FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Andelemandele Special& Cheap!

Sveikas, dāmas!

Kā jau zinām,  16. maija notiks *Andelemandele KIDS un *Andelemandele Special& Cheap ( viss līdz 10 EUR). Pieredze Andelēs ir, bet tieši ar tādu tematiku piedalīšos pirmo reizi. Kā parasti veicas šādās "līdz 10 eur" andelēs? Domāju, salīdzinoši ar GRAND vai winteredition? 

līdz pasākumam vēl ir laiks, bet jau esmu patīkamu sajūtu pārņemta :D

29 Atbildes

Tagad būs mazāks dalībnieku skaits, tāpēc ir cerība, ka veiksies labāk, kad piedalījos tur kur 500 pārdevēji, biju priecīga vismaz atpelnot dalības maksu.

Uj, man pēdējā andelē (bija šķiet 14.02.) gāja dikti labi, bet neatceros, kāds bija dalībnieku skaits. Šajā būs 260 (Kids atsevišķi).

Reģionālā Andelemandele: Cēsis"Fonoklubs" , Rīgas iela 4709.05.201524.04.201530PilnsAndelemandele: Special & Cheap, Viss līdz 10 EUR, 16.05Starptautiskais izstāžu centrs "Ķīpsala" , Ķīpsalas iela 816.05.201531.03.2015260PilnsAndelemandele KIDS 16.05.15Starptautiskais izstāžu centrs "Ķīpsala" , Ķīpsalas iela 816.05.201502.03.2015455Pilns

nepiedaliishos Andelee,bet datums patiikams- mana dzimshanas diena :D

Es piedalisos. :) centisos visu tur 'nogrust'.;D  

Domāju, ka iešu pirkt :)) Patīk emocijas šajā pasākumā, tiešām var just sieviešu solidaritāti un ir tiiiiik daudz priecīgu seju visapkārt :) Un, protams, ļoti plašs piedāvājums. Mazliet jau burzma nogurdina, bet tas ir tā vērts ;)

Cik redzu parasti - pērk labi. Ir tādi stendi, kur jau pēc neilga brīža viss ir izpārdots - tur tiešām ir kaut kāds karmas+veiksmes salikums :D Reizēm arī dzirdu pēc tam, ka kādai ir gājis ne tik labi. Daudz jau atkarīgs arī no tā, kurā vietā tiek iedalīta tirgošanās vieta.

> Scheisse

Domāju, ka iešu pirkt :)) Patīk emocijas šajā pasākumā, tiešām var just sieviešu solidaritāti un ir tiiiiik daudz priecīgu seju visapkārt :) Un, protams, ļoti plašs piedāvājums. Mazliet jau burzma nogurdina, bet tas ir tā vērts ;)

Cik redzu parasti - pērk labi. Ir tādi stendi, kur jau pēc neilga brīža viss ir izpārdots - tur tiešām ir kaut kāds karmas+veiksmes salikums :D Reizēm arī dzirdu pēc tam, ka kādai ir gājis ne tik labi. Daudz jau atkarīgs arī no tā, kurā vietā tiek iedalīta tirgošanās vieta.

Es cenšos tajā dienā neko citu neplānot vairs, jo pēc pasākuma ir neliels sagurums, bet tāds feins!

Par vietu -piekrītu, ka ir nozīme, bet pat, ja ideāla vieta, bet slikts piedāvājums, diez vai ies no rokas...man parasti gājis tā, ka nopārdodu vairāk kā pusi no atvestā. Un tikai vienu reizi bijā tā, ka gandrīz visu izķēra (palika vien daži pakaramie ar drēbēm un jau krietni pirms pasākuma beigām devos prom). Tāpēc pašai interesanti, kā ies šoreiz "lētajā" andelē:)

Man pēdējās andelēs kaut kā galīgi neveicas. Jā, plusos esmu, bet no sīkumiem nevis tām drēbju un apavu čupām..

No Reitas un, šķiet, vēl kaut kur dzirdēju, ka S&C Andeles esot tās, kurās tiešām pērk, tāpēc tieši, tieši pirms vai pārcelšanās laikā izmēģināšu veiksmi. Ja vēl šajā pilnu koferi mājās aizstiepšu, nākamajā diez vai piedalīšos :D

Varbut kāda netiek un vēlas notirgot sacu bileti uz 16.02 special&cheap andeli? :)

Pēc pasākuma gan pircējām, gan pārdevējām noteikti ir pamatīgs nogurums :D :) Un kā pārdevējam ir foršāk, ja var pēc tam no zāles vairs novākt tikai aprīkojumu un kronšteinu, ka vairs nav tirgojamā materiāla līdzi.

Domāju, ka kombinācijā labs piedāvājums+laba vieta, arī visātrāk iztirgojas viss :) Šajā andelē varētu iet labi, jo cenas patiešām nelielas un tādēļ taču varētu pirkt & pirkt. Tīri psiholoģiski - ja lēti, nu tad jāpaņem vairāk naudas līdzi un jāiepērk vairāk ;) :)

Kā vienmēr iešu uz beigām, kad jau tā zemās cenas ir vēl zemākas, bet vismaz ir maz cilvēku un var normāli kaut ko paskatīties, nevis sākumā, kad daļa (ne visas!) kā pasistas duras skrien viena otrai virsū, kaut ko ķer un kaut ko grābj, es uzskatu, ka tad nav jēgas.

1 - 10 no 29