

vispirms jau apsveicu ar pievienoshanos un tad teikshu taa- kad tiksi pie pirmaas suutiishanas,tad arii kopiigi izlemsiet,kaa pirceeja veelaas sanjemt,nekaada debessmanna jau sheit ,diemzheel,nav ,bet ,lai veicas :)

omniva?? Nopietni? Viņai vajag galvas sāpes par to, ka pazaudēta paka un tā tālāk? Es nekad nesūtu ar omniva. Es sūtu ar pastu visu, kas sūtāms. Par kādiem noteikumiem?  Par tādiem, ka pasts Jums maksās tieši tik - cik mazais nodalījums omniva. Labi noteikumi. :) Pasta stacija dod atlaidi AtverSkapi lietotājam. Izmantojiet to. omniva pēdējā laikā tikai to vien dara - kā zog un pazaudē pakas. Es to neizdomāju. Tas notiek gandrīz katru dienu. Domāju, ka sūtīt ar pastu būtu tomēr labāk. Vismaz izpaliek sabojātas dienas un ieguldītais laiks. :) 

AtverSkapi nav i-veikals. Tā ir vienkārši platforma, uz kuras pircējs un pārdevējs savā starpa par visu vienojās - AtverSkapi neuzņemas nekādu atbildību.

Vienozīmigi, ka meitenes pielauzīs Jūs sutīt ar omniva. Nav jēgas tur strīdēties.

Tas jau paliek Jūsu un pārdevējas ziņā. omniva Ieguvusi ļoti sliktu reputāciju un slavu.

> lov3

Vienozīmigi, ka meitenes pielauzīs Jūs sutīt ar omniva. Nav jēgas tur strīdēties.

Tas jau paliek Jūsu un pārdevējas ziņā. omniva Ieguvusi ļoti sliktu reputāciju un slavu.

Nu jau drusku pārspīlē par to šausmīgi slikto slavu. Manas pircējas 90% gadījumos prasa Omnivu un arī man tā vairāk ir pa ceļam. Arī pasta stacija mēdz pazaudēt pakas. Ar Omnivu man arī viens tāds gadījums bija , bet paka atradās.
Nosūtot pa Omnivu arī pašam sūtītājam jābūt uzmanīgākam. Cik reizes esmu aparātā redzējusi stāvam neuzlīmētas uzlīmes... Nākošais, ja neizlasa, tad mierīgi var uzlīmēt nepareizo. Un Omniva būs vainīga ?

Man tieši par omnivu vislabākā pieredze. Lai kā es sūtītu, es uz pakas un iekšā ielieku saņēmējas datus papildus drošībai un lai pašai ērtāk paku nosūtīt.

Kas ir labāks- pasts vai omniva? :)

JA pircēja vēlas,lai tu viņai preci nosūti pa pastu,tad nav nozīmes,kas ir labaaksSmejošs

1 - 10 no 19